אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות במאוריציוס עם ההוספה של חברת שיתוף הפעולה Prism Chambers

 

אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות במאוריציוס עם ההוספה של חברת שיתוף הפעולה Prism Chambers

סן פרנסיסקו, 9 בפברואר 2021, (BUSINESS WIRE) :

אנדרסן גלובל מחזקת עוד את העומק והרוחב של הפלטפורמה האפריקנית שלה על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין Prism Chambers.

Prism Chambers, שהוקמה ב-2019 על ידי המנהלת הכללית ג‘ואן האג, מתמחה בכל ההיבטים של דיני הכנסות ברמה המקומית והבינ"ל, ומתמקדת בלקוחות בשוק האפריקני. החברה גם מספקת מיגוון של שירותים משפטיים בתחומים של בנקאות ופיננסים, חברות ומסחר, לקוחות פרטיים, חדלות פירעון, תחרות, מדיה ובידור ונדל"ן ורכוש.

"אנחנו חותרים למצוינות מתוך מטרה להיות ארגון שהוא קנה מידה לשירותים משפטיים במאוריציוס", אמרה ג‘ואן. "כיום אנחנו חברת עורכי הדין היחידה במדינה עם פרקטיקת מס ייעודית שכוללת ייעוץ ועבודת עסקאות וגם מחלוקות מס, וזה נתן לנו יתרון תחרותי בשוק שלנו. היות שהגישה שלנו ששמה את הלקוח תחילה נשארת עדיפות עליונה, שיתוף הפעולה הזה מחזק את היכולת שלנו לספק שירותים יעילים הטובים מסוגם כשאנו ממשיכים להתרחב בכל העולם"

מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן הוסיף: "שיתוף הפעולה שלנו עם Prism Chambers מבוסס על האסטרטגיה שלנו לספק חבילה מלאה של שירותים משולבים באמצעות החברות החברות וחברות שיתוף הפעולה שלנו. ג‘ואן והצוות שלה מפגינים מחויבות לאחריות ושקיפות, ויש להם קשרי עבודה קרובים עם החברות החברות וחברות שיתוף הפעולה האחרות שלנו באזור, וזה יוצר סינרגיה בכל הארגון שלנו כשאנו שומרים על דריסת רגל באזור אפריקה".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-7,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-245 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE