במחברים העגולים של Omnetics משתמשים בגודלי ננו למעגלים זעירים עם צפיפות גבוהה

 במחברים העגולים של Omnetics משתמשים בגודלי ננו

למעגלים זעירים עם צפיפות גבוהה

מחברי הננו העגולים מתאימים ליישומים של אמינות גבוהה

עם איטום בפני מים

 

מיניאפוליס, 15 בנובמבר 2012 (GLOBE NEWSWIRE- נוי תקשורת)-- עם התפתחות המזעור של התכנון, מכשירים ניידים, מכשירים צבאיים, מכשירי מעקב ומכשירים רפואיים צריכים להיות קטנים יותר ולשמור על אמינות גבוהה מאוד. מעגלים ומכשירים זעירים הם לעיתים קרובות מאוד נישאים וחייבים להתאים לחללים מאוד צרים המצריכים חיבורי כבלים קלים ומהירים בסביבות מאוד מוקשחות. צריך לספק לאותות דיגיטליים מהירים יותר פינים של כבלים שקוטרם קטן יותר. למחברי הננו של Omnetics יש מרווחים של אלפית האינטש בין הפינים, וגודל ומשקל שהופחתו פי שלושה בהשוואה למחברי מיקרו עגולים. הסדרה החדשה של מחברי ננו עגולים מתוכננת עם רכיבים באיכות צבאית ונבדקת לעמידה ברמות שמבטיחות ביצועים גבוהים על פני תוחלת חיים ארוכה. מגוון רחב של פורמטי מדגמים זמין בכתובת http://omnetics.com/products/circular/

 

תמונה שנלווית להודעה הזאת זמינה בכתובת http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=15733

 

במחברי ננו עגולים משתמשים במדגם של פיני בריליום ונחושת גמישים מחתיכה אחת, מצופים בניקל/ זהב לקבלת שירות עמיד בין -55 ל-+125  מעלות צלזיוס. רוב מדגמי המוליכים והכבלים כוללים תיל מבודד 32 AWG Teflon(R) לטיפול בעד אמפר אחד. הגופים עם הבידוד המקוטב הייחודיים של Omnetics מאפשרים תצורות מחברים מפלסטיק וממתכת. הסגנונות כוללים מעטפות צימוד עם תבריג מתכת, מעטפות עם נעילת סיבוב, מחברים הניתנים לחצייה מסוככים, גופים מפלסטיק בהזרקת על (over-molded) שננעלים יחד בנקישה ומגוון של מדגמים אטומים למים. אפשר לתכנן את הידיות והמעטפות של המכשירים לבית מחבר שלם שמוזרק לפי הזמנה אצל Omnetics. השקעים הבסיסיים של מחבר הננו העגול זמינים גם בפורמט להרכבה על פאנל ולהרכבה על כבל ולעיתים קרובות הם מסופקים מ-Omnetics מחווטים מראש.

 

במעגלים חדשים עם מחברי ננו עגולים משתמשים בחיבורי כבלים מסוג firewire(R) עם אותות זוג שזור לעיבוד אותות LVDS. זה מאפשר העברת אותות דיגיטליים מהירים בכבלים גמישים, יותר קטנים. אפשר להתקין בכבלים הקטנים קווי הארקה נוספים כדי לתמוך בקווים ייעודיים יותר לאותות בנתיב החוזר בציוד נייד. ניתן לתכנן במערכת הכבלים סוככים ארוגים כוללים או סוככים לכל זוג דיפרנציאלי ולחבר למעטפת המחבר לפי הצורך.

 

מחברי ננו עגולים וכבלים כוללים מצלמות מעקב, כבלים הניתנים לחצייה, קסדות צבאיות ומגוון של מכשירים רפואיים כמו צנתרים, מכשירים אופטיים ומכשירי ניתוח. מידע זמין באתר www.omnetics.com.

 

 

התמונה זמינה גם אצל Newscom, בכתובת www.newscom.com, ובאמצעות AP PhotoExpress

 

 

אנשי קשר:

דרק האנט

dhunt@omnetics.com

 

איש קשר למדיה:

בוב סטנטון

bstanton@omnetics.com

טל. 623-521-6685

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE