טלפוניקה גרמניה בוחרת בחברת אופנגה נטוורקס למיטוב RAN

 

טלפוניקה גרמניה בוחרת בחברת אופנגה נטוורקס למיטוב RAN

 

מינכן, גרמניה, 26 בינואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Telefónica Germany GmbH & Co. OHG הודיעה שהיא בחרה את החברה מסיאטל אופנגה נטוורקס כשותפת מיטוב RAN שלה בגרמניה. "הביצועים של רשתות הסלולר נתונים ללחץ גובר בגלל הגידול המתמשך בתעבורת נתונים", אמר יוכן בוקפלד, מנהל שירותי הליבה והרשת בטלפוניקה גרמניה. "תוכנת מיטוב RAN, שאפשר להתקין במהירות בליבת הסלולר, קריטית ליכולת שלנו לספק חוויית סלולר הטובה מסוגה ללקוחות שלנו".

פתרונות התוכנה המאוד חדשניים של אופנגה מבוססים על טכניקות מתקדמות של למידת מכונה שמפיקות תועלת מיידית לחוויית הלקוח ברשת הסלולר. כשהתוכנה של אופנגה מותקנת, הרשת פועלת הרבה יותר מהר כדי לתמוך בחוויית המשתמש הטובה ביותר האפשרית".

"אנחנו מאוד גאים לקרוא לטלפוניקה גרמניה לקוחה שלנו", אמר בן הדורן, מנהל הפעילות האירופית של אופנגה נטוורקס. "טלפוניקה גרמניה היא מפעילת דגל וגם מובילת חדשנות בענף שלנו, ולפתרונות שלנו יהיה תפקיד חשוב לעזור לצוות של טלפוניקה לתמוך בחוויית המשתמש הטובה ביותר האפשרית ללקוחות שלהם".

כשליבת הסלולר עוברת לענן, הזדמנויות חדשות לנצל טכנולוגיות תוכנה חדשניות שכוללות למידת מכונה הכי מתקדמת נעשות זמינות למתכנני רשתות. ענף הסלולר נמצא בנקודה קריטית שבה חדשנות ותוכנה חייבות לחזק את הגישה של "לבנות רשת יותר גדולה".

אודות טלפוניקה גרמניה

טלפוניקה גרמניה Telefónica Germany  מציעה שירותי תקשורת ללקוחות פרטיים ועסקיים וגם מוצרים ושירותים דיגיטליים חדשניים בתחומים של האינטרנט של הדברים וניתוח נתונים. החברה היא אחת הספקיות המובילות של תקשורת משולבת בגרמניה. בתקשורת סלולר לבדה, טלפוניקה גרמניה O2 מנהלת יותר מ-42.7 מיליון חיבורים ללא M2M (נכון ל-30.09.2020) - אף מפעיל רשתות אחר לא מחבר יותר אנשים בגרמניה. במסגרת מותג הליבה O2 וגם מותגים משניים ומותגי שותפים שונים, החברה מוכרת מוצרי סלולר בתשלום לפני או אחרי עם שירותי נתונים סלולריים חדשניים. הבסיס לכך היא הרשת הסלולרית המבוססת על תשתית GSM, UMTS ו-LTE מאוד עמידה. בה בעת, החברה בונה רשת דור 5 חזקה ויעילה אנרגטית. טלפוניקה גרמניה גם מספקת מוצרי טלפוניה ואינטרנט מהיר על בסיס טכנולוגיות שונות בתחום הרשתות הנייחות. Telefónica Deutschland Holding AG רשומה ב-Prime Standard בבורסה לניירות ערך של פרנקפורט (TecDAX) מאז 2012. בשנת הכספים 2019 החברה הפיקה מכירות של 7.4 מיליארד אירו עם קרוב ל-8,500 עובדים.   החברה היא בבעלות הרוב של קבוצת התקשורת הספרדית Telefónica S.A. שהמטה שלה במדריד. עם פעילות עסקית ב-14 מדינות ובסיס לקוחות של בערך 350 מיליון קווים, הקבוצה היא אחת מספקיות התקשורת הגדולות ביותר בעולם.

אודות אופנגה נטוורקס

אופנגה נטוורקסOpanga Networks  היא חברת פתרונות תוכנה שמתמקדת בפיתוח מוצרים שהופכים רשתות סלולר להרבה יותר יעילות, מהירות ומסוגלות לביצועים מאוד גבוהים. המוצרים שלנו מותקנים בליבת הסלולר, ומאיצים דרמטית את הביצועים של רשתות גישת רדיו (RAN). הפתרונות של אופנגה מעלים את איכות החוויה על ידי שחרור גודש באתרי תאים שיש בהם יותר מדי עומס בגלל גידול רב בתעבורת נתונים. אופנגה מציעה את הפתרונות היחידים לביצועי RAN מאוד גבוהים שאפשר להתקין בכל הרשת תוך שעות.

למידע נוסף, צרו קשר עם Opanga Networks באמצעות האימייל: lightningfastmobile@opanga.com 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE