פורסקאוט צורפה לדלויט Fast 50 של חברות הטכנולוגיה בישראל

פורסקאוט צורפה לדלויט Fast 50 של חברות הטכנולוגיה בישראל -

פורסקאוט מגדילה את צוות המו"פ ועוברת לאתר גדול יותר

 

תל אביב, 17 בדצמבר 2012 (נוי תקשורת - GLOBE NEWSWIRE) :

 

פורסקאוט טכנולוגיות בע"מ, ספקית מובילה של פתרונות בקרת אבטחה אוטומטית לחברות Fortune 1000 וארגונים ממשלתיים, הודיעה היום על צירופה לדלויט Fast 50 של חברות הטכנולוגיה בישראל. דלויט Fast 50 טכנולוגיה, אחת מתוכניות הפרסים החשובים ביותר בישראל בתחום הטכנולוגיה, היא דירוג של חמישים חברות הטכנולוגיה בעלות שיעור הצמיחה הגבוה ביותר על בסיס אחוזי צמיחה על פני חמש שנים מ-2007 עד 2011. התוכנית חולקת כבוד לצמיחה עסקית, חדשנות טכנולוגית ורוח היזמות הישראלית.

 

"החשיבות של הדירוג שלנו ב-Fast 50 היא ההכרה בהובלת השוק שלנו והצלחתנו ביישום טכנולוגיות אבטחה ורשת מתקדמות כדי לתת מענה לדרישות הגישה והניידות של ארגונים", אמר עודד קומאי, סמנכ"ל טכנולוגיות וממייסדי פורסקאוט טכנולוגיות. "תל אביב מספקת סביבה משגשגת ובאמצעות השקעה מתמשכת באנשים מוכשרים, אנו ממוצבים היטב להמשיך במשימתנו לספק פתרונות אבטחת סייבר חדשניים".

 

"תוכנית Fast 50 של דלויט בריטמן אלמגור זהר מודדת גידול בר קיימא בהכנסות על פני חמש שנים, ולכן להיות בין חמישים חברות הטכנולוגיה בעלות שיעור הצמיחה הגבוה ביותר בישראל זה הישג מרשים", אמר טל חן, השותף בדלויט בריטמן אלמגור זהר שאחראי על תוכנית Fast 50 של חברות הטכנולוגיה בישראל. "פורסקאוט ראויה להערכה רבה על הצמיחה מצוינת שלה".

 

פורסקאוט היא הספקית העצמאית הגדולה בעולם של פתרונות בקרת גישה לרשתות. מוצר הדגל של החברה, ForeScout CounterAct, מספק ראות ובקרה בזמן אמת כדי לאפשר לארגונים אוטומציה של תהליכי ציות של נקודות קצה, גישה לרשת ואבטחת מכשירים ניידים. הביקוש הגלובלי למוצריה הביא לצמיחה יוצאת דופן, שהובילה לקליטה נרחבת של עובדים בישראל. כדי לספק מקום לצמיחה הזאת, מרכז המחקר והפיתוח של פורסקאוט עבר לאתר גדול יותר ברמת החייל, אזור היי טק תוסס בתל אביב. החברה זכתה גם בפרסים רבים שחלקו כבוד למיומנות הטכנולוגית שלה, ביניהם Best NAC Readers Trust Award של SC Magazine והיא מדורגת כמובילה ב-Magic Quadrant של גרטנר לשנת 2012 בתחום בקרת גישה לרשתות (NAC).

יש בחברה הרבה משרות חדשות שזמינות למהנדסים ומפתחים במשרדיה בתל אביב. לפרטים נוספים בקרו באתר http://www.forescout.com/company/careers.

 

 

קישורים רלבנטיים:

 

הבלוג של פורסקאוט

 

הטוויטר של פורסקאוט

 

 

אודות פורסקאוט טכנולוגיות בע"מ

 

פורסקאוט מאפשרת לארגונים להאיץ את היעילות והקישוריות בכך שהיא מאפשרת למשתמשים לגשת למשאבי הרשת של החברה בכל מקום, אופן וזמן שהם נחוצים מבלי לסכן את האבטחה. הפתרונות האוטומטים של פורסקאוט לבקרת גישה לרשת, אבטחת מכשירים ניידים, ציות של נקודות קצה ומניעת איומים מעצימים את הזריזות של טכנולוגיית המידע תוך סילוק איומים ומניעת עלויות תיקון. משום שהפלטפורמה ForeScout CounterACT קלה להתקנה, לא מפריעה, חכמה ומדרגית, היא נבחרה על ידי יותר מ-1,300 מהחברות והמתקנים הצבאיים הכי מאובטחים בעולם להתקנה גלובלית ב-37 מדינות. המטה של פורסקאוט נמצא בקופרטינו, קליפורניה והיא מספקת את הפתרונות שלה באמצעות רשת השותפים המורשים שלה ברחבי העולם. מידע נוסף באתר www.forescout.com.

 

 

כל השמות המוזכרים הם שמות מסחר של בעליהם, בהתאמה.

 

ליצירת קשר: קשרי מדיה:

         Tami Casey

         ForeScout

         1 408-841-4223

         tcasey@forescout.com

 

  

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769