קבוצת ריגול הסייבר של איראן סטטיק קיטן מתקיפה באופן פעיל את כוויית ואיחוד האמירויות

 

קבוצת ריגול הסייבר של איראן סטטיק קיטן מתקיפה באופן פעיל את  כוויית ואיחוד האמירויות

מחקר האיומים של אנומלי זיהה מערכה שמשתמשת בפיתיונות עם נושאים ישראליים

 

רדווד סיטי, קליפורניה, 10 בפברואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Anomali, המובילה בפתרונות אבטחת סייבר מבוססי מודיעין, הודיעה היום על הזמינות של מחקר איומים חדש של אנומלי שמפרט איך קבוצת ריגול הסייבר הנתמכת על ידי איראן, סטטיק קיטן, מבצעת עכשיו מערכה נגד גופים ממשלתיים בכוויית, באיחוד האמירויות וכנראה במזרח התיכון הרחב יותר. בין הממצאים החשובים:

"המזרח התיכון הוא מזה זמן רב נקודת התפרצות של פעילות ריגול סייבר וקינטי. ארגונים שאזור זה של העולם הוא ביתם צריכים להיות ערניים במיוחד, כי דברים כמו הגידול בעבודה מרחוק, התקנה של דור 5 והאימוץ של הענן מגדילים כל הזמן את משטחי התקיפה", אמר א.ג‘. נאש האב, מנהל אסטרטגיית מודיעין הסייבר של אנומלי. "כדי להישאר מוגנים תוך עשיית עסקים בסביבת הסייבר של היום, ארגונים צריכים שתהיה להם גישה למודיעין שמאפשר למנתחי האיומים לבצע חקירות יעילות, לזהות איומים ולבצע פעולות תגובה מהירות".

לפרטים המלאים של המחקר כולל IOCs תקראו את:

Probable Iranian Cyber Actors (Static Kitten) Conducting Cyberespionage Campaign Targeting UAE and Kuwait Government Agencies

 

למידע נוסף על גורמי איום שנתמכים על ידי אירן, תורידו את:

Islamic Republic of Iran Cybersecurity Profile from Anomali Threat Research

Twitter: https://twitter.com/Anomali
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/anomali/
Blog: https://www.anomali.com/blog

אודות אנומלי

 

Anomali אנומלי היא מובילה באבטחת סייבר מבוסס מודיעין. יותר מ-1,500 ארגונים במגזר הציבורי והפרטי סומכים על אנומלי כדי לראות ולזהות איומים מהר יותר, להפחית את הסיכון של פריצות אבטחה ולשפר את התפוקה של פעילות האבטחה. הפתרונות של אנומלי משרתים לקוחות ברחבי עולם בכל ורטיקל ענפי חשוב כמעט, כולל רבות מחברות ה-Global 2000. כחדשנית מוקדמת במודיעין איומים, אנומלי הוקמה ב-2013 והיא נתמכת על ידי חברות הון סיכון מובילות כולל GV, Paladin Capital Group, In-Q-Tel, Institutional Venture Partners ו-General Catalyst. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.anomali.com.

 

קשרי מדיה:

 

Joe Franscella
news@anomali.com

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE