אנדרסן גלובל נכנסת לתימן עם חברת עורכי הדין המובילה Alaghbari & Partners

 

 

אנדרסן גלובל נכנסת לתימן עם חברת עורכי הדין המובילה Alaghbari & Partners

סן פרנסיסקו, 4 בפברואר 2021, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל מרחיבה את הפלטפורמה שלה במזרח התיכון על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין המובילה בתימן Alaghbari & Partners שבסיסה בצנעא.

עם ניסיון רב בתחום החוק והמשפט מאז 1994, Alaghbari & Partners מנוהלת על ידי השותף המנהל ד"ר גזי אלגברי והיא מדורגת ברמה 1 על ידי Chambers and Partners. החברה  מספקת מגוון של שירותים משפטיים בתחומים של פרקטיקה מסחרית, אזרחית ומנהלית בדגש על דיני עסקים, דיני מיסים ועבודה קבלנית. הלקוחות המקומיים והבינ"ל של החברה נעים מיחידים ועד לעסקים קטנים ובינוניים ועסקים רב לאומיים ומוסדות ממשלתיים.

" כאחת מחברות עורכי הדין הכי נכבדות בתימן, אנחנו מקדישים את עצמנו לאחריות ושקיפות תוך מתן שירותים באמות המידה הכי גבוהות", אמר ד"ר גזי. "ההבנה המצוינת שלנו בתרבויות ומערכות משפט שונות מאפשרת לנו לתת ללקוחות פתרונות הטובים מסוגם ברמה המקומית והבינ"ל. שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל מרחיב את היכולות שלנו ומאפשר לנו להביא את המשאבים של חברה גלובלית לשוק המקומי שלנו".

"Alaghbari & Partners מביאה עוד פתרון חשוב להתרחבות שלנו במזרח התיכון כי ההזדמנויות ממשיכות לצוץ באזור", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "יש להם ניסיון וידע נרחבים בתחום השיפוט של תימן והמחויבות שלהם לצורכי הלקוחות היא עוד אבן בניין חזקה וממצבת אותנו להתרחב עוד באזור. שיתוף הפעולה הזה מחזק את החזון שלנו לתת ללקוחות פתרונות בלתי תלויים וגם משולבים באופן יעיל בכל העולם".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-7,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-244 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE