אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה הקריבית עם Baptiste & Co. Law Firm

 

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה הקריבית עם Baptiste & Co. Law Firm

 

 

סן פרנסיסקו, 25 בפברואר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

כשהיא מחזקת עוד את הפלטפורמה הקריבית שלה ומוסיפה כיסוי נוסף בקצה הדרומי של האזור, אנדרסן גלובל מתרחבת אל סנט וינסנט והגרנדינים עם חברת שיתוף הפעולה Baptiste & Co. Law Firm.

 

Baptiste & Co. Law Firm שהוקמה ב-1968 נוסדה על ידי השותפה המנהלת רנה מ. בפטיסט, שיש לה יותר מ-40 שנות ניסיון. בנוסף להקמת החברה, ההישגים של רנה כוללים קבלת רישיון לעריכת דין בסנט וינסנט והגרנדינים, אנטיגואה וברבודה, סנט קיטס ונוויס; מאמרים שפורסמו בכתב העת International Finance journal; שתי תקופות כהונה כחברת פרלמנט נבחרת ושרה בממשלה בסנט וינסנט והגרנדינים; תפקיד היו"ר של האסיפה של ארגון מדינות מזרח הקריביים. בנוסף, יש לה הרבה יותר מ-50 שנות שירות ציבורי, שהביאו להכרה מהוד מלכותה המלכה אליזבט השנייה בצורת הענקת התואר מפקדת במסדר מייקל הקדוש וג‘ורג‘ הקדוש (CMG) על שירותים במשפט, פיננסים בינ"ל, תרבות ופוליטיקה.

 

Baptiste & Co. היא חברת עורכי דין עם מלוא השירותים שמתמחה בפשיטות רגל וחדלות פירעון, דיני מסחר, חוזים, דיני משפחה, דיני רכוש, תכנון עיזבונות, קניין רוחני (סימני מסחר) ונדלן. החברה מקינגסטאון מספקת ייעוץ ושירותים משפטיים לאנשים, חברות ציבוריות ופרטיות, אגודות אשראי, בנקים, חברות ביטוח וחברות ספנות וגם לממשלות זרות וחברות ממלכתיות. בנוסף, צוות עורכי הדין של החברה מספק שירותים מרובי תחומי שיפוט לאיים שכנים וממוקם אסטרטגית כדי לעזור עם שירותים חוצי גבולות בכל תחום עיסוק של החברה.

 

"אנחנו שמחים על ההזדמנות לשתף פעולה עם אנשים שחושבים כמונו שמבינים ומפגינים את הערך של שקיפות ואי תלות", אמרה רנה. "החברה שלנו מחויבת לספק פתרונות מקיפים הטובים מסוגם שעולים על הציפיות של הלקוחות. העבודה עם החברות החברות וחברת שיתוף הפעולה של אנדרסן גלובל מחזקת את היכולת שלנו לספק שירותים סינרגטיים ללקוחות שלנו ברמה המקומית וגם ברמה הבינ"ל".

 

מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן, אמר: "פיתחנו נוכחות חזקה בקריביים ונמשיך להוסיף רוחב ועומק לפלטפורמה שלנו באזור. המחויבות של רנה והצוות שלה לאחריות, השנים של ניסיון והידע בתחומי שיפוט מקומיים ובינ"ל מבדילים אותם מחברות אחרות השוק. ההוספה של Baptiste & Co. היא עוד חוליה חשובה באסטרטגיה שלנו באזור".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-7,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-255 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE