לידרטק משיקה את PixSet, ערכת הנתונים של צורות גל מלאות של לידאר פלאש הראשונה בענף

לידרטק משיקה את PixSet, ערכת הנתונים של צורות גל מלאות של לידאר פלאש הראשונה בענף

 

Leddar PixSet היא ערכת הנתונים הראשונה בענף שזמינה לציבור עבור מחקר ופיתוח של ADAS ונהיגה אוטונומית שמכילה נתונים מחבילה מלאה של חיישנים (מצלמות, לידאר, מכ"ם, IMU), כולל נתונים של צורות גל מלאות מחיישן לידאר פלאש מצב מוצק תלת מימדי

 

קוויבק סיטי, 24 בפברואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

LeddarTech®, מובילה בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג (ADAS) ונהיגה אוטונומית רמה 1-5, מודיעה על ערכת נתוני החיישנים הראשונה שלה שזמינה לציבור עבור מחקר ופיתוח של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית, שנקראת Leddar™ PixSet. ערכת הנתונים הזאת היא הראשונה מסוגה בענף שכוללת נתונים של צורות גל מלאות מ-Leddar™ Pixell של לידרטק, חיישן לידאר פלאש מצב מוצק תלת מימדי. לידרטק תציע את ערכות הנתונים האלה ללא תשלום למטרות אקדמיות ומחקר.

 

טכניקות של היתוך חיישנים משמשות באופן נרחב כדי לשפר את הביצועים והחוסן של אלגוריתמי ראיית מחשב. ערכות נתונים כמו Leddar PixSet מאפשרות לצוותי מחקר אקדמיים והנדסיים שמתמחים ב-ADAS ונהיגה אוטונומית להשתמש בערכות קיימות של נתוני חיישנים כדי לבדוק ולפתח תוכנה מתקדמת ולהפעיל הדמיות ללא צורך להרכיב חבילות חיישנים חדשות ולאסוף ערכות נתונים בעצמם.

 

כלי רכב עם מכשירים שימש בפיתוח של ערכת הנתונים. התרחישים השונים הוקלטו בסביבות עירוניות ופרבריות מאוד צפופות וגם בדרכים. הנתונים חוזקו עוד על ידי חשיפה לתנאים שונים של מזג אוויר, אור (לדוגמה שמש, עננים, גשם) ותאורה (לדוגמה יום, לילה, דמדומים). Leddar PixSet מספקת מידע ממגוון רחב של פתרונות, ויוצרת נתונים מהעולם האמיתי למערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

 

תכונות חשובות של ערכת הנתונים:

 

Leddar PixSet פותחה בשיתוף פעולה עם Deepen AI שנמצאת בעמק הסיליקון, שסיפקה ביאורים מקיפים לעצמים. ערכות הנתונים החדשות האלה נותנות הזדמנות לראיית מחשב תלת מימדית להגיע מעבר לענני נקודות של לידאר עם ערכת נתוני לידאר של צורות גל מלאות והן זמינות עכשיו באתר של לידרטק.

 

"לידרטק מחויבת עכשיו והייתה תמיד מחויבת לקידום הנהיגה האוטונומית. עם תחילת ההפצה של Leddar PixSet, אנחנו מתקרבים עוד צעד אחד להגשמת החלום הזה. בכך שאנו מספקים את ערכות הנתונים האלה ללא תשלום לקהילה המדעית והאקדמית, לידרטק תומכת ומעודדת את הצמיחה וההצלחה של הנהיגה האוטונומית ויישומים אחרים שצריכים טכנולוגיית לידאר", אמר פייר אוליבייה, מנהל הטכנולוגיות הראשי של לידרטק.

 

"נתונים מבוארים באופן מדויק הם המפתח בהתפתחות הטכנולוגיה של רכב אוטונומי וצעד חשוב בדרך להשגת דרכים בטוחות יותר. באמצעות השילוב של יכולות הביאור המבוססות על בינה מלאכותית של Deepen ופלטפורמות חישת הסביבה לרכב אוטונומי של לידרטק, Leddar PixSet מספקת סט מגוון של ערכות נתונים באיכות גבוהה כדי להניע את הקהילה קדימה", אמר מוחמד מוסה, המייסד והמנכ"ל של Deepen AI.

 

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק היא מובילה בפלטפורמות חישה סביבתית לרכב אוטונומי ומערכות עזר מתקדמות לנהג. לידרטק שהוקמה ב-2007 התפתחה לחברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. באמצעות פלטפורמת היתוך החיישנים והתפיסה שלה LeddarVision™ ופתרון פיתוח הלידארים המשתלם, מדרגי ורב תכליתי שלה ללידארים מצב מוצק ברמת רכב המבוסס על LeddarEngine™, לידרטק מאפשרת למשלבי מערכות רכב רמה 1-2 פתרונות חישה עם מחסנית שלמה לרמות אוטונומיה 1-5. הפלטפורמה הזאת מותקנת באופן פעיל ביישומים של שאטלים, משאיות, אוטובוסים, רכב משלוחים, ערים/ מפעלים חכמים ורובוטקסי אוטונומיים. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-95 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם: LinkedIn, Twitter, Facebook, YouTube..

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications, and Product Management, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232
daniel.aitken@leddartech.com

Leddar, LeddarTech, LeddarEngine, LeddarVision, LeddarSP, LeddarCore, VAYADrive, VayaVision, and related logos are trademarks or registered trademarks of LeddarTech Inc. and its subsidiaries. All other brands, product names, and marks are or may be trademarks or registered trademarks used to identify products or services of their respective owners.

סרטון וידיאו קשור להודעה זמין כאן:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/fb731670-a03b-4016-abb0-defcd00472af

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE