Bessemer Venture Partners סוגרת 3.3 מיליארד דולר בשתי קרנות; מקדמת בברכה את הוותיק מ-Amazon.com ג'ף בלקברן כשותף

 

 

Bessemer Venture Partners סוגרת 3.3 מיליארד דולר בשתי קרנות; מקדמת בברכה את הוותיק מ-Amazon.com ג‘ף בלקברן כשותף

 

סן פרנסיסקו, 26 בפברואר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

Bessemer Venture Partners, חברת הון סיכון גלובלית לשלבים המוקדמים, הודיעה היום על הסגירה של שתי קרנות חדשות, שמוסיפות הון של 3.3 מיליארד דולר להשקעה בחברות טכנולוגיה מבטיחות בשלבי הצמיחה המוקדמים שלהן והשלבים שאחריהם.

 

בנוסף, החברה  קידמה בברכה חמישה חברים חדשים: ג‘ף בלקברן, שמצטרף אל Bessemer Venture Partners מאמזון לצד הקידום של המשקיעים הקיימים של בסמר מרי דונופריו, מייק דרוש, טס הץ‘ ואנדרו הדין.

 

היום הוא ציון דרך נהדר בבסמר כשאנו משיקים את הקרנות הכי חדשות וגדולות שלנו ומוסיפים חמישה משקיעים יוצאי דופן לשותפות", אמר ג‘רמי ליוויין, שותף במשרד הניו יורקי של בסמר. "אני שמח לציין את ההצלחה של מרי, מייק, טס ואנדרו  ונרגש לקדם את פניו של ג‘ף לחברה. אני מכיר את ג‘ף 15 שנה ואני מעריץ מאוד את הרקורד המהמם שלו כחדשן ומנהל יחד עם הענווה הרבה שלו. אני יודע שהניסיון שאין כמוהו שלו בניהול אחד ממותגי הטכנולוגיה והצריכה הגדולים ביותר בעולם יועיל לצוות שלנו ולמייסדים הרבים שמשתפים פעולה עם בסמר".

 

בלקברן מצטרף לבסמר אחרי קריירה של 22 שנים באמזון, הוא הצטרף לראשונה לענקית המסחר האלקטרוני אחרי ההנפקה שלה ולאחר מכן הוביל את הצמיחה שלה בעסקים הליבתיים של זירות מסחר וההתרחבות ב-Amazon Advertising, Prime Video, Amazon Music ו-Amazon Studios. בתפקידו האחרון בלקברן שימש כסגן נשיא בכיר לפיתוח עסקי כלל עולמי. הוא היה אחראי לעשרות השקעות מיעוט של אמזון ויותר ממאה רכישות בכל התחומים העסקיים -- כולל קמעונאות, קינדל, אקו, אלכסה, FireTV, פרסום, מוסיקה, וידאו ואודיו מוזרם ו-Amazon Web Services.

 

בבסמר הוא ישתמש בהלך המחשבה החדשני שלו והניסון הרב -- כמשקיע, מפעיל ומנהל -- בחברות קיימות ועתידיות בתיק של בסמר.

 

"אחרי שהייתי חלק מאמזון במשך יותר משני עשורים, אני נרגש להתחיל פרק חדש ולעזור למייסדים שמתמקדים בלקוחות לבנות חברות שהן פריצת דרך", אמר בלקברן. "אני מכיר את הצוות של בסמר הרבה שנים ומעריץ מזמן את החזון האסטרטגי שלהם וההצלחה בתמיכה במיזמים בשלבים המוקדמים".

 

ההגעה של בלקברן והקידום של דונופריו, דרוש, הץ‘ והדין קורים כולם יחד עם הסגירה של קרן הדגל ה-11 של בסמר, BVP XI, וקרן ההזדמנויות השנייה שלה, BVP Century II. רוב הסכום של 3.3 מיליארד דולר שבשתי הקרנות יתמקד בהשקעות בשלבים הראשונים, בהתאם לגישה הוותיקה של החברה להתחיל עם השקעות סיד וסבב ראשון ולהישאר עם החברות בכל שלב של הצמיחה שלהן.

 

החברה ממשיכה להתרחב עם צוות הנהלה של 21 שותפים ויותר מ-45 משקיעים, יועצים וחברי צוות של הפלטפורמה שנמצאים בכל העולם -- עמק הסיליקון, סן פרנסיסקו, סיאטל, ניו יורק, בוסטון, לונדון, תל אביב, בנגלור ובייג‘ינג.

 

השותף בבסמר ביירון דיטר הוסיף: "השותפים שלנו עובדים אחד על אחד עם המנכ"לים שלנו, אבל הם מרוויחים גם מהגודל הגדל והתמיכה מכל הפלטפורמה שלנו. עם הקרנות החדשות שלנו והשותפות המורחבת, בסמר מצוידת אפילו יותר טוב לעזור ליזמים הכי טובים -- בכל השלבים, המגזרים והמקומות -- לבנות חברות נהדרות".

 

אודות Bessemer Venture Partners

 

Bessemer Venture Partners היא חברת הון סיכון גלובלית לשלבים המוקדמים. עם תיק של יותר מ-200 חברות, בסמר עוזרת ליזמים עם חזון להניח יסודות חזקים ליצירת חברות שחשובות, ותומכת בהן בכל שלב של הצמיחה שלהן. החברה תמכה ביותר מ-130 הנפקות, כולל שופיפיי, ילפ, לינקדאין, סקייפ, לייפלוק, טווילו, בנדגריד, דוקוסיין, וויקס ופיבר. צוות המשקיעים והשותפים של בסמר נמצאים בכל העולם בעמק הסיליקון, סן פרנסיסקו, סיאטל, ניו יורק, בוסטון, לונדון, תל אביב, בנגלור ובייג‘ינג.

 

https://www.bvp.com/
Follow @BessemerVP

 

אנשי קשר

קשרי מדיה
Karen Lee
press@bvp.com

 

מקור: Bessemer Venture Partners

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE