ג'טקס מאפשרת לטוס עם טביעת רגל פחמנית מופחתת

 

ג‘טקס מאפשרת לטוס עם טביעת רגל פחמנית מופחתת

 

 

דובאי, איחוד האמירויות, 24 בפברואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE):

 

הלקוחות של ג‘טקס יכולים עכשיו לבחור לטוס עם טביעת רגל פחמנית מופחתת משישה אתרים חשובים בעולם בעקבות הסכם עם של. זה מראה איך ספקי שירותים לתעופה הכללית יכולים לתמוך בארגון חברות התעופה הבינלאומי (יאט"א) ובמחויבות שלו להפחית את פליטות הפחמן של הענף ב-50% עד 2050.

 

ג‘טקס JETEX, מובילה גלובלית שזכתה בפרסים בתעופה לבכירים, מודעת לחלוטין לאחריות שלה כלפי הסביבה הטבעית והדורות הבאים, ולפעול לפי אסטרטגיה סביבתית מקיפה.

 

בעולם של היום, התעופה הפרטית היא זרז גלובלי חיוני לצמיחה, מספקת גישה לשווקים, תומכת במשרות ומקדמת את ההתאוששות של הנסיעות. בנוסף להשפעות הכלכליות החיוביות הרבות שלה, עם זאת, תעבורה אווירית תורמת ליצירה של פליטות פחמן. בתגובה, ג‘טקס פועלת עם של כדי להציע ללקוחות אפשרות לקזז את פליטות הפחמן של הטיסות שלהם. הקיזוזים הם אמצעים מיידיים שאפשר ליישם בקנה מידה גדול על ידי פיצוי עבור פליטות CO2.

 

בכל יום יותר מ-200 מטוסים שמתודלקים על ידי ג‘טקס ממריאים לשמיים ברחבי העולם. בהיותה בחזית של נצילות הדלק למטוסים, ג‘טקס נחושה להפחית את פליטות הפחמן כדי להמשיך להתפתח מבלי להפחית את הערך של הסביבה. הכלי החדש מאפשר ללקוחות של ג‘טקס לחשב את הפליטות של הטיסה שלהם שקשורות בשימוש בדלק מטוסים ולהפחית אותן על ידי בחירה להשקיע בתוכניות לשימור הסביבה. לתוכניות יש אישורים מארגונים בינ"ל כמו תקן הפחמן המאומת וגם תקן האקלים, קהילה ומגוון ביולוגי, והן כוללות הגנה על מערכות גומלין טבעיות או פיתוח מחדש שלהן - כמו יערות, אדמות עשב ואגנים לחים -- כדי להפחית ריכוזים של גזי חממה באטמוספרה. כדי להכיר בתרומה של הלקוחות, ג‘טקס תנפיק אישורים שמאשרים תרומות פרטניות.

 

אדל מרדיני, המייסדת ומנכ"ל ג‘טקס, אמרה: "עם הצמיחה של התעופה הפרטית, אנחנו מודעים אפילו יותר לכך שהעתיד שלנו חייב להיות בר קיימא. פתירת הבעיה המורכבת של הגנה על האקלים מצריכה תגובה בהיבטים רבים, וקיזוז פליטות של טיסות הוא רק אחד הצעדים שאנו מאמצים כדי להפחית את ההשפעה שלנו על הסביבה. על ידי העבודה עם של, בחרנו בקפידה תוכניות סביבתיות כדי להבטיח שהן מוכחות ומספקות הפחתות של פליטות CO2 וגם מועילות לקהילות ולמגוון הביולוגי המקומי".

 

 "אנחנו מצפים לעבודה עם ג‘טקס כדי לעזור לאפשר ללקוחות שלה לפצות על הפליטות של טיסות על ידי בחירה בקיזוזי הפחמן על בסיס טבעי המאוד איכותיים של של", אמרה אנה מסקולו, נשיאת התעופה הגלובלית בשל. "עד שדלקים וטכנולוגיות של תעופה מקיימים יפותחו בקנה מידה גדול, קיזוזי פחמן ימלאו תפקיד מפתח בסיוע למגזר התעופה להגיע לאפס פליטות נטו".

 

השירות החדש מוצע בתחילה בשדות התעופה של דובאי, פריס, סינגפור, דבלין, דיסלדורף וסלאלה, ונוסיף עוד מקומות כי יותר לקוחות שלנו רוצים להיות המובילים בטיסות עם טביעת רגל פחמנית מופחתת.

 

שימור אנרגיה ומשאבים הוא בלב הפעילות של ג‘טקס, והיא רוצה כל הזמן לספק את הערך הטוב ביותר ללקוחות שלה בכל העולם וגם לעזור להם להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלהם. התוכנית החדשה של קיזוז פחמן תהווה בסיס יציב לעוד אמצעים להגנה על הסביבה מתואמים גלובלית ובאמת יעילים במגזר התעופה הפרטית.

 

אודות ג‘טקס:

 

מובילה גלובלית בתעופה לבכירים שזכתה פרסים רבים, ג‘טקס  JETEXמוכרת בזכות הספקת פתרונות תמיכה בנסיעות גמישים הטובים מסוגם ללקוחות בכל העולם. ג‘טקס מספקת FBOs, תדלוק מטוסים, שירותי קרקע ותכנון טיסות יוצאי דופן. החברה מטפלת בבעלים ומפעילים של מטוסי מנהלים בשביל טיסות עסקיות, מסחריות ואישיות. לפרטים נוספעם אודות ג‘טקס, בקרו באתר www.jetex.com ותעקבו אחרינו באינסטגרם, טוויטר, פייסבוק ולינקדאין.

 

קובץ מצורף:  

JETEX v1

 

 

למידע נוסף:

 

Oleg Kafarov
Jetex
T: +971 4 212 4900
teamorange@jetex.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE