זינגה רוכשת את הצוות של Echtra Games שמנהלים המפתחים של הזיכיונות Diablo ו-Torchlight

זינגה רוכשת את הצוות של Echtra Games שמנהלים המפתחים של הזיכיונות Diablo ו-Torchlight

 

 

סן פרנסיסקו, 3 במרץ 2021, (BUSINESS WIRE):

 

זינגה, Zynga Inc.  (Nasdaq: ZNGA), מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי, הודיעה היום שרכשה את Echtra Games, אולפן משחקים חוצי פלטפורמות שכולל צוות פיתוח שחברי הליבה שלו עיצבו בעבר את העולם של משחקי תפקידים עם אקשן באמצעות העבודה שלהם על כותרים שהגדירו את הסוגה, כולל Diablo, Diablo II, הזיכיון Torchlight ועוד.

 

הצוות של Echtra Games מחזק את העתיד של המשחק חוצה הפלטפורמות של זינגה על ידי הוספת מפתחים כישרוניים עם ניסיון רב במשחק חוצה פלטפורמות וגם כלי פיתוח וטכנולוגיות חוצי פלטפורמות קנייניים שנבנו מעל ה-Unreal Engine. ספציפית, הצוות של Echtra Games יפתח RPG חדש שטרם הוכרז למשחק חוצה פלטפורמות עם האולפן NaturalMotion של זינגה.

 

"מקס והצוות שלו ב-Echtra Games אחראים לכמה מתכונות המשחקים הכי אגדתיות שנוצרו אי פעם, והם מומחים בסוגת ה-RPG עם אקשן ובפיתוח חוצה פלטפורמות. אני נרגש לקבל את פניו של הצוות של Echtra Games למשפחת זינגה", אמר פרק גיבו, המנהל הכללי של זינגה. "לרכישה הזאת תהיה חשיבות רבה בהגדלת הרישיונות והמותגים האיקוניים שלנו מסלולר ועד למחשבים אישיים וקונסולות, והיא גם תעזור להגדיל עוד את השוק הפוטנציאלי הכולל של זינגה".

 

"Echtra Games שמחה להצטרף למשפחת זינגה", אמר מקס שפר, המנהל הכללי של Echtra Games. "אנחנו שותפים לחזון של זינגה שמשחק חוצה פלטפורמות הוא חלק חיוני מהעתיד של RPGs ובידור אינטראקטיבי ולהוטים להשתמש בניסיון הרב שלנו והאנשים הכישרוניים במאמץ הזה".

 

זינגה הוקמה ב-2016 ומנוהלת על ידי קבוצה מנוסה של ותיקים בענף. מקס שפר וצוות ההנהלה שלו היו שותפים להקמה של חברות כמו Blizzard North, Flagship Studios ו-Runic Games, ויש להם ניסיון פיתוח רב בכותרים כמו Diablo, Diablo II, הזיכיון Torchlight, The Sims 4 ועוד. העובדים הוותיקים של Echtra Games עבדו עם חברות כמו Blizzard, דיסני, Electronic Arts, Runic Games, Kabam ו-Undead Labs. צוות הפיתוח של זינגה פרסם וניהל שירותים חיים בסלולר, מחשבים אישיים, Playstation 4, XBox One ו-Nintendo Switch.

 

הערת העורך:

גרפיקה ונכסים חשובים זמינים לשימוש בקישור הבא: https://www.dropbox.com/sh/zt2yw10epgmbol5/AAAER_7l74stge--9VocMcqPa?dl=0

אודות זינגה

זינגה היא מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי עם משימה לחבר את העולם באמצעות משחקים. עד היום, יותר ממיליארד אנשים שיחקו בזיכיונות של זינגה כולל CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Merge Magic!TM, Toon Blast™, Toy Blast™, Words With Friends™ ו-Zynga Poker™. המשחקים של זינגה זמינים ביותר מ-150 מדינות ואפשר לשחק בהם בפלטפורמות חברתיות ומכשירים ניידים בכל העולם. מטה החברה, שהוקמה ב-2007, נמצא בסן פרנסיסקו עם אתרים בארה"ב, קנדה, בריטניה, אירלנד, הודו, טורקיה ופינלנד. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.zynga.com או תעקבו אחרי זינגה בטוויטר, אינסטגרם, פייסבוק או הבלוג של זינגה.

 

אודות Echtra Games Inc.

 

Echtra Games היא סטודיו משחקים מסן פרנסיסקו שכולל מפתחים מנוסים שעזרו לעצב את העולם של משחקי תפקידים עם אקשן. הצוות הוקם בתחילת 2016 על ידי מקס שפר, יוצר שותף של זיכיונות משחקים שהגדירו את הסוגה כמו Torchlight ו-Diablo. חלום ישן להחזיר לחיים את העולם של Torchlight נצן לו את ההשראה לאחד מחדש כמה מהמפתחים הכי טובים בענף וליצור את הפרויקט הראשון של האולפן, Torchlight III. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.echtragames.com.

 

מידע צופה פני עתיד

 

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מידע צופה פני עתיד שמתייחס, בין היתר, ליעדים העסקיים שלנו ולהזדמנויות שלנו לגבי משחקים חוצי פלטפורמות והרחבת השוק הכולל שלנו שניתן לטפל בו, כמו גם פרויקטים עתידיים של פיתוח משחקים. מידע צופה פני עתיד לעיתים קרובות כולל מילים כגון תחזית, חזוי, מתוכנן, מתכוונת, צופה, מאמינה, מטרה, מצפה, ואמירות בזמן עתיד הן בדרך כלל צופות פני עתיד. ההשגה או ההצלחה של העניינים שכולל מידע צופה פני עתיד כזה כרוכה בסיכונים, אי ודאויות והנחות משמעותיים. אין לבטוח ביטחון מופרז במידע צופה פני עתיד כזה, שמבוסס על מידע שזמין לנו בתאריך שלו. אנחנו לא נוטלים שום התחייבות לעדכן מידע זה. מידע נוסף על סיכונים, אי ודאויות והנחות אלה מתואר או יתואר בפירוט רב יותר בדוחות הפומביים שאנחנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), שעותקים שלהם אפשר להשיג על ידי ביקור באתר קשרי המשקיעים שלנו בכתובת http://investor.zynga.com או באתר של SEC בכתובת www.sec.gov.

 

גרסת מקור בשפה האנגלית:

 https://www.businesswire.com/news/home/20210303005013/en/

אנשי קשר

קשרי מדיה:
Rebecca Lau
Investors@zynga.com

קשרי משקיעים:
Sarah Ross
Sarah@zynga.com

 

מקור:  Zynga

 

מולטימדיה

תמונה

זינגה רוכשת את הצוות של Echtra Games שמנהלים המפתחים של הזיכיונות Diablo ו-Torchlight (תמונה: Business Wire)

 

 

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE