מטוס המנהלים Challenger 350 של בומברדייה עם מספר המסירות הכי גדול בקטגוריה זאת השנה השביעית ברציפות

 

 

מטוס המנהלים Challenger 350 של בומברדייה עם מספר המסירות הכי גדול בקטגוריה זאת השנה השביעית ברציפות, החברה  גם מסיימת את 2020 עם נתח השוק הכולל הכי גדול ברבעון הרביעי

 

 

 

מונטריאול, 26 בפברואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

בומברדייה הודיעה היום שהמטוס הכי נמכר שלה Challenger 350 היה מטוס המנהלים עם מספר המסירות הכי גדול בקטגוריית הבינוניים ב-2020, והוא המוביל בקטגוריה זאת השנה השביעית ברציפות. כפי שמפורט בדוח ההספקה והחיובים השנתי של איגוד יצרני התעופה הכללית (GAMA) שפורסם ב-24 בפברואר, החברה גם עברה את המתחרים על ידי מסירה של 44 מטוסים ברבעון הרביעי של 2020. הישג הזה נגרם בגלל מסירות שיא של 16 מטוסי מנהלים Global 7500 במסגרת הזמן הזאת.

 

משפחת מטוסי המנהלים המקיפה של בומברדייה ממצבת אותה באופן יציב להגיב לעניין הגדל בתעופה הפרטית והבטיחות המוגברת שהיא מספקת בזמנים יוצאי דופן אלה.

 

כשיותר אנשים מבקשים להימנע מצפיפות והעניין בבעלות חלקית וטיסות שכר גדל, המטוס הנמכר ביותר Challenger 350 נמצא שם כדי לקחת נוסעים להיכן שהם צריכים להיות, והוא ממשיך לעלות על הציפיות בעשותו זאת.

 

ב-2020 בומברדייה הודיעה על הזמנה סופית של 10 מטוסי Challenger 350 בעסקה בשווי של 267 מיליון דולר וגם ציינה את המסירה ה-350 של מטוס המנהלים Challenger 350, ציון דרך שהמטוס הגיע אליו אחרי שבע שנים בלבד בשירות. המטוס הנמכר ביותר Challenger 350 כולל עכשיו מבחר מורחב של ערכות עיצוב פנים מתוחכמות ועכשוויות, חיבוריות Viasat Ka-band מהירה ומערכת ניהול תא נוסעים מחודשת, בהשראת ה-Global 7500, מטוס הדגל של ענף מטוסי המנהלים.

 

בנוסף למטוס Challenger 350, מטוס המנהלים Challenger 650 של בומברדייה הוא ביטוי מיומן של אומנות ופונקציונליות ברמה גבוהה. עם השילוב האידיאלי אצלו של טווח, מהירות ויכולות ביצועים בשטח, המטוס Challenger 650 מתאים באופן מושלם למשימות פרטיות ומיוחדות, כולל פינוי רפואי. המטוס Challenger 650 נמצא בשירותן של ממשלות רבות ברחבי העולם למשימות מיוחדות שונות.

 

אודות בומברדייה

בומברדייה היא מובילה גלובלית בתעופה, שיוצרת מטוסים חדשניים ומשני מצב. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

המטה של בומברדייה נמצא במונטריאול, קנדה ויש לה נוכחות ביותר מ-12 מדינות כולל אתרי הייצור/ תכנון שלה ורשת התמיכה בלקוחות שלה. החברה תומכת בצי כלל עולמי של בערך 4,900 מטוסים שבשירות אצל מגוון רחב של חברות רב לאומיות, ספקי טיסות שכר ובעלות חלקית, ממשלות ואנשים פרטיים.

חדשות ומידע זמינים באתר bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @bombardierjets.

הערה לעורכים:

 

בקרו באתר האינטרנט של בומברדייה עסקי מטוסים לקבלת מידע נוסף על המוצרים והשירותים המובילים בתעשייה שלנו.

 

עקוב אחר @Bombardierjets בטוויטר כדי לקבל את החדשות והעדכונים האחרונים מבומברדייה תעופה.

 

כדי לקבל את ההודעות לעיתונות שלנו, בקר בסעיף הזנת RSS.

 

Bombardier, Challenger, Challenger 350, Challenger 650 and Global 7500 הם סימנים מסחריים לא רשומים או רשומים של בומברדייה בע"מ או של חברות הבת שלה.

 

 

למידע נוסף:

Anna Cristofaro
Bombardier
+ 1514-855-8678
anna.cristofaro@aero.bombardier.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE