היינזברנדז נבחרה כאחת מהחברות הכי אתיות בעולם לשנת 2021

 

היינזברנדז נבחרה כאחת מהחברות הכי אתיות בעולם לשנת 2021

 

בבקשה הראשונה של החברה לאתיספיר היא זוכה במקום בין 135 חברות מרחבי העולם שזכו להכרה על הובלה בפרקטיקות עסקיות אתיות

 

ווינסטון-סאלם, קרוליינה הצפונית, 23 בפברואר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

HanesBrands היינזברנדז (NYSE:HBI), משווקת מובילה עם אחריות חברתית של בגדי בייסיק יומיומיים ממותגים, זכתה להכרה כאחת מהחברות הכי אתיות בעולם לשנת 2021 מאתיספיר Ethisphere, מובילה גלובלית בהגדרה והקידום של אמות המידה של הפרקטיקות העסקיות האתיות.

 

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20210223005687/en/

 

היינזברנדז היא אחת משני יצרני בגדים בלבד שזכו להכרה מבין 135 חברות ב-22 מדינות והמייצגות 47 ענפים. תהליך ההערכה של אתיספיר כולל יותר מ-200 שאלות על תרבות, פרקטיקות סביבתיות וחברתיות, אתיקה ופעילויות ציות, מימשל, גיוון ויוזמות לתמיכה בשרשרת ערך חזקה. השנה, אתיספיר גם מדדה איך מגישי הבקשות הסתגלו והגיבו למגיפה הבריאותית הגלובלית, בטיחות, צדק וכלילה וצדק חברתי.

 

"יש לנו מחויבות חזקה לפעול באופן אחראי, ואנחנו מאוד גאים לקבל הכרה מאתיספיר", אמר המנכ"ל בראטספייז. "הכבוד הזה הוא תוצאה של 61,000 עובדים ברחבי העולם שמחויבים להפעיל את העסק שלנו באופן הנכון. הצרכנים יכולים להיות גאים שכאשר הם בוחרים בבגדים שלנו הם בוחרים בחברה שיש לה מחויבות עמוקה לקיימות".

 

ל-HBI יש מחויבות ארוכת שנים להובלה בפרקטיקות העסקיות האתיות. החברה נבחרה לאחרונה כאחת ממאה החברות הכי מקיימות במדינה זאת השנה השנייה על ידי ברונז וקיבלה ציון A ברמת הובלה, אחרי שנתיים עם ציון -A, בדוח שינויי האקלים של CDP לשנת 2020. HBI היא גם חברת הבגדים היחידה בהיסטוריה שקיבלה את פרס המצוינות בת הקיימא כוכב האנרגיה של המשרד להגנת הסביבה של ארה"ב.

 

באוקטובר 2020 HBI הודיעה על יעדי קיימות גלובליים מאוד מגוונים ל-2030 שכוללים מחויבות למטרות סביבתיות מבוססות על מדע, יעד לשפר את החיים של 10 מיליון אנשים לפחות, והתייחסות לשימוש בפלסטיק וחומרי גלם בני קיימא במוצרים ואריזות. היעדים הושקו באמצעות אתר קיימות חדש, שמיועד להגביר את השקיפות של החברה והדיווח על מדדים חשובים, כולל גיוון, אמות מידה של זכויות אדם והערכות סיכונים עבור משקיעים.

 

"בזמן שעסקנו באתגרים הקשים של 2020, ראינו חברות שמובילות -- מעל כל המוסדות האחרים -- בזכייה באמון של בעלי העניין באמצעות חוסן ומחויבות לאתיקה ויושרה", אמר מנכ"ל אתיספיר טימותי ארבליך. "הזוכות בכבוד כחברות הכי אתיות בעולם ממשיכות להפגין מחויבות בלתי מעורערת לערכים הנעלים ביותר ולהשפיע באופן חיובי על הקהילות שהן משרתות. ברכות לכל האנשים בהיינזברנדז על הזכייה בתואר של החברות הכי אתיות בעולם".

 

מידע נוסף על החברות הכי אתיות בעולם ועל המחויבות של היינזברנדז לאחריות.

 

מכון אתיספיר

 

מכון Ethisphere® הוא המוביל הגלובלי בהגדרה והקידום של אמות המידה של הפרקטיקות העסקיות האתיות שמזינות את האופי של חברות, אמון השוק בהן וההצלחה העסקית שלהן. לאתיספיר יש מומחיות עמוקה במדידה והגדרה של אמות מידה אתיות ליבתיות באמצעות תובנות מבוססות נתונים שעוזרות לחברות לחזק את האופי של החברה ולמדוד ולשפר את התרבות. אתיספיר חולקת כבוד להישגים מעולים באמצעות תוכנית ההכרה שלה "החברות הכי אתיות בעולם" ומספקת קהילה של מומחי תעשייה במסגרת ברית ההובלה באתיקה עסקית (BELA). למידע נוסף על אתיספיר, בקרו בבקשה באתר https://ethisphere.com.

 

היינזברנדז

 

HanesBrands היינזברנדז, שהמטה שלה בווינסטון-סאלם, קרוליינה הצפונית, היא משווקת מובילה עם אחריות חברתית של בגדים צמודים לגוף ובגדי פעילות בייסיק יומיומיים באמריקות, אירופה, אוסטרליה ואסיה פסיפיק. החברה מוכרת את מוצריה במסגרת כמה ממותגי הבגדים הכי חזקים בעולם, ביניהם:

Hanes, Champion, Bonds, Maidenform, DIM, Bali, Playtex, Bras N Things, Nur Die/Nur Der, Alternative, L’eggs, JMS/Just My Size, Lovable, Wonderbra, Berlei, Gear for Sports

 

החברה מוכרת חולצות T, חזיות, תחתוני נשים, מחטבים, הלבשה תחתונה, גרביים, גרביונים ובגדי ספורט שמיוצרים בשרשרת האספקה הגלובלית עם העלויות הנמוכות של החברה. להיינזברנדז, שהיא חברת Fortune 500 וכלולה במדד המניות S&P 500 (NYSE: HBI), יש בערך 61,000 עובדים ביותר מ-40 מדינות.

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר התאגידי של החברה בכתובת www.Hanes.com/corporate  ובחדר החדשות בכתובת  https://newsroom.hanesbrands.com/. התחברו עם החברה דרך המדיה החברתית: טוויטר (@hanesbrands), פייסבוק (www.facebook.com/hanesbrandsinc), אינסטגרם (@hanesbrands) ולינקדאין (@Hanesbrandsinc).

 

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210223005687/en/

 

אנשי קשר

Carole Crosslin (336) 671-3704
carole.crosslin@hanes.com

 

מקור:  HanesBrands

 

מולטימדיה

וידאו

היינזברנדז זכתה להכרה כאחת מהחברות הכי אתיות בעולם לשנת 2021 מאתיספיר. HBI היא אחת משני יצרני בגדים בלבד, מבין 135 חברות ב-22 מדינות והמייצגות 47 ענפים, שזכו להכרה על הובלה בפרקטיקות עסקיות אתיות.

לוגו

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE