מג'יקג'ק משנה את המוצר החדיש ביותר שלה כדי לאפשר רשת אלחוטית, גישה לאינטרנט

מג'יקג'ק משנה את המוצר החדיש ביותר שלה כדי לאפשר רשת אלחוטית, 
גישה לאינטרנט באמצעות LTE, DECT, טלפונים רב קוויים 
ואפשרויות אחרות ממכשיר אחד

 

ווסט פאלם ביץ', פלורידה, ונתניה, ישראל, 27 בדצמבר 2012 (GLOBE NEWSWIRE) – :

 

מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ(Nasdaq:CALL) , ("החברה"), המומחים לקול והמובילה בתקשורת ענן שהמציאה את הקול על גבי פרוטוקול אינטרנט (VOIP) ומכרה יותר מעשרה מיליון מכשירי magicJack®, הודיעה היום שבמכשיר החדיש ביותר בוצעו שינויים להכללת שני חריצי USB, תקע USB אחד, חריץ SD מיקרו, שקע RJ11 אחד ושקע RJ45 אחד. LTE 4G מתקדם כל כך מהר בארה"ב וברחבי העולם, ולכן החברה שינתה את המוצר החדיש ביותר בכמה חודשים כדי להאיץ את האפשרות להציע גישה מוזלת לאינטרנט ללקוחות חדשים וקיימים המשתמשים במכשיר הזה בנוסף לפונקציות ותכונות אחרות. זה יעניק לאנשים רבים את ההזדמנות הראשונה שלהם לנצל את הגישה המהירה לאינטרנט.

 

מג'יקג'ק תכריז על השם של המוצר החדש ב-2013 ומצפה שהמוצר החדש יוצע בתחילת הרבעון השני של 2013. באופן מדהים, הוא יהיה גדול רק במעט מה-magicJack PLUS ויציע קול בהפרדה גבוהה (HD). החברה מצפה שמוצרים נוספים ומלהיבים יבואו בעקבותיו ב-2013 וישתמשו בשבב החדש השני שלנו ל-2013. זהו שבב 55 נ"מ המיועד לשימוש נייד וכולל מעבד סופר סקאלר של 1 ג"הצ וזיכרון DDR2 או DDR3 הרבה יותר גדול וגם יותר מ-25 פונקציות אחרות. החברה מצפה להמשיך להציע את magicJack PLUS כדגם המוביל במחיר שלה משום שהוא הוכח כמאוד אמין ומבוקש, עם מכירות טובות מאוד שנרשמו בדצמבר. לא פלא ש-magicJack PLUS ממשיך להצליח כל כך, כי החברה תודיע בקרוב על פרס חשוב שהוענק למג'יקג'ק, כשהחברה קיבלה את הציון הטוב ביותר בחמישה מדדים שונים וזכתה בתואר חברת ה-VoIP לצרכנים פרטיים הטובה ביותר.

 

דן בוריסלאו מוסיף: "עם נכסים שאין לאף אחד אחר אנו נמשיך לשלוט בתחום שלנו ולהגדיל אותו. זאת העוצמה של מה שאנו בונים והפטנטים והקניין הרוחני שצברנו. זאת הייתה שנה של פריצת דרך לא רק מבחינה פיננסית, אלא פיתחנו ותכננו את עתידנו. הצמיחה שלנו מבוססת על סגירת כמה עסקאות וביצוע התכניות שלנו. אנו לא צריכים עוד רעיון ייחודי אחד כדי להצליח מאוד ולהגדיל את שווי החברה שלנו עוד שנים רבות. אני חושב ש-2013 תהיה השנה שבה אנשים יבינו מה אנחנו בונים, מה הטכנולוגיה שלנו ומה האפשריות העצומות שלנו. המוצרים הכי חדישים שלנו יהיו ההמצאות הכי טובות שלנו ויגמדו את מה שעשינו עם magicJack עד היום".

 

אודות מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ

 

היעד של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL), הממציאה של VOIP כולל טלפון התוכנה, ו-magicJack, הוא להפוך לספקית הבינלאומית המובילה של קול גלובלי על גבי פלטפורמות רבות ולהציע בנוחיות ללקוחות הקצה שלה מוצרים ושירותים אחרים בעלי ערך. החברה מכרה יותר משמונה מיליון יחידות של magicJack עטור הפרסים והנוח לשימוש מאז שהמכשיר הושק ב-2008, ולרשותה עומדים 30 פטנטים, חלקם מהזמן שהחברה המציאה את VOIP. החברה מאמינה שהיא ה-CLEC (חברת תקשורת מקומית תחרותית) בעלת טווח ההגעה הגדול ביותר בארצות הברית מבחינת אזורי החיוג הזמינים ואישור במספר מדינות, ולרשת יש מעט זמן השבתה או בכלל לא.

 

הלוגו של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ נמצא בכתובת
 http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=10116

 

 
 
ליצירת קשר:
קשרי משקיעים
אנדרו מקאיינס, נשיא
561-771-2255
ir@magicJack.com
 
 
קשרי מדיה
קארי הרננדז, INK Public Relations בשם מג'יקג'ק
512-382-8982
magicjack@ink-pr.com
 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE69