אנדרסן גלובל מרחיבה את הכיסוי בדרום אפריקה

 


אנדרסן גלובל מרחיבה את הכיסוי בדרום אפריקה

סן פרנסיסקו, 26 בינואר 2021, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל משפרת את הנוכחות שלה בדרום אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת החשבונאות וייעוץ מס עם מלוא השירותים SAB&T Business Consulting (SAB&T), ומרחיבה את הכיסוי של הארגון לעוד תשע ערים במדינה: סנטוריון, בלומפונטיין, קייפטאון, דרבן, קימברלי, נלספרויט, פולוקוואנה, פורט אליזבט ורוסטנבורג.

צוות אנשי המקצוע של SAB&T שהוקמה ב-1994 משרת יחידים, עסקים קטנים ובינוניים וחברות רב לאומיות בענפים שונים כולל חקלאות, חינוך, בידור, אירוח, ייצור, קמעונאות וטכנולוגיה.

"החברה שלנו פיתחה קשרים חזקים עם הלקוחות שלנו על ידי מתן פתרונות הטובים מסוגם ושמירה על אמות המידה הגבוהות ביותר של התנהלות מקצועית ומומחיות מאז שנולדה הדמוקרטיה בדרום אפריקה ב-1994", אמר מנהל התפעול הראשי פייזל סולמן. "המטרה שלנו היא להישאר חברה מובילה על ידי כך שנמשיך לעמוד בציפיות של הלקוחות ולעלות עליהן. אנחנו מצפים לעבודה עם החברות החברות וחברות שיתוף הפעולה של אנדרסן גלובל באזור ובעולם".

"הגישה החדשנית של SAB&T לעסקים והמנטליות ששמה את הלקוח תחילה עולה בקנה אחד עם החזון והתרבות של הארגון שלנו", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "פייזל והצוות שלו הם אנשי מקצוע מנוסים עם ידע מקומי ובינ"ל רב. שיתוף הפעולה הזה מחזק את המעמד שלנו בשוק האפריקני כשאנו מתכננים להוסיף עוד כיסוי ומשאבים באזור בשנה הבאה".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-241 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE