קריאה להירשם לפרסי סטיבי למעסיקים נהדרים לשנת 2021

קריאה להירשם לפרסי סטיבי למעסיקים נהדרים לשנת 2021

 

תוכנית הפרסים השנתית השישית למעסיקים ואנשי משאבי אנוש מקבלת מועמדויות

 

פרסי סטיבי למעסיקים נהדרים

 

כל האנשים והארגונים בכל העולם -- ציבוריים ופרטיים, עם כוונת רווח וללא כוונת רווח, גדולים וקטנים -- רשאים להגיש מועמדויות לפרסי סטיבי למעסיקים נהדרים. המועד האחרון להרשמה המוקדמת, עם דמי הרשמה מופחתים, הוא 28 באפריל. המועד האחרון הסופי להרשמה הוא 2 ביוני, אבל הרשמות מאוחרות יתקבלו עד 13 ביולי עם תשלום של דמי איחור.

 

 

פיירפקס, וירג‘יניה, 19 במרץ 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

פרסי סטיבי פרסמו קריאה להרשמות לפרסי סטיבי למעסיקים נהדרים השנתיים השישיים, שחולקים כבוד לחברות בעולם שהכי טוב לעבוד בהן, ולצוותים, אנשי המקצוע, הספקים והמוצרים ושירותים החדשים במשאבי אנוש שעוזרים ליצור ולהניע מקומות נהדרים לעבוד בהם.

 

כל האנשים והארגונים בכל העולם -- ציבוריים ופרטיים, עם כוונת רווח וללא כוונת רווח, גדולים וקטנים -- רשאים להגיש מועמדויות לפרסי סטיבי למעסיקים נהדרים. המועד האחרון להרשמה המוקדמת, עם דמי הרשמה מופחתים, הוא 28 באפריל. המועד האחרון הסופי להרשמה הוא 2 ביוני, אבל הרשמות מאוחרות יתקבלו עד 13 ביולי עם תשלום של דמי איחור. פרטים על ההרשמה אפשר למצוא כאן: www.StevieAwards.com/HR.

 

חבר שופטים בינ"ל הכולל יותר מ-50 מנהלים בכירים יקבע את הזוכים בפרסי סטיבי. העולים לגמר יוכרזו ב-19 באוגוסט. הזוכים בפרסי סטיבי של זהב, כסף וארד ייחשפו ויקבלו את הפרסים שלהם באירוע גאלה בסיזרס פאלאס בלאס ווגאס ב-1 באוקטובר, אם התנאים יאפשרו.

 

פרסי סטיבי למעסיקים נהדרים מעניקים הכרה להישגים בהיבטים רבים של מקום העבודה.

 

הקטגוריות כוללות:

יש הרבה קטגוריות חדשות ב-2021 בהישגים במשאבי אנוש כולל הישגים בניהול עובדים מרחוק, הישג בפיתוח מנהלים ממיעוטים גזעיים/ אתניים ואסטרטגיית השינוי הטובה ביותר. שתי קטגוריות חדשות בפתרונות ויישומים הן פתרון לניהול עובדים מרחוק - חדש או גרסה חדשה ויישום. ארבע עשרה מתוך 16 הקטגוריות של פרסים אישיים במשאבי אנוש לא מצריכות תשלום של דמי הרשמה.

 

הזוכים ב-31 קטגוריות מעסיק השנה שספציפיות לענפים ייקבעו על ידי תמהיל ייחודי של הצבעות מהציבור ודירוג של אנשי מקצוע. הצבעת הציבור תתקיים בין 19 ביולי ל-9 באוגוסט.

 

הזוכים בפרסי סטיבי ב-2020 כללו את Aflac (ארה"ב), AstraZeneca (רוסיה), Cathay United Bank (טאיוואן), DHL Supply Chain בריטניה ואירלנד, Globe Telecom Inc. (פיליפינים), HUGO BOSS Textile Ind. Ltd. (טורקיה), IBM (ארה"ב), McDonald’s (פולין), Opet (טורקיה), Toyota Turkey, Wolters Kluwer’s ELM Solutions (ארה"ב), Wingstop Restaurants (ארה"ב) ורבים אחרים.

 

אודות פרסי סטיבי

 

The Stevie® Awards - פרסי סטיבי מוענקים בשמונה תוכניות: פרסי סטיבי של אסיה פסיפיק, פרסי סטיבי הגרמניים, פרסי העסקים האמריקנים, פרסי העסקים הבינלאומיים, פרסי סטיבי של המזרח התיכון וצפון אפריקה, פרסי סטיבי לנשים בעסקים, פרסי סטיבי למעסיקים נהדרים, ופרסי סטיבי למכירות ושירות לקוחות. התחרויות של פרסי סטיבי מקבלות 12,000 מועמדויות בכל שנה מארגונים ב-70 מדינות. פרסי סטיבי, המוקירים ארגונים מכל הסוגים והגדלים ואת האנשים שמאחוריהם, מכירים בביצועים מצוינים במקום העבודה בכל העולם. מידע נוסף על פרסי סטיבי נמצא באתר http://www.StevieAwards.com.

 

ליצירת קשר:

Marketing Contact:
Nina Moore
Nina@StevieAwards.com

תמונת יח"צ קשורה מצורפת בלינק:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/579d0ebb-cc6a-469d-a41a-2c4a562fea2f

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE