האקריו מישראל מציעה תמיכה ליעדי אבטחת הסייבר הלאומיים של אוסטרליה

 

האקריו מישראל מציעה תמיכה ליעדי אבטחת הסייבר הלאומיים של אוסטרליה

באמצעות המשאב הכי בעל ערך שלה...העם האוסטרלי

 

תל אביב, 4 במרץ 2021, (BUSINESS WIRE):

 

מכללת אבטחת הסייבר המובילה בישראל האקריו הגישה היום פורמלית בקשה רשמית לממשלה הפדרלית האוסטרלית לתת הסמכה לכשירות הראשונה אי פעם באוסטרליה של צוות אבטחת סייבר תוקף "צוות אדום" - ויחד איתה תגיע פוטנציאלית מסגרת חדשה לסחר בינ"ל.

 

הקורס המוצע מביא לציבור האוסטרלי את אותה מומחיות ישראלית באבטחת סייבר שהפכה את האומה המדברית הקטנה למספר אחת בחדשנות סייבר ומספר 2 בנתח השוק הגלובלי. האקריו היא ספקית הוראה מובילה בישראל עשרות שנים ותרמה באופן ישיר להצלחה של המדינה בתחום.

 

האקריו

 

האקריו HACKERU פועלת בארה"ב, אירופה ואסיה באמצעות שותפויות עם אוניברסיטאות נבחרות. אבל אחרי הערכה של מערכת החינוך של אוסטרליה, החוקים והתקנות, המוצרים הנוכחיים וסדר היום הלאומי באבטחת סייבר כפי שקבעו חברי פרלמנט וקובעי המדיניות הלאומית, האקריו בחרה לעבוד עם הממשלה והרגולטורים, בתוך המערכת האוסטרלית.

 

יחסי המסחר ישראל אוסטרליה

 

באוגוסט 2020 האקריו פרסמה את

 “Teach a Man To F.I.S.H.‘‘ Initiative ( Future. In digital. Security. Human resources.).

 

היוזמה הזאת תומכת במסחר באמצעות העברת ידע ומציעה פתרונות לאתגרים של המשך הפיתוח של מגזר אבטחת סייבר מקומי כפי שקובעי המדיניות אמרו בפומבי. הפתרונות המוצעים ביוזמה הם ללא עלות למשלם המיסים האוסטרלי.

 

ג‘סי מילר, מנהל קשרי מימשל בינ"ל של האקריו, אמר: "הקורס מאפשר לאוסטרליה לפתח מגזר אבטחת סייבר שמתאים למעמד שלה בעולם כמובילה בעסקים. העובדה שהשגרירות שלנו תמכה במידה רבה כל כך ביוזמה שלנו היא אולי סימן לכך שהם חשו שאלה גישושים דיפלומטיים שהם מחוות ידידות של רצון טוב על ידי היצוא של אמצעי הייצור של אחד המשאבים הכי יקרים שלנו ולא רק את הפירות שלהם".

 

לא משאירים אף אחד מאחורי העידן הדיגיטלי

 

הקורס המוצע הוא ייחודי וחיוני. לא רק משום שהוא מלמד מיומנויות שלא זמינות באוסטרליה, אלא כי הוא מאפשר גישה לאנשים שבאופן רגיל מעולם לא היו נכנסים לתחום. לקורס אין דרישות קדם ותלמידים מתקבלים לפי הערכת כישרון. ההערכה היא ללא עלות למועמד. מסגרת הזמנים של הקורס ניתנת לביצוע, ומאפשרת לאלה שאין להם ואולי מעולם לא הייתה להם הזדמנות לקבל השכלה שתאפשר להם להיכנס לקריירה עם שכר מאוד גבוה בתוך שנה אחת.

מר מילר הוסיף: "אני בא ממשפחה של צווארון כחול ואוניברסיטה מעולם לא הייתה אפשרות. בגלל זה נתקלתי במצוקה וקשיים להגיע למלוא הפוטנציאל שלי. אם הייתי יודע שמשהו כזה קיים אז, הייתי יכול לחסוך הרבה סבל. עבורי, העלאת המודעות ומתן גישה זה לא רק עסק. זה אישי".

 

ASQA, הגוף הרגולטורי שאחראי על חינוך והכשרה מקצועיים, אמור להגיב תוך 20 ימי עסקים.

 

כדי לצפות בסקירה של הבקשה תלחצו כאן

 

אנשי קשר

 

Jesse Miller
Phone: +972.50.222.4978
Email: Jessem@hackeru.com

 

מקור:  HackerU

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE