הץ' מציינת יום הולדת 65 עם ההשקה של קמפיין חדש, "שינוי חיובי: מנהיגות לעולם טוב יותר"

 

הץ‘ מציינת יום הולדת 65 עם ההשקה של קמפיין חדש, "שינוי חיובי: מנהיגות לעולם טוב יותר"

חברת ההנדסה, ניהול פרויקטים ושירותים מקצועיים הגלובלית משתפת תובנות איך העולם השתנה ולאן מועדות פניו

 

 

מיסיסאוגה, קנדה, 3 במרץ 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

חברת ההנדסה, ניהול פרויקטים ושירותים מקצועיים הגלובלית הץ‘ Hatch מציינת יום הולדת 65 עם ההשקה של קמפיין חדש, "שינוי חיובי: מנהיגות לעולם טוב יותר". הקמפיין כולל דוח, תוכן וידאו ומיקרו אתר שמפרטים איך, בשישים וחמש השנים האחרונות מאז הקמת החברה, היא השתנתה כדי למלא את הצרכים המשתנים של הלקוחות שלה.

 

הץ‘ הוקמה בשנות החמישים כחברת ייעוץ בהנדסה וטכנולוגיה ששירתה בעיקר את מגזרי המתכות והתשתיות. הפרויקטים הראשונים של החברה כללו עבודה על מנהרות הרכבת התחתית מתחת לטורונטו עבור נציבות התחבורה של טורונטו ועבודה עבור הקומפלקס המטלורגי של Québec Iron & Titanium (כיום Rio Tinto) בסורל-טראסי, קוויבק. הץ‘ הייתה חלוצה, חידשה והעלתה את הרף בענפים בהם אנו פועלים, וחברה ללקוחות בחתירה לשינוי חיובי, ובה בעת הגדילה את החברה ליותר מ-9,000 עובדים בכל העולם.

 

באמצעות נכסי ההנצחה האלה, מנהלים של הץ‘ מרחבי העולם בוחנים איך העולם מתמודד עם האתגרים הכי קשים שלו, איך הלקוחות שלנו הגיבו, ואיך התפקיד של המהנדסים השתנה למתן פתרונות הוליסטיים. המומחים מתמודדים עם נושאים כמו שינויי האקלים, נגישות וביטחון מזון, השינוי האנרגטי, דיגיטציה, עיור ומעורבות קהילתית, ומביאים את התובנות שלהם איך השינויים האלה משנים את האופן שבו אנו עובדים ביחד ותורמים את התובנות שלהם על החזון שלהם לגבי העתיד.

 

"בהיותנו יזמים עם נשמה טכנית, הץ‘ ממוצבת ומחויבת באופן ייחודי להתמודד עם האתגרים הכי קשים שניצבים בפני הלקוחות שלנו והעולם שלנו כיום. כמה מהנושאים החשובים שמתרחשים במגזרי השוק שלנו הם השינוי האנרגטי לאנרגיה מתחדשת והפחתת פחמן, פיתוח תשתיות לערים גדולות שניתן לחיות בהן עם משאבים בני קיימא, ושינוי אל עולם חדש, דיגיטלי.  הפתרונות לשינויי האקלים הקיימות שאנחנו מזהים בשותפות עם הלקוחות שלנו ישפיעו באופן חיובי לא רק על העסקים שלהם אלא גם על הקהילות והסביבות שבהן כולנו חיים ועובדים", אמר ג‘ון ביאנצ‘יני, יו"ר ומנכ"ל הץ‘.

 

"קהילות, ענפי תעשייה, מהנדסים ויועצים יצטרכו להיפגש ולהפגין את המנהיגות שנדרשת כדי לבנות את העולם שאנחנו רוצים ויכולים לקיים. ההתמודדות עם אתגרי העתיד תחייב פתרונות שהם נועזים, חדשניים ומאתגרים את המצב הקיים", הוסיף מרטין דובל, המנהל הכללי של האסטרטגיה והפיתוח בהץ‘.

 

כדי לחקור את התובנות החדשות האלה, תלחצו כאן

 

ציטוטים נוספים:

 

"דבר אחד בטוח: השינוי בלתי נמנע. המהות של ההנדסה היא לפתור בעיות, ולא יהיה מחסור בהן בעולם בעתיד הקרוב. העולם צריך היום מהנדסים, מדענים, טכנולוגים ויועצים יותר מאי פעם. מעולם לא היה חשוב יותר שעסקים יעבדו בשיתוף פעולה עם הקהילות המארחות שלהם ויערבו באופן אמיתי את האנשים שחיים בהן. אבל לא חשוב מה שהעתיד יביא, אני עדיין בטוח שאנו מוכנים להתמודד עם כל מה שהעשורים הבאים צופנים לנו, ללקוחות שלנו ולקהילות שלהם", אמר ג‘ון ביאנצ‘יני, יו"ר ומנכ"ל.

 

"אנחנו בתקופה של שינוי גלובלי. העולם שלנו צריך מנהיגים, אנשי חזון ואנשים מציאותיים כדי ליצור פתרונות מעשיים שיביאו עתיד בר קיימא ועמיד שימלא את השאיפות של האנושות. בהץ‘ אנו נחושים ומחויבים להביא את המנהיגות, כושר ההמצאה, המרץ והערכים החזקים שלנו כדי לפעול להשגת שינוי חיובי ביחד," אמר מרטין דובל, המנהל הכללי של האסטרטגיה והפיתוח בהץ‘.

 

אודות הץ‘ Hatch

 

כל מה שהלקוחות שלנו מדמים לעצמם, המהנדסים לנו יכולים לתכנן ולבנות. עם יותר משישה עשורים של ניסיון טכני ועסקי במגזרי הכרייה, אנרגיה ותשתיות, אנחנו מכירים את העסק שלנו ומבינים שהאתגרים שלכם משתנים במהירות. אנחנו מגיבים מהר עם פתרונות שהם חכמים יותר, יעילים יותר וחדשניים. אנחנו מתבססים על 9,000 העובדים שלנו עם ניסיון ביותר מ-150 מדינות שיאתגרו את המצב הקיים וייצרו שינוי חיובי עבור הלקוחות שלנו, העובדים שלנו והקהילות שאנו משרתים.

 

מצא עוד מידע באתר www.hatch.com.

 

למידע נוסף:

 

Lindsay Janca
Hatch
19054034199
media@hatch.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE