לידרטק משתפת פעולה עם סיאול רובוטיקס כדי לספק פתרונות תפיסה מצב מוצק חסונים מבוססי לידאר

 

לידרטק משתפת פעולה עם סיאול רובוטיקס כדי לספק פתרונות תפיסה מצב מוצק חסונים מבוססי לידאר

 

קוויבק סיטי וסאול, קוריאה, 16 בפברואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

LeddarTech, מובילת ענף בפתרונות חישה סביבתית לרכב אוטונומי ומערכות עזר מתקדמות לנהג מרמה 1 עד רמה 5, גאה להודיע ש-Seoul Robotics, חברת ראיית המחשב התלת מימדית המובילה שמשתמשת בבינה מלאכותית ולמידת מכונה כדי להפעיל את העתיד של הניידות, הצטרפה ל-Leddar™ Ecosystem. הסביבה של לידרטק כוללת חברות טכנולוגיה מובילות שמשתפות פעולה עם לידרטק על ידי כך שהן תורמות את המומחיות שלהן בטכנולוגיות שונות שמשפרות את הפתרונות למערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

 

סיאול רובוטיקס, שהמטה שלה בסיאול, קוריאה הדרומית, הפגינה מומחיות בטכנולוגיות של תפיסת לידאר באמצעות התוכנה הקניינית שלה SENSR 3D. הפלטפורמה הזאת מנתחת ומעבדת נתוני לידאר עם דיוק רב, שמאפשר לעוד ענפים, כולל קמעונאות, לוגיסטיקה וערים חכמות, ליישם תפיסות תלת מימדית. סיאול רובוטיקס זכתה לתשומת לב רבה בשנים האחרונות, כשהחברה זכתה בתואר "חברת ההזנק הטכנולוגית מספר אחת" של קוריאה הדרומית מטעם DB-Stars ב-2019.

 

לידרטק וסיאול רובוטיקס משתפות פעולה כדי לפתח פתרונות תפיסה מתקדמים בזמן אמת כדי להשלים את Leddar™ Pixell של לידרטק, שמיועד לשאטלים, רובוטקסים, ADVs, אוטובוסים ורכב מסחרי כבד. Leddar Pixell, חיישן מצב מוצק פלאש תלת מימדי של 180 מעלות, נחשב ללידאר הכי חסון שקיים. המוצר זכה לאחרונה בפרס המוצר יוצא הדופן וחדשני של איגוד תעשיית האלקטרוניקה לרכב של שנז‘ן ובהכרה כזוכה בכבוד של פרס החידוש הכי טוב ב-CES 2020. השותפות של לידרטק וסיאול רובוטיקס משתמשת במומחיות הטכנית של שתיהן כדי לספק ללקוחות פתרון מבוסס לידאר משופר שיגדיל את הביצועים והחוסן תוך קיצור זמן ההגעה לשוק והפחתת עלויות.

 

"חיישני לידאר חסונים כמו Leddar Pixell מצריכים את תוכנת התפיסה התלת מימדית הכי מתקדמת כדי לעבד ולפרש נתונים בזמן אמת", שיתף מר הנבין לי, מייסד משותף והמנכ"ל של סיאול רובוטיקס. "פלטפורמת התפיסה המובילה בענף שלנו, SENSR, מאפשרת הבנה ופירוש טובים יותר של נתונים תלת מימדיים, ומשרתת טוב יותר את השוק עם תפיסה מאוד מפורטת מבוססת לידאר. באמצעות שיתוף הפעולה שלנו בסביבה של לידרטק, נספק גילוי וסיווג של עצמים, וגם מידע על מדידת מהירות, כיוון ומיקום ללא צורך בנתוני מפה, והכל תוך הפחתת העלות והגברת היעילות".

 

"על ידי שיתוף הפעולה עם סיאול רובוטיקס, מובילה מכובדת בתוכנת תפיסה תלת מימדית לחיישני לידאר, לידרטק והלקוחות שלנו מרוויחים מטכנולוגיית התפיסה מבוססת הלידאר המתקדמת וחדשנית של סיאול רובוטיקס", אמר שארל בולנז‘ה, מנכ"ל לידרטק. "שיתוף הפעולה מניב פתרון שיקל ויאיץ מאוד את השילוב של Leddar Pixell במגוון רחב של יישומים בשוקי הניידות והתעשייה", סיכם מר בולנז‘ה.

 

אודות סיאול רובוטיקס

 

סיאול רובוטיקס Seoul Robotics  היא חברת ראיית מחשב תלת מימדית שבונה פלטפורמת דיוק שמשתמשת בבינה מלאכותית ולמידת מכונה כדי להפעיל את העתיד של הניידות. סיאול רובוטיקס שהוקמה ב-2017 משתפת פעולה עם יצרני ציוד מקוריים, משלבי מערכות וגופים ממשלתיים ברחבי העולם כדי לגוון את השימוש בנתונים תלת מימדיים. החברה פיתחה תוכנה קניינית משלה, שתואמת כמעט לכל חיישני הלידאר והנתונים התלת מימדיים, כדי להגדיל את הדיוק והיעילות ולהבטיח את הבטיחות במגוון של ענפים ויישומים. לסיאול רובוטיקס יש משרדים בסיאול, עמק הסיליקון, מינכן ודטרויט והיא נתמכת על ידי מוסדות פיננסיים גלובליים מובילים. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.seoulrobotics.org.

 

איש קשר: LaunchSquad בשם סיאול רובוטיקס בכתובת seoulrobotics@launchsquad.com.

 

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק היא מובילה בפלטפורמות חישה סביבתית לרכב אוטונומי ומערכות עזר מתקדמות לנהג. לידרטק שהוקמה ב-2007 התפתחה לחברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. באמצעות פלטפורמת היתוך החיישנים והתפיסה שלה LeddarVision™ ופתרון פיתוח הלידארים המשתלם, מדרגי ורב תכליתי שלה ללידארים מצב מוצק ברמת רכב המבוסס על LeddarEngine™, לידרטק מאפשרת למשלבי מערכות רכב רמה 1-2 פתרונות חישה עם מחסנית שלמה לרמות אוטונומיה 1-5. הפלטפורמה הזאת מותקנת באופן פעיל ביישומים של שאטלים, משאיות, אוטובוסים, רכב משלוחים, ערים/ מפעלים חכמים ורובוטקסי אוטונומיים. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-95 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם: LinkedIn, Twitter, Facebook, YouTube..

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications, and Product Management, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232
daniel.aitken@leddartech.com

Leddar, LeddarTech, LeddarEngine, LeddarVision, LeddarSP, LeddarCore, VAYADrive, VayaVision, and related logos are trademarks or registered trademarks of LeddarTech Inc. and its subsidiaries. All other brands, product names, and marks are or may be trademarks or registered trademarks used to identify products or services of their respective owners.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE