אנדרסן גלובל מחזקת נוכחות עם חברת מיסים ירדנית

 

אנדרסן גלובל מחזקת נוכחות עם חברת מיסים ירדנית

 

סן פרנסיסקו, 4 במרץ 2021, (BUSINESS WIRE):

 

אנדרסן גלובל מתקשרת בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים מעמאן Al-Tillawi & Al-Khateeb Co., ומוסיפה מימד ליכולות הקיימות של החברה החברה של הארגון בירדן.

 

Al-Tillawi & Al-Khateeb Co. שהוקמה ב-1996 מספקת מגוון רחב של שירותי מיסים וייעוץ כולל חברות ועסקים משפחתיים, העסקה, מיזוגים ורכישות, מיקור חוץ וביטוח לאומי וגם פתרונות מחשוב. החברה, בראשות השותף המנהל וואליד אל טילאווי, משרתת מגוון רחב של לקוחות בענפים כמו חשמל ואנרגיה, טכנולוגיה ותקשורת, מלונות ותיירות, כספים וקמעונאות.

 

"המחויבות של החברה שלנו לשקיפות ואי תלות היא הכוח המניע מאחורי השירות באיכות גבוהה שאנו מספקים ללקוחות", אמר וואליד. "שיתוף פעולה עם אנשים שחושבים כמונו באנדרסן גלובל יאפשר לנו להעלות את היצע השירותים שלנו לרמה הבאה ולהרחיב את ההגעה שלנו באופן רחב יותר. אנחנו מצפים לעבודה עם החברות החברות וחברות שיתוף הפעולה של הארגון בכל העולם".

 

"המחויבות של וואליד והצוות שלו למצוינות ואחריות עולות באמת בקנה אחד עם הערכים של הארגון שלנו, וזה מהווה תוספת חזקה לארגון שלנו במזרח התיכון", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "שיתוף הפעולה שלנו עם Al-Tillawi & Al-Khateeb Co., יחד עם החברה החברה שלנו בירדן, נותנים לנו כיסוי מלא במדינה, והוא עוד חוליה חשובה בהרחבת הפלטפורמה שלנו באזור".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-7,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-257 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE