היישום הסלולרי והארנק הדיגיטלי של קואנטס יציעו את השירותים הדיגיטליים של ווסטרן יוניון

 היישום הסלולרי והארנק הדיגיטלי של קואנטס יציעו את השירותים הדיגיטליים של ווסטרן יוניון

קואנטס ווסטרן יוניון חותמות על הסכם לחמש שנים

 

מיאמי, פלורידה, 3 בפברואר 2021, (ACCESSWIRE) :

 

Cuentas, Inc. (OTCQB: CUEN), ("קואנטס", "CUEN" או "החברה"), ספקית פינטק מובילה של פתרונות בנקאות ותשלומים סלולריים שמתמקדת בצרכנים היספנים ולטינו חתמה על הסכם לחמש שנים עם חברת ווסטרן יוניון (WU), מובילה גלובלית בתנועת כספים ותשלומים בין מדינות ובין מטבעות. קואנטס תשלב שירותי העברת כספים דיגיטלית בתוך המדינה ובין מדינות ממותגים של ווסטרן יוניון ביישום הסלולרי והארנק הדיגיטלי של קואנטס ב-2021.

השירותים הפיננסיים של קואנטס מותאמים להתמקדות באוכלוסיית הלטינו ומאפשרת את הכלילה הפיננסית שלהם להגדלת ההצלחה הכלכלית.

באמצעות הפלטפורמה חוצת הגבולות וחוצת המטבעות של ווסטרן יוניון, מחזיקי הכרטיסים של קואנטס בארה"ב יוכלו להעביר כסף לבני משפחה ויקירים בכל מקום כמעט בעולם מהיישום הסלולרי של קואנטס. הלקוחות יוכלו לבחור שהמקבלים שלהם יקבלו את התשלום תוך דקות[i] דרך הרשת הגלובלית של ווסטרן יוניון שכוללת מיליארדי חשבונות בנק, ארנקים וכרטיסים ב-120 מדינות או דרך יותר מחצי מיליון סניפים ב-200 מדינות וטריטוריות.

"אנחנו שמחים על האפשרות לשתף פעולה עם ווסטרן יוניון, מובילה גלובלית. זה נותן לנו הזדמנות נהדרת לשרת צרכנים עם צורכי שימוש שונים, במיוחד צרכנים בארה"ב שלא מקבלים שירותי בנקאות או לא מקבלים מספיק שירותי בנקאות. פתרון ללא מגע, בטוח ובזמן אמת לשליחת כסף ליקירים ברחבי העולם, זאת ההבטחה שלנו ללקוחות", אמר אריק מיימון, מייסד שותף ומנכ"ל קואנטס.

"הקשר החדש הזה עם ווסטרן יוניון הוא הראשון מתוך רבים שיבואו. זאת המחויבות שלנו ללקוחות שלנו לעדכן את השירותים שלנו ולתת להם יותר אפשרויות והגעה באמצעות היישום הסלולרי והארנק הדיגיטלי של קואנטס", אמר מייקל דה פרדו, מייסד שותף ונשיא קואנטס.

הפלטפורמה חוצת הגבולות וחוצת המטבעות של ווסטרן יוניון משלבת באופן חלק רגולציה, ציות, ערוצים, מטבע ושפה מקומיים. היכולת מתורגמת לחוויית תשלום של נוחות, בחירה ואמון ללקוחות שמקבלים שירות ישירות מווסטרן יוניון. בשנים האחרונות ווסטרן יוניון פתחה את הפלטפורמה שלה לקבוצה גדלה של שותפים ממגזרי הפיננסים, תקשורת וטכנולוגיה.

"אנחנו מקבלים בברכה את קואנטס לרשת של ווסטרן יוניון ושמחים שהשילוב של הפלטפורמה הדיגיטלית שלנו יעמיק את ההיצע ללקוחות. אנחנו גאים שהיכולות הדיגיטליות המובילות שלנו ממשיכות לאפשר תשלומים דיגיטליים ללקוחות ועסקים", אמרה מולי שי, מנהלת הרשת, ווסטרן יוניון, האמריקות.

"אנחנו נרגשים לראות שקואנטס הגיעה לציון הדרך החשוב הזה וחוזים עלייה עצומה במגזר הלטינו באמצעות היכולת הזאת עם ווסטרן יוניון", אמר ג‘ף לואיס, סגן נשיא ביצועי של בנק סאטן, הבנק המנפיק של Cuentas Prepaid Mastercard®.

שירותי היישום הסלולרי של קואנטס מספקים פתרון פיננסי מקיף לאנשים בקהילה ההיספנית והלטינו בארה"ב שלא מקבלים שירותי בנקאות, לא מקבלים מספיק שירותי בנקאות ולא מקבלים מספיק שירותים, ומספקים גישה למערכת הפיננסית האמריקנית לאנשים שלא יכולים לפתוח חשבון בנק מסורתי או מעדיפים שלא לפנות למוסד בנקאי מסורתי.

 

אודות קואנטס

 

Cuentas, Inc. (OTCQB: CUEN) היא ספקית שירותי בנקאות ומסחר אלקטרוניים עם טכנולוגיה קניינית שמיועדת לספק פתרונות לאוכלוסייה ההיספנית והלטינו שלא מקבלת מספיק שירותי בנקאות או בכלל לא. השירותים שלה כוללים, בין היתר, בנקאות סלולרית, בנקאות מקוונת, חיוב משולם מראש, ACH והפקדות בסלולר, העברת מזומנים, העברת כספים עמית לעמית, ומתן גישה לחשבונות בנק ללקוחות שקודם לכן לא יכלו לקבל חשבונות בנק. כרטיס GPR (נטען רב תכליתי) הקנייני של קואנטס מספק למחזיקים ארנק דיגיטלי, הנחות בקניות אצל קמעונאים פיזיים ומקוונים חשובים, הטבות, ויכולת לקנות תוכן דיגיטלי. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://cuentas.com.

 

אודות ווסטרן יוניון

 

חברת ווסטרן יוניון (WU) היא מובילה גלובלית בתנועת כספים ותשלומים בין מדינות ובין מטבעות. הפלטפורמה הרב ערוצית של ווסטרן יוניון מחברת את העולמות הדיגיטלי והפיזי ומאפשרת לצרכנים ועסקים לשלוח ולקבל כסף ולבצע תשלומים במהירות, בקלות ובאופן אמין. נכון ל-30 הספטמבר 2020, הרשת של ווסטרן יוניון כללה יותר מ-550,000 סניפי סוכנים המציעים את שירותים ממותגים ביותר מ-200 מדינות וטריטוריות, עם יכולת לשלוח כסף למיליארדי חשבונות. בנוסף, westernunion.com שהיה הערוץ עם הצמיחה הכי מהירה ב-2019 זמין ביותר מ-75 מדינות, פלוס טריטוריות נוספות, כדי להעביר כספים ברחבי העולם. באמצעות טווח הגעה גלובלי, ווסטרן יוניון מעבירה כספים ומחברת טוב יותר בני משפחה, חברים ועסקים כדי לאפשר כלילה פיננסית ולתמוך בצמיחה כלכלית. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.westernunion.com.

 

 

 

מידע צופה פני עתיד

 

הודעה לעיתונות זאת כוללת "מידע צופה פני עתיד", כפי שמונח זה מוגדר בסעיף 27a של חוק ניירות ערך של ארצות ברית מ-1933, כפי שתוקן, וסעיף 21e של חוק הבורסות לניירות ערך של ארצות ברית של 1934, כפי שתוקן. אמירות בהודעה לעיתונות זאת, שאינן לחלוטין היסטוריות, הן מידע צופה פני עתיד וכוללות כל אמירה לגבי מחשבות, תוכניות, ציפיות או כוונות לגבי העתיד. פרט למידע היסטורי המוצג בזאת, העניינים הנדונים בהודעה לעיתונות זאת כוללים מידע צופה פני עתיד שכפוף לסיכונים ואי ודאויות מסוימים, שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות באופן מהותי מכל תוצאות, ביצועים או הישגים עתידיים שנאמרים במפורש או במשתמע במידע זה כולל שנעמוד באמות המידה לרישום בנאסד"ק או שנצליח בהשקה של כרטיס GPR של קואנטס והאפליקציה הסלולרית. אמירות שהן לא עובדות היסטוריות, כולל אמירות שבאות לפניהן, באות אחריהן או נכללות בהן מילים כגון "מאמינה", "מתכננת" או "מצפה" או אמירות דומות הן מידע צופה פני עתיד.

 

ליצירת קשר

Cuentas Inc.
(800) 611-3622
info@cuentas.com

מקור:  Cuentas, Inc.

 

[i] הזמינות של שירותים וכספים תלויה בגורמים מסוימים כולל השירות שנבחר, הבחירה של אפשרויות מסירה מאוחרות, תנאים מיוחדים שחלים על כל שירות, הסכום שנשלח, מדינת היעד, זמינות מטבעות, ענייני רגולציה, ענייני הגנת הצרכן, דרישות זיהוי, הגבלות מסירה, השעות של סניפי סוכנים והבדלים בין אזורי זמן.

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCSSEWIRE