נטספיר צוינה כפלטפורמת העברת המסרים הארגונית המאובטחת המובילה

 

נטספיר צוינה כפלטפורמת העברת המסרים הארגונית המאובטחת המובילה בהשוואה ל-Microsoft Teams, Slack ואחרות בסביבה של חששות גוברים לגבי אבטחה ופרטיות

 

דוח מודיעין השוק האחרון מפרט את הסביבה העכשווית של תקשורת עסקית לאור עדכוני הפרטיות של וואטסאפ, שהדגישו את הרלבנטיות של איפשור תקשורת מאובטחת בין עובדים אחרי הקורונה

 

 

שיקאגו, 16 במרץ 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

בדוח שפורסם לאחרונה, חברת האנליסטים 451 Research S&P Global Market Intelligence מזהירה שהמכה הנגדית שוואטסאפ ספגה לאחרונה בעניין מדיניות הפרטיות שלה היא קריאת השכמה לעסקים, שמדגישה את הרלבנטיות שתהיה לתקשורת ארגונית מאובטחת אחרי הקורונה.

 

קרוב לשנה אחרי תחילת המגיפה, ארגונים משנים את המיקוד שלהם לטווח הארוך ונתקלו באתגרים חדשים, כגון התמודדות עם המורכבויות שכרוכות באיפשור עבודה משותפת מאובטחת. השימוש ביישומי העברת מסרים OTT צרכניים היא בעיה שקיימת במקומות העבודה כבר כמה שנים, אבל המעבר לעבודה מרחוק הופכת את הבעיה הזאת ליותר דוחקת.

 

NetSfere, ספקית גלובלית של פתרונות העברת מסרים וניידות מאובטחים ומצייתים מהדור הבא, יכולה לעזור לארגונים לטפל בבעיות האלה. "בנטספיר, אנחנו תמיד מחפשים דרכים לשפר את הפתרונות שלנו על ידי עבודה קרובה עם אנליסטים של הענף כדי לזהות צרכים עכשוויים", אמר אנורג לל, נשיא ומנכ"ל נטספיר. "אנחנו שמחים שהוזכרנו בדוח האחרון של 451 Research לצד שחקנים חשובים בענף שמאפשרים תקשורת מאובטחת לעובדים מבוזרים וניידים. לאור עדכוני הפרטיות האחרונים של וואטסאפ, התקנת כלי כמו נטספיר מעולם לא הייתה חשובה יותר".

 

השימוש המתמשך ביישומי העברת מסרים OTT במקומות העבודה הפך לבעיה גדולה אפילו יותר כי עובדים מרוחקים הכניסו קבוצה חדשה של סיכונים מבחינת אבטחת סייבר. יתר על כן, ההודעה של וואטסאפ על עדכוני הפרטיות האחרונים נותנת ליישום גישה לנתונים של המשתמש, וזה יוצר סיכון גדול לעסקים אם עובדים משתמשים בו לתקשורת פנימית. זה מחזק את החובה של ארגונים להתקין תוכנית אבטחת סייבר חזקה, שכוללת כלי לתקשורת מאובטחת כמו נטספיר.

 

לפי הדוח, יותר מ-74 אחוזים מהמשיבים בסקר אבטחת המידע האחרון של 451 Research ציינו שהם "מודאגים במידת מה (52%) או מאוד (22%) לגבי רמת האבטחה בכלי עבודה משותפת שבהם עובדים מרוחקים משתמשים". הדוח ממשיך ומציין שכלים כמו Slack ו-Microsoft Teams עדיין אוספים נתונים על המשתמשים, למרות שזה נראה שונה מאשר האופן שבו יישומים בדרגת צרכנים עושים זאת. אולם, הגישה המחמירה של אי איסוף נתונים של נטספיר בולטת לחיוב כאופציה הכי חזקה.

 

"נטספיר נוצרה מתוך מחשבה על אבטחה ארגונית, כדי להבטיח שכל המידע שמשתפים בתוך הפלטפורמה בטוח מבלי להקריב את התפוקה של העובדים", המשיך ואמר לל. "הפלטפורמה שלנו מבטיחה ציות מלא לתקנות שבענף וגם מעודדת עבודה משותפת. שלא כמו יישומים בדרגת צרכנים כמו וואטסאפ, נטספיר היא לא רק מולטי פלטפורמה ניידות תחילה עם הצפנה מקצה לקצה בכל מכשיר, היא גם ניתנת לשליטה מלאה על ידי ארגונים, וזה מבטיח את האבטחה והנוחות".

 

"הסביבה של התקשורת הארגונית משתנה במהירות", אמר ראול קסטנון-מרטינז, אנליסט בכיר של עבודה משותפת של כוח העבודה ב-451 Research, חלק מחטיבת S&P Global Market Intelligence. "עבודה משותפת מאובטחת היא כבר לא מגזר נישה. הצורך לתמוך באופן מאובטח בעובדים מבוזרים מטשטש את הגבול בין יישומים של תקשורת מאובטחת ויישומים אופקיים. המכה הנגדית שוואטסאפ ספגה צריכה לעורר ארגונים להעריך את השימוש שהם עושים בטכנולוגיות של העברת מסרים ועבודה משותפת. זאת גם הזדמנות עבורם ליצור מודעות אצל העובדים לסיכונים שיכולים להיות בשימוש ביישומי OTT מבחינת אבטחת נתונים וציות".

 

למידע נוסף על נטספיר, בקרו בבקשה באתר https://www.netsfere.com/.

 

אודות נטספיר

 

NetSfere נטספיר מספקת פתרונות העברת מסרים וניידות מאובטחים ומצייתים מהדור הבא לחברות תקשורת וארגונים בכל העולם כולל פלטפורמת העברת המסרים הניידת המאובטחת בדרגת ארגונים NetSfere Enterprise. NetSfere Enterprise היא שירות ופלטפורמת העברת מסרים ארגוניים מאובטחים שמספקים יכולות אבטחה והעברת מסרים מובילות בענף, כולל זמינות שירותים מבוססת ענן גלובלית, הצפנה ממכשיר למכשיר, תכונות מבוססות מיקום ובקרה מינהלית. השירות גם מוצע בכל העולם בשותפות עם Deutsche Telekom GmbH, אחת מחברות התקשורת המשולבות המובילות בעולם, ועם NTT Ltd., ספקית גלובלית של שירותי  טכנולוגיות מידע ותקשורת, כדי להציע במשותף את נטספיר ללקוחת שלהן ברחבי העולם. נטספיר גם מצייתת לדרישות רגולציה גלובליות, כולל GDPR, HIPAA, Sarbanes-Oxley, ISO 27001 ואחרות. הטכנולוגיה של החברה תומכת ביותר מ-500 מיליון מנויים ויותר מטריליון מסרים בשנה. לנטספיר יש משרדים בארצות הברית, בריטניה, גרמניה, סינגפור והודו. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://www.netsfere.com/.

 

אודות 451 Research

 

451 Research היא חברת מחקרים וייעוץ חשובה בתחום טכנולוגיית המידע. עם מיקוד ליבה בחידושים טכנולוגיים ושיבוש השוק, אנחנו מספקים תובנות חיוניות למנהלים של הכלכלה הדיגיטלית. יותר ממאה אנליסטים ויועצים מספקים את התובנות האלה דרך מחקר בסינדיקציה, שירותי ייעוץ ואירועים חיים ליותר מאלף לקוחות ארגוניים בצפון אמריקה, אירופה וברחבי העולם. 451 Research שהוקמה ב-2000 והמטה שלה בניו יורק היא חטיבה של The 451 Group.

 

קשרי מדיה:

Brittany Johnson
Uproar PR for NetSfere
bjohnson@uproarpr.com
312-878-4575 x246

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE