אמריקן אקספרס משיקה את הדוח הגלובלי של מגמות בנסיעות לשנת 2021

 

אמריקן אקספרס משיקה את הדוח הגלובלי של מגמות בנסיעות לשנת 2021

 סקר צרכנים גלובלי מגלה מגמות חשובות שמצביעות על ביקוש אצור לנסיעות, מוכנות לתכנן נסיעות עתידיות, ועלייתו של הנווד הדיגיטלי


ניו יורק, 9 במרץ 2021, (BUSINESS WIRE):

 

אמריקן אקספרס (NYSE: AXP) פרסמה היום את הדוח American Express Travel: Global Travel Trends Report, שמספק תובנות ייחודיות על הסנטימנט של הצרכנים כלפי נסיעות כמעט שנה אחרי שהתחילה מגיפת קוביד-19. הממצאים בדוח, המבוססים על מחקר סקרים בשבע מדינות -- ארצות הברית, אוסטרליה, הודו, קנדה, מכסיקו, יפן ובריטניה1, מראים שהצרכנים מצפים לנסוע שוב והם מתכננים נסיעות עתידיות.

התובנות החשובות הן:

"דוח המגמות הגלובליות האחרון שלנו מראה שיש ביקוש אצור לנסיעות אצל הצרכנים, ואנשים רבים מתגעגעים לנסיעות ומתחילים לתכנן נסיעות עתידיות", אמרה אודרי הנדלי, נשיאת American Express Travel. "בנוסף, הסביבה של המגיפה מעוררת מגמות עולות, כמו המשיכה הגדלה של עבודה מכל מקום בזמן שמטיילים בעולם, מותרות מוגדרים כחוויות יותר אישיות, ניקיון ופרטיות הם שירותי המותרות האולטימטיביים, וגם עניין גדל במטרה הסביבתית והחברתית של הנסיעות וחברות הנסיעות שלהם".

להלן מבט על ממצאים חשובים מהדוח:

הצרכנים מצפים לנסוע שוב

אנשים מוצאים תקווה ונחמה במחשבה על נסיעות עתידיות ואפילו תכנון שלהן

הלך המחשבה החדש של נסיעות

עם שינויים סדירים במדיניות ההזמנות, היצע הנסיעות ויעדים חדשים לחשוב עליהם, יש הלך המחשבה החדש של נסיעות כיום.

נסיעות עם מטרה

הצרכנים הופכים לנוסעים עם יותר מודעות, הם יותר מודעים לחברות נסיעות שעולות בקנה אחד עם הערכים להם וייסעו ליעדים שבהם יכולה להיות להם השפעה חיובית על קהילות.

4,500 יועצי הנסיעות של American Express Travel מספקים ללקוחות שירות ברמה עולמית, כשהטכנולוגיה פוגשת את היחס האישי, 24/7. כדי לתת לקוחות יותר ערך וביטחון בכל עת שהם רוצים לנסוע, החברה הנהיגה כמה הנחות ומבצעים במלונות, טיסות ושכירת רכב והאריכה את הוויתור על דמי ביטול ב-American Express Travel עד סוף ספטמבר. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר AmexTravel.com.

לממצאים נוספים ומידע נוסף על הדוח American Express Travel: Global Travel Trends Report, בקרו כאן.

המתודולוגיה של הדוח  AMERICAN EXPRESS TRAVEL: GLOBAL TRAVEL TRENDS REPORT

1 המישאל המקוון הזה Amex Trendex בוצע על ידי Morning Consult בין 15-24 בינואר 2021 בקרב מידגם כלל ארצי של 1,000 נוסעים באוסטרליה, הודו, קנדה, מכסיקו, יפן ובריטניה ו-2,000 בארצות הברית. הכנסה למשק בית שוות ערך ל-70,000+ דולר אמריקני באוסטרליה, קנדה, יפן ובריטניה והכנסה למשק בית שוות ערך ל-50,000+ דולר אמריקני במכסיקו  והכנסה למשק בית שוות ערך ל-20,000+ דולר אמריקני בהודו. הנוסעים הוגדרו כמבוגרים שטסו לפחות פעם אחת ב-2019. מרווח הטעות של התוצאות הוא פלוס או מינוס 2 נקודות אחוז בארה"ב, פלוס או מינוס 3 נקודות אחוז במדינות האחרות.

2 מבוסס על הזמנות של טיסות ומלונות שנעשו על ידי חברי כרטיסים בארה"ב דרך American Express Travel בינואר 2021.

3 מבוסס על הזמנות של טיסות ומלונות שנעשו על ידי חברי כרטיסים מחוץ לארה"ב דרך American Express Travel בינואר 2021.

4 מבוסס על הזמנות של טיסות ומלונות שנעשו על ידי חברי כרטיסים מחוץ לארה"ב דרך American Express Travel בינואר 2021 בהשוואה לינואר 2020.

אודות אמריקן אקספרס

אמריקן אקספרס היא חברת תשלומים משולבת באופן גלובלי, המספקת ללקוחות גישה למוצרים, תובנות וחוויות שמעשירים את החיים ובונים הצלחה עסקית. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר americanexpress.com והתחברו איתנו: facebook.com/americanexpress, instagram.com/americanexpress, linkedin.com/company/american-express, twitter.com/americanexpress, youtube.com/americanexpress.

קישורים חשובים למוצרים, שירותים ומידע על אחריות תאגידית: כרטיסי חיוב ואשראי, כרטיסי אשראי עסקיים, שירותי נסיעות, כרטיסי מתנה, כרטיסים משולמים מראש, שירותים לסוחרים, Accertify, InAuth, כרטיסים של חברות, נסיעות עסקים, אחריות תאגידית .

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52392774/en

אנשי קשר

AMERICAN EXPRESS
Heather Norton
Heather.A.Norton@aexp.com

Ali Pearce
Ali.Pearce@aexp.com

 

מקור:  American Express

מולטימדיה

 תמונה

הדוח American Express Travel: Global Travel Trends Report מוצא שצרכנים מצפים לנסוע שוב (גרפיקה: Business Wire)

 תמונה

 הלך המחשבה החדש של נסיעות (גרפיקה: Business Wire)

 תמונה

הדוח American Express Travel: Global Travel Trends Report מוצא שהצרכנים נוסעים עם מטרה (גרפיקה: Business Wire)

 לוגו

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE