פסיפיק גרין מתקשרת בהסכם בלעדי לפתח פרויקטי מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות של 1.1GW בבריטניה

 

פסיפיק גרין מתקשרת בהסכם בלעדי לפתח פרויקטי מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות של 1.1GW בבריטניה

 

דובר, דלאוור, 18 במרץ 2021, (ACCESSWIRE) :

 

Pacific Green Technologies, Inc. ("החברה" או "PGTK", (OTCQB:PGTK)) מודיעה שהתקשרה בהסכם בלעדי לפיתוח של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות ("BESS") של עד 1,100MWבממלכה המאוחדת ("בריטניה") שימוקרו על ידי TUPA Energy Limited ("טופה"). כחלק מההסכם עם טופה, החברה  גם רכשה היום את הזכויות ל-100MW של BESS בקנט, בריטניה ומתכוונת לסיים את 1,000MW הנותרים עד 2023.

 

הרכישה באה אחרי הרכישה של PGTK את Innoergy Limited והסכם המסגרת עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology Co., Ltd. ("SEG"). החברה ממוקמת עכשיו היטב להיות מובילה בשוק ה-BESS הבריטי ומתכוונת להגדיל את פרויקטי ה-BESS שלה ברחבי העולם.

לצוות של טופה יש מומחיות רבה בפתרונות של אנרגיה מתחדשת, קרקע ורשתות חשמל בבריטניה. לצוות יש גם ידע ללא מתחרים במערכות חיבור בין בריטניה ואירופה. קשת רחבה כזאת של ידע מאפשרת לצוות של טופה ליזום פרויקטים שהם מוכנים לפיתוח ברחבי בריטניה ומעבר לה.

 

סקוט פאולטר, המנהל הכללי של PGTK, אמר: "אנחנו עדים לצמיחה עצומה במגזר אגירת האנרגיה כשהאנרגיה המתחדשת ממשיכה לצבור תנופה. ההסכם עם טופה משלים ומחזק את המומחיות שלנו לבניית פלטפורמת אגירת האנרגיה שלנו ביחד עם PowerChina ו-Shanghai Electric. יחד יש לנו את המומחיות הטכנית ויכולת הייצור כדי להתחרות במובילים הגלובליים בשוק כמתכננים, מפתחים ויצרנים כשאנו מאוד יזמתיים בגישה שלנו".

 

כריס אתרטון, יו"ר טופה, אמר: "אנחנו נרגשים להיות חלק מהכניסה השאפתנית של פסיפיק גרין לשוק אגירת האנרגיה בסוללות של בריטניה. היות שפסיפיק גרין הפגינה את היכולת שלה לגדול במגזר הימי ובנתה ומסרה ספר הזמנות של 250 מיליון דולר, לדינמיות ומדרגיות היה חלק חשוב בהחלטה שלנו להתקשר בלעדית עם פסיפיק גרין. אנחנו שמחים להיות חלק מהצמיחה של פסיפיק גרין".

 

PGTK המשיכה להגדיל את הטכנולוגיות שלה באמצעות הרכישה שלה את ENGIN ב-2019 ו-Innoergy ב-2020, כך שהתיק שלה כולל עכשיו אנרגיית שמש מרוכזת, מערכות לבקרת פליטת גזי שריפה, התפלת מים ומערכות לאגירת אנרגיה בסוללות. PGTK ממשיכה לחפש באופן פעיל טכנולוגיות משלימות כדי להוסיף לתיק הקלינטק שלה.

 

סקוט הוסיף: "פסיפיק גרין זיהתה ומתמקדת עכשיו בתעשיות ומגזרים ספציפיים שבהם הטכנולוגיה שלה מחזקת את התעשייה הגדלה של פתרונות קלינטק. בנוסף ליכולת והמשאבים שלנו לבצע פרויקטים בקנה מידה גדול, פסיפיק גרין תמשיך לפתח ולייצר מוצרים חדשים בחזית הקידמה כשאנו מתרחבים למגזרים חדשים ומתחילים לפתח נכסים של אנרגיה מתחדשת".

 

המיזם המשותף של PGTK עם PowerChina SPEM, אחת מחברות ההנדסה, רכש ובנייה הכי גדולות בעולם עם הכנסות שנתיות בסביבות 50 מיליארד דולר, משלב מומחיות טכנית עילית עם יכולות ייצור ללא מתחרים בסין, שמבטיחות ש-PGTK יכולה לגדול ביעילות בכל מגזר תעשייה.

 

הסכם המסגרת של PGTK עם Shanghai Electric מחזק עוד את המעמד של PGTK בתחום הקלינטק.  SEGהיא מיזם משותף בין Shanghai Electric Group Co., Ltd. ("Shanghai Electric") ו-Guoxuan High-tech Co., Ltd., והיא מפעילה מרכזי ייצור וניהול שרשרת האספקה בין הכי גדולים ומתקדמים בעולם.  Shanghai Electric (SHA: 601727), שיש לה 70,000 עובדים והכנסה תפעולית של יותר מ-20 מיליארד דולר, מספקת תמיכה תעשייתית חזקה ועשרות שנים של מומחיות בייצור ושילוב של ציוד מכני.

 

PGTK תמשיך לפעול לפי אסטרטגיה של פיתוח באיכות גבוהה, ליישם תהליכים משופרים בכל התחומים ולספק מוצרים ושירותים מקצועיים ויעילים הכי חדישים ללקוחות שלה.

 

אודות Pacific Green Technologies, Inc.

פסיפיק גרין טכנולוגיה Pacific Green Technologies Inc. מתמקדת במתן מענה לצורך של העולם באנרגיה יותר נקייה ובת קיימא. החברה מציעה פתרונות אנרגיה של BESS ואנרגיית שמש מרוכזת (CSP) כהשלמה לחטיבות הטכנולוגיות לסביבות ימיות ובקרת הפליטות שלה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר של PGTK: www.pacificgreentechnologies.com

 

אודות POWERCHINA SPEM Co. Ltd

 

POWERCHINA SPEM היא חברה בת של POWERCHINA, היצרני הגדולה ביותר של ציוד חשמלי ברפובליקה העממית של סין. עם שפע של משאבים, מומחיות, יכולת ייצור חזקה, ערוצי מכירות מקומיים וניסיון עשיר, POWERCHINA SPEM במעמד חזק להתקין את הטכנולוגיה של PGTK ברחבי סין.

 

אודות SEG

 

SEG היא מיזם משותף בין Shanghai Electric Group Co., Ltd. ("Shanghai Electric") ו-Guoxuan High-tech Co., Ltd., והיא מפעילה מרכזי ייצור וניהול שרשרת האספקה בין הכי גדולים ומתקדמים בעולם.  Shanghai Electric (SHA: 601727), שיש לה 70,000 עובדים והכנסה תפעולית של יותר מ-20 מיליארד דולר, מספקת תמיכה תעשייתית חזקה ועשרות שנים של מומחיות בייצור ושילוב של ציוד מכני.

 

ליצירת קשר:

Scott Poulter, Chairman & CEO
Pacific Green Technologies
T: +1 (302) 601-4659

מקור: Pacific Green Technologies, Inc.

Notice Regarding Forward-Looking Statements:

This news release contains "forward-looking statements," as that term is defined in Section 27A of the United States Securities Act of 1933 and Section 21E of the Securities Exchange Act of 1934. Statements in this news release which are not purely historical are forward-looking statements and include any statements regarding beliefs, plans, expectations or intentions regarding the future. Such forward-looking statements include, among other things, the ongoing effects of the pandemic on delays and orders regarding Pacific Green‘s emission control system, potential business developments in India and future interest in our solar and desalination technologies.

Actual results could differ from those projected in any forward-looking statements due to numerous factors. Such factors include, among others, general economic and political conditions, the continuation of the JV with POWERCHINA SPEM, the framework agreement with SEG, delivering the projects with TUPA and the ongoing impact of the COVID-19 pandemic. These forward-looking statements are made as of the date of this news release, and we assume no obligation to update the forward-looking statements, or to update the reasons why actual results could differ from those projected in the forward-looking statements. Although we believe that the beliefs, plans, expectations and intentions contained in this news release are reasonable, there can be no assurance that such beliefs, plans, expectations or intentions will prove to be accurate. Investors should consult all the information set forth herein and should also refer to the risk factors disclosure outlined in our annual report on Form 10-K for the most recent fiscal year, our quarterly reports on Form 10-Q and other periodic reports filed from time-to-time with the Securities and Exchange Commission.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE