LiveRamp תרכוש את DataFleets כדי להפעיל את הדור הבא של עבודה משותפת על נתונים מבוזרים

 

LiveRamp תרכוש את DataFleets כדי להפעיל את הדור הבא של עבודה משותפת על נתונים מבוזרים

מרחיבה את יכולות הגנת הפרטיות

נותנת לארגונים גמישות ושליטה מירביות על נתונים -- בכל מקום בו הנתונים נמצאים

מגדילה את הזדמנויות השוק של Data Lives

סן פרנסיסקו, 9 בפברואר 2021, (BUSINESS WIRE):

LiveRamp® (NYSE: RAMP), פלטפורמת הקישוריות לנתונים המובילה, הודיעה היום על התקשרותה בחוזה סופי לרכישת DataFleets, פלטפורמת נתונים בענן שמאפשרת איחוד של איי נתונים מבלי להעביר נתונים או לפגוע בפרטיות. הרכישה הזאת מרחיבה את יכולות הגנת הנתונים של LiveRamp כדי לשחרר יותר גישה ובקרת נתונים ללקוחות שלה. בנוסף, העסקה פותחת מקרי שימוש חדשים וגם שווקים חדשים לעבודה משותפת על נתונים מבוזרים באמצעות LiveRamp Safe Haven.

עם הגידול העצום של הנתונים, ארגונים מעריכים כל הזמן איך לגשת ולהשתמש בנתונים באופן הטוב ביותר כדי להניע צמיחה וחדשנות. בלי קשר לגודל, מגזר או מקום ג"ג, כל חברה מנסה לבנות אסטרטגיית נתונים כדי ליצור יתרון תחרותי. אולם, תקנות פרטיות מחמירות ושיקולי אבטחה לעיתים קרובים מטילים מגבלות על אופן השימוש והניתוח של נתונים. תוך שימוש בטכנולוגיות פרטיוּת מתמטיות מתקדמות רבות, DataFleets מציעה מוצרים שמאחדים נתונים מבוזרים לעבודה משותפת וניתוח מבלי להעביר נתונים גולמיים מעבר לחומת האש של הארגון. חלק מכלי הפרטיות המוקדמים והקיימים סובלים מסט מוגבל של פעולות ויכולות שהם יכולים לבצע באופן בטוח. עכשיו עם הטכנולוגיה של DataFleets, ארגונים יכולים לגשת לקבוצה עשירה ומודרנית של כלי הגנת פרטיות שאפשר להגדיר לפי הצרכים של כל עסק. טכנולוגיית הלמידה המאוחדת של DataFleets מאפשרת לנתח נתונים מעבר לגבולות ואיי נתונים בארכיטקטורות מפוצלות, כאילו כולם צורפו למקום אחד. במילים פשוטות, DataFleets דואגת שמידע פרטי יהיה שימושי, ומידע שימושי יהיה פרטי.

"הרכישה משנת המצב הזאת משלבת את המומחיות העמוקה בפרטיות והפלטפורמה שבשימוש נרחב של LiveRamp עם הטכנולוגיה משנת המצב של DataFleets, ומשחררת ערך לכל הסביבה", אמר אנקה גופטה, נשיא ומנהל המוצרים והפלטפורמות ב-LiveRamp. "ביחד, היכולות המשולבות שלנו יסללו את הדרך לדור הבא של טכנולוגיות פרטיות, וישמשו כבסיס לפלטפורמות והמוצרים שלנו, תוך הדגשת המחויבות שלנו לאפשר לארגונים להשתמש בנתונים באופן בטוח וקל -- בכל מקום בו הם נמצאים".

עם התוספת של DataFleets, LiveRamp תגדיל עוד את היכולת שלה לעמוד בדרישות המתפתחות של השוק על ידי חיזוק היכולות המובדלות שלה בארבעה עמדי תווך יסודיים:

DataFleets מספקת ללקוחות של Safe Haven אפשרויות יותר גמישות לעבודה משותפת עם נתונים מבוזרים, וגם משחררת מקרי שימוש של ניתוחי הגנת פרטיות לענפים חדשים כמו בריאות ושירותים פיננסיים. בנוסף, DataFleets עוזרת להתאים את המוצרים והפתרונות של LiveRamp בין תחומי שיפוט עם פרטיות שמובנית בשכבות התשתית שלהם, המאפשרת ללקוחות לציית לתקנות הפרטיות שמתפתחות ברחבי העולם.

"עם התוספת של הטכנולוגיה של DataFleets וצוות המומחים בענף המאוד מנוסים שלה, LiveRamp ממוצבת עכשיו אפילו טוב יותר להרחבת היכולות שלנו בין מקומות ג"ג וענפים", אמר וורן ג‘נסון, נשיא ומנהל כספים ראשי, LiveRamp. "העסקה הזאת תתמוך בהרחבת ההיצע של LiveRamp באירופה ואסיה פסיפיק והשוק של אמריקה הלטינית ב-2021, ותעזור להניע אותנו לענפים פוטנציאליים חדשים כמו בריאות ושירותים פיננסיים, שבהם השילוב של DataFleets ו-LiveRamp ביחד יפעיל מקרי שימוש עם ערך גבוה".

דיוויד גילמור, מנכ"ל DataFleets, הוסיף: "אנחנו מאוד נרגשים להצטרף לצוות של LiveRamp ולהמשיך לבצע את החזון המשותף שלנו לעזור לארגונים לאחד נתונים כדי לשחרר ערך מירבי, והכל תוך שמירה על הפרטיות והשליטה של הצרכנים. הסינרגיות חזקות, ויחד אנחנו יכולים לעזור לארגונים גלובליים להסיר חסמים לגישה ושימוש בנתונים כדי ליצור תובנות וחדשנות בעסקים שלהם".

למידע נוסף על הרכישה של LiveRamp את DataFleets, בקרו בבקשה באתר https://liveramp.com/blog/liveramp-to-acquire-datafleets

השפעה פיננסית וסגירה

השלמת העסקה צפויה ברבעון הרביעי של שנת הכספים של LiveRamp. העסקה לא צפויה להשפיע באופן מהותי על התוצאות הכספיות של LiveRamp בשנת הכספים 2021.

התוספת של DataFleets מרחיבה את ההובלה של LiveRamp בזהות שומרת פרטיות ועבודה משותפת על נתונים, ויוצרת צמיחה וערך חזקים מתמשכים לבעלי המניות של LiveRamp.

תוצאות הרווח ברבעון השלישי של 2021

בהודעה לעיתונות נפרדת שהתפרסמה היום, נחברה הודיעה על תוצאות הרווח שלה הרבעון השלישי של 2021. LiveRamp תארח שיחת ועידה היום השעה 13:30 שעון החוף המערבי כדי לדון בעסקה, וגם תוצאות הרווח שלה ברבעון השלישי של 2021.

אודות LiveRamp

LiveRamp היא פלטפורמת הקישוריות לנתונים המובילה, לשימוש בטוח ויעיל בנתונים. LiveRamp, שמופעלת על ידי יכולות קביעת זהויות ליבתיות ורשת ללא מקבילים, מאפשרת לחברות ולשותפים שלהן להתחבר, לשלוט ולהפעיל נתונים טוב יותר כדי לשנות את החוויות של הלקוחות וליצור תוצאות עסקיות עם ערך רב יותר. התשתית הניטרלית ועם יכולת פעולה הדדית מלאה של LiveRamp מספקת אפשרות מעינה מקצה לקצה למותגים, הסוכנויות והמוציאים לאור המובילים בעולם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.LiveRamp.com.

אנשי קשר

Michelle Millsap on behalf of LiveRamp
liveramp@havasformula.com
619-857-2384

 

מקור: LiveRamp

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE