טקוניק מדעי החיים מרחיבה את המועצה המייעצת המדעית

 

טקוניק מדעי החיים מרחיבה את המועצה המייעצת המדעית

 

ד"ר מוניקה גוסטיסה מצטרפת למועצה המייעצת המדעית של טקוניק מדעי החיים

 

רנסילייר, ניו יורק, 15 במרץ 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Taconic Biosciences - טקוניק מדעי החיים, מובילה גלובלית בהספקת פתרונות של מודלים של בעלי חיים בגילוי תרופות, מודיעה שמוניקה גוסטיסה, PhD, הצטרפה למועצה המייעצת המדעית ("המועצה") שלה. ד"ר גוסטיסה מצטרפת לחברי המועצה הקיימים, פרנק סיסטייר, PhD; אנדרו גודמן, PhD; דייוויד היל, PhD; רוברט רוזנתל, PhD.

 

המועצה עובדת יחד עם ההנהלה של טקוניק, ונותנת תובנות מדעיות והנחיה כדי להגדיל את תיק המוצרים והשירותים של החברה. הקריירה הנרחבת של ד"ר גוסטיסה בתחומי האימונולוגיה והאימונו- אונקולוגיה מביאה מומחיות חדשה למועצה ומשלימה את ההנהלה של טקוניק בתחומי המחקר האלה.

 

המומחיות של חברי המועצה בתחומי המיקרוביום, אונקולוגיה, נוירו ביולוגיה וטוקסיקולוגיה משקפת את המיקוד של טקוניק בחדשנות בתחומי המחקר האלה.

 

"אימונולוגיה ואימונו- אונקולוגיה הם תחומים של מחקר רב ומיקוד אצל טקוניק. אנחנו מקבלים בברכה את ד"ר גוסטיסה לצוות שלנו, היא תתרום מומחיות וכיוון רבי ערך כשטקוניק ממשיכה לפתח את הפתרונות הטובים ביותר של מודלים של בעלי חיים כדי ליידע תוצאות קליניות בבני אדם", שיתפה ננסי ג‘. סנדי, המנהלת הכללית של טקוניק מדעי החיים.

 

ד"ר מוניקה גוסטיסה היא המנהלת הבכירה של המדעים בגוף החי ומחוץ לגוף החי ב-Jounce Therapeutics, שם היא עומדת בראש צוות רב תחומי עם יכולות שמקיפות פרמקולוגיה בגוף החי, פיתוח מודלים תלת מימדיים מחוץ לגוף החי והיסטופתולוגיה. בעשרים שנות קריירה במחקר בסיסי, ד"ר גוסטיסה רכשה מומחיות נרחבת בפיתוח וחקירה של מודלי עכברים מורכבים של ממאירויות המטולוגיות ומוצקות. יש לה גם ידע רב בביולוגיה של התא ואימונולוגיה של גידולים. מאז 2014 ד"ר גוסטיסה ניהלה תוכניות קדם קליניות בחברות ביוטק קטנות וגדולות, תוך התמקדות בתרגום הטוב ביותר של תובנות מדעיות לתרופות חדשניות לסרטן.

 

 ד"ר גוסטיסה קיבלה את ה-PhD שלה בגנטיקה מולקולרית מבית הספר הבינ"ל ללימודים מתקדמים בטרייסטה, איטליה, והשלימה לימודי פוסט דוקטורט בבית החולים לילדים של בוסטון/  בית הספר לרפואה של הרווארד. היא מחברת שותפה של יותר מ-40 פרסומים שעברו ביקורת עמיתים וקיבלה כמה פרסים, כולל פרס מיוחד לחברים של האגודה ללוקמיה ולימפומה ו- V Foundation Scholar Awar.


מידע על חברי הוועדה האחרים של טקוניק להלן:

 

ד"ר אנדרו גודמן הוא פרופסור חבר להיווצרות מחלות חיידקיות וחבר במכון למדעי החיידקים בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת ייל. ד"ר גודמן זכה להכרה עם פרס החדשן החדש של מנהל מכון הבריאות הלאומי, מענק מחקר לאנשי אקדמיה של פיו, פרס הפרופסור הצעיר של דופונט, פרס החוקר של קרן בורוז וולקם, הפרס לאנשי אקדמיה של הסגל של המכון הרפואי האוורד יוז והפרס הנשיאותי לתחילת הקריירה במדעים והנדסה. המחקר של ד"ר גודמן מתמקד בהבנת האינטראקציה בין חיידקים במיקרוביום של המעי האנושי והמארח. המעבדה של גודמן משלבת גנטיקה חיידקית, מודלי בעלי חיים גנוטובוטיים וגישות חישוביות לפיתוח טכנולוגיות חדשות לחקר המיקרוביום וליישום שלהן כדי לגלות את הגורמים והתוצאות של הבדלים במיקרוביום בין אנשים. ההכשרה של ד"ר גודמן הייתה באקולוגיה וביולוגיה התפתחותית באוניברסיטת פרינסטון והוא השלים את ה-PhD שלו במיקרוביולוגיה בבית הספר לרפואה של הרווארד.

 

ד"ר דייוויד היל ביסס קריירה מוצלחת ונרחבת בניהול מחלקות פרמקולוגיה בהרבה חברות תרופות גדולות, כולל עשרים שנה במצורף באורגנון ומרק. המומחיות של ד"ר היל בתרופות כוללת מדעי המוח, כאב, הרדמה, מחלות מטבוליות של הלב ואונקולוגיה. ד"ר היל מילא תפקיד חשוב בניהול תוכניות קדם קליניות של מודלים של בעלי חיים בגדלים שונים שהביאו להרבה תרופות חדשות. מעבר למומחיות המדעית שלו, ד"ר היל מביא גם ידע חריף ביצירת הרמוניה בין משאבים פנימיים וממקורות חיצוניים כדי ליצור תוצאות איתנות מבחינה מדעית וגם עסקית. ד"ר היל קיבל תואר BS בביולוגיה שימושית מהפוליטכניון של הרטפילד ו-PhD בפרמקולוגיה מבית הספר לרפואה של בית החולים סנט תומס.

 

לד"ר רוברט ג‘ רוזנתל יש יותר מ-30 שנות ניסיון שקשור בחברות שעוסקות בפיתוח של אבחון מחלות, תרופות, מכשירים רפואיים וכלים במדעי החיים. הוא חבר כיום במועצת המנהלים של Safeguard Scientifics, Inc., שבה הוא יו"ר הוועדה לניהול הון וחבר בוועדות הביקורת והשכר. לפני טקוניק, תפקידי הניהול הבכירים של בוב כוללים: יו"ר מועצת המנהלים ומנהל כללי של IMI Intelligent Medical Implants AG, חברת טכנולוגיות רפואיות שפיתחה מערכת שתלים לרשתית למחלות ניווניות; נשיא, מנהל כללי ודירקטור של Magellan Biosciences, Inc., ספקית של כלי מחקר במדעי החיים, שהוא הקים. לבוב יש תואר BS מהאוניברסיטה של מרילנד, MS מהאוניברסיטה של מדינת ניו יורק, PhD מאוניברסיטת אמורי ו-MBA לבכירים מאוניברסיטת סטנפורד. היא השלים מענק מחקר פוסט דוקטורט ב-Universität Würzburg, גרמניה, כמדען אורח של קרן אלכסנדר פון הומבולט, ולאחר מכן עוד מענק מחקר פוסט דוקטורט ב-UCLA.

 

אודות Taconic Biosciences, Inc.

Taconic Biosciences היא מובילה גלובלית מורשית באופן מלא במודלים ושירותים של מכרסמים מהונדסים גנטית. טקוניק שהוקמה ב-1952 מספקת את פתרונות בעלי החיים הטובים ביותר כדי שהלקוחות יוכלו לרכוש, ליצור לפי הזמנה, להרביע, לטפל טיפול מקדים, לבדוק ולהפיץ מודלי מחקר רבי ערך בכל עולם. טקוניק, מומחית במודלים של עכברים וחולדות מהונדסים גנטית, מיקרוביום, מודלים אימונו- אונקולוגיים של עכברים ושירותים משולבים של תכנון והרבעת מודלים, מפעילה שלוש מעבוד שירות ושישה מתקני הרבעה בארה"ב ואירופה, מקיימת קשרים עם מפיצים באסיה ויש לה יכולות משלוח להספקת מודלים של בעלי חיים בכל מקום כמעט בעולם.

קשרי מדיה:

Kelly Owen Grover

Director of Marketing Communications

518-478-6095

kelly.grover@taconic.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE