פסיפיק גרין ממנה את חוסה לובו כסגן נשיא לפיתוח עסקי, אמריקה הלטינית

 

פסיפיק גרין ממנה את חוסה לובו כסגן נשיא לפיתוח עסקי, אמריקה הלטינית

 

דובר, דלאוור, 24 בפברואר 2021, (ACCESSWIRE) :

Pacific Green Technologies, Inc ("החברה" או "PGTK",(OTCQB:PGTK)) מודיעה על המינוי של חוסה לובו כסגן נשיא לפיתוח עסקי, אמריקה הלטינית, בתוקף מ-1 בפברואר 2021.

 

בעשרים השנים האחרונות חוסה לובו מפתח פרויקטים של אנרגיה ירוקה ברחבי אמריקה הלטינית עם מיקוד מיוחד בטורבינות רוח, אנרגיית שמש מרוכזת (CSP), הידרו ומתקנים פוטו וולטאים (PV) לייצור חשמל.

 

כמייסד והמנהל הכללי של Tambo3 Consultants, חוסה היה בעבר סגן הנשיא לפיתוח עסקי, אמריקה הלטינית של SolarReserve, חוסה היה אחראי על הפיתוח של פרויקטי CSP בהיקף של יותר מגיגה-ואט באזור, עבור לקוחות מהמגזר הציבורי והפרטי.

 

סקוט פאולטר, המנהל הכללי של PGTK, אמר: "אנחנו שמחים לקבל את פניו של חוסה לפסיפיק גרין. לחוסה יש היסטוריה של שני עשורים במסירת פרויקטי אנרגיה בקנה מידה גדול באמריקה הלטינית. האזור הוא חלק חשוב באסטרטגיה של פסיפיק גרין וההבנה העמוקה של חוסה בתשתית האנרגיה המתחדשת של האזור תמלא תפקיד חשוב בהשגת הצמיחה של פסיפיק גרין באזור".

 

חוסה לובו אמר: "אני שמח להצטרף לפסיפיק גרין ומצפה לפתח את העסקים של החברה באמריקה הלטינית. עם תיק הטכנולוגיות המתחדשות של פסיפיק גרין ושרשרת האספקה התעשייתית המאוד מבוססת לפרויקטים גדולים שלה, יחד עם הניסיון שלי וההבנה בשוק של אמריקה הלטינית, אני מאמין שאנו במצב טוב לנצל את שוק האנרגיה המתחדשת הגדל במהירות של האזור".

 

בנוסף לתפקידים שונים ברמת דירקטור ב-E.CL (עכשיו Engie), Endesa Chile ו-Mirosolar, יש לחוסה תואר בהנדסת מכונות מ-Universidad Técnica Federico Santa Maria, דיפלומה במינהל עסקים מ-Universidad de Chile ודיפלומה בהערכת פרויקטים מ-Universidad Católica de Chile.

 

אודות Pacific Green Technologies, Inc.

פסיפיק גרין טכנולוגיה Pacific Green Technologies Inc. מתמקדת במתן מענה לצורך של העולם באנרגיה יותר נקייה ובת קיימא. החברה מציעה פתרונות אנרגיה של BESS ואנרגיית שמש מרוכזת (CSP) כהשלמה לחטיבות הטכנולוגיות לסביבות ימיות ובקרת הפליטות שלה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר של PGTK: www.pacificgreentechnologies.com

 

ליצירת קשר:

Scott Poulter, Chairman & CEO
Pacific Green Technologies
T: +1 (302) 601-4659

מקור: Pacific Green Technologies, Inc.

 

Notice Regarding Forward-Looking Statements:

This news release contains "forward-looking statements," as that term is defined in Section 27A of the United States Securities Act of 1933 and Section 21E of the Securities Exchange Act of 1934. Statements in this news release which are not purely historical are forward-looking statements and include any statements regarding beliefs, plans, expectations or intentions regarding the future. Such forward-looking statements include, among other things, the ongoing effects of the pandemic on delays and orders regarding Pacific Green‘s technologies, potential business developments around the world and future interest in our green technologies.

Actual results could differ from those projected in any forward-looking statements due to numerous factors. Such factors include, among others, general economic and political conditions, and the ongoing impact of the pandemic. These forward-looking statements are made as of the date of this news release, and we assume no obligation to update the forward-looking statements, or to update the reasons why actual results could differ from those projected in the forward-looking statements. Although we believe that the beliefs, plans, expectations and intentions contained in this news release are reasonable, there can be no assurance that such beliefs, plans, expectations or intentions will prove to be accurate. Investors should consult all the information set forth herein and should also refer to the risk factors disclosure outlined in our annual report on Form 10-K for the most recent fiscal year, our quarterly reports on Form 10-Q and other periodic reports filed from time-to-time with the Securities and Exchange Commission.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE