לידרטק מודיעה על גידול משמעותי במעורבות לקוחות, שותפויות והשקעה ב-2020

 


לידרטק מודיעה על גידול משמעותי במעורבות לקוחות, שותפויות והשקעה ב-2020

 

 

קוויבק סיטי, 27 בינואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

LeddarTech®, מובילה בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג (ADAS) ונהיגה אוטונומית רמה 1-5, מודיעה על צמיחה בולטת ומשמעותית ב-2020.

למרות המגיפה, לידרטק, חלוצה בטכנולוגיות חישה לרכב, הגבירה את הגידול בהשקעה, יחידות שנמכרו, שותפויות סביבה, מעורבות של לקוחות אסטרטגיים ורכישות ב-2020. בנובמבר 2020 לידרטק הוכרה על ידי Tracxn בקטגוריה של שש חברות קנדיות בלבד שהן חדקרן, ש-Tracxn מגדירה כחברה עם שווי שעובר את רף המיליארד דולר, ואפילו מיליארדי הדולרים בכמה מקרים, ומהווה חלק מהעילית של מגזר הזנקי ההייטק של קנדה.

ההישגים העיקריים של 2020:

הרכישות של VayaVision ו-Phantom Intelligence, יחד עם יותר מעשור של מומחיות בטכנולוגיות ADAS ונהיגה אוטונומית רמות 1-5 פורצות דרך, מפגינות את המחויבות של לידרטק לחדשנות מתמשכת ושירות ללקוחות שלנו ברמה 1-2, יצרני ציוד מקוריים וניידות אוטונומית.

לידרטק גם הרחיבה את הפעילות בישראל וחיזקה את הצוות ההנדסי הקיים במהנדסי בינה מלאכותית ולמידת מכונה מהשורה הראשונה.

"2020 הייתה השנה הכי מאתגרת בהיסטוריה הקרובה, אבל עמידה באתגרים היא בדנ"א של לידרטק", אמר מר שארל בולנז‘ה, מנכ"ל לידרטק. "אנחנו מאוד גאים בהתקדמות שלנו כארגון ובאמון שהלקוחות והשותפים האסטרטגיים שלנו נתנו בנו", סיכם מר בולנז‘ה.

"הלקוחות והשותפים שלנו מכירים בכך שהם יכולים לסמוך על המומחיות הנטועה של לידרטק בפתרונות חישה שהושגה במשך יותר מעשר שנים של ניסיון חלוצי" אמר מר  פרנץ סאינטלמי, נשיא ומנהל התפעול של לידרטק.

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק היא מובילה בפלטפורמות חישה סביבתית לרכב אוטונומי ומערכות עזר מתקדמות לנהג. לידרטק שהוקמה ב-2007 התפתחה לחברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. באמצעות פלטפורמת היתוך החיישנים והתפיסה שלה LeddarVision™ ופתרון פיתוח הלידארים המשתלם, מדרגי ורב תכליתי שלה ללידארים מצב מוצק ברמת רכב המבוסס על LeddarEngine™, לידרטק מאפשרת למשלבי מערכות רכב רמה 1-2 פתרונות חישה עם מחסנית שלמה לרמות אוטונומיה 1-5. הפלטפורמה הזאת מותקנת באופן פעיל ביישומים של שאטלים, משאיות, אוטובוסים, רכב משלוחים, ערים/ מפעלים חכמים ורובוטקסי אוטונומיים. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-95 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם: LinkedIn, Twitter, Facebook, YouTube..

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications, and Product Management, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232
daniel.aitken@leddartech.com

Leddar, LeddarTech, LeddarEngine, LeddarVision, LeddarSP, LeddarCore, VAYADrive, VayaVision, and related logos are trademarks or registered trademarks of LeddarTech Inc. and its subsidiaries. All other brands, product names, and marks are or may be trademarks or registered trademarks used to identify products or services of their respective owners.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE