ניוסטאר: דוח חדש ממכון פונמון מדגיש את הערך של הזנות של נתוני איומים בשיפור מצב האבטחה של ארגונים

ניוסטאר: דוח חדש ממכון פונמון מדגיש את הערך של הזנות של נתוני איומים בשיפור מצב האבטחה של ארגונים

 

מחקר בחסות ניוסטאר מגלה אתגרים ויתרונות בשימוש בהזנות של איומים

 

לונדון, 23 במרץ 2021, (BUSINESS WIRE):

 

הזנות של נתוני איומים יכולים לעזור לארגונים לחזק את מצב אבטחת הסייבר שלהם, לפי דוח חדש ממכון פונמון, מרכז המחקר המפורסם שמוקדש לפרטיות, הגנה על נתונים ומדיניות של אבטחת מידע.  Neustar, Inc., חברת שירותי וטכנולוגיות מידע גלובלית ומובילה בקביעת זהויות, נתנה חסות למחקר שבוצע באופן בלי תלוי על המצב של היעילות של הזנות איומים בארצות הברית ובבריטניה.

 

כשאיומי סייבר מתרבים במהירות, ארגונים רבים משתמשים בהזנות איומים עם תובנות מנתונים של מערכת שמות תחום (DNS) כדי לעזור לצוותי אבטחת המחשבים להבין טוב יותר איומים ולחסום פעילות זדונית. רוב גדול (79%) מיותר מאלף אנשי אבטחה שהשתתפו במחקר של פונמון אמרו שהזנות של נתוני איומים חיוניות ליכולת של הארגון שלהם להשיג מצב אבטחת סייבר חזק, ויותר ממחצית (55%) מדרגים את האיכות של היכולת של הזנות האיומים שלהם להצביע על איומי סייבר כגבוהה מאוד.

 

משתתפי המחקר אמרו שלהזנות של נתוני איומים יש כמה יתרונות: הן מוסיפות נתונים ייחודיים שנותנים מידע אבטחה טוב יותר (71%), מגדילות את החסימה המניעתית כדי להבטיח הגנה טובה יותר (63%), מפחיתות את הזמן הממוצע לגילוי התקפה וטיפול בה (55%) ומפחיתות את הזמן שמוקדש לחקירת תוצאות חיוביות שגויות (51%).

 

אולם, יותר ממחצית (56%) מהמשיבים גם אמרו שהזנות איומים מספקות נתונים שהם לעיתים קרובות רבים ו/או מורכבים מדי מכדי לספק מודיעין בזמן שניתן לפעול לפיו.

 

השירות UltraThreat Feeds של ניוסטאר מטפל בבעיות האלה על ידי שימוש בנתונים קניינים שמקורם בשירותי ה-DNS הרקורסיביים ומהימנים הנרחבים של החברה, פתרונות הפחתת ה-DDoS, המערכת OneID ונתוני המיקום הג"ג של IP. השירות הזה, שמעבד את הנתונים ומוציא את התצפיות והתובנות החשובות, תוכנן על ידי מומחי ה-DNS המפורסמים של ניוסטאר, יחד עם חוקרים מובילים מהאקדמיה. הנתונים של UltraThreat Feeds, שמסופקים כהזנות של נתוני איומים כמעט בזמן אמת או דרך קריאות של API (פורמט JSON), מאפשרים לארגונים לגלות איומים פוטנציאליים ולזהות ולעצור תעבורה מזיקה, גם נכנסת וגם יוצאת.

 

"ארגונים ניצבים בפני עלייה בכמות, התחכום והגיוון של איומים, והם משקיעים משאבים רבים בפתרונות של מודיעין איומים כדי לחזק את הגנות הסייבר שלהם", אמר מייקל קצ‘מרק, סגן נשיא בכיר בניוסטאר. "פתרונות שמספקים מידע בזמן אמת על איומים חיים, כמו השירות UltraThreat Feeds של ניוסטאר, יכולים לספק במהירות תשואה על ההשקעה בשכבות רבות של הגנת הארגון על ידי שיפור הביצועים של כלי אבטחת רשתות ויישומים - כמו SIEMs, TIPs, חומות אש מהדור הבא, IPS/IDS, WAFs וחומות אש של DNS - וזה מצריך נתוני איומים כדי לגלות ולחסום באופן יעיל גורמים זדוניים".

 

כל אחד מהארגונים שנסקרו על ידי פונמון נתקל ב-28 התקפות סייבר בממוצע בשנתיים האחרונות. בממוצע, המשיבים אמרו ש-38% מהתקפות הסייבר האלה לא נעצרו כי לצוותי האבטחה לא היו נתונים בזמן שניתן לפעול לפיהם מהזנות הנתונים שלהם. המשיבים גם דיווחו שמחצית (50%) מכל ההתקפות אפשר לעצור באמצעות מודיעין בזמן שניתן לפעול לפיו מהזנות האיומים שלהם.

 

"נתוני האיומים העמוקים ועשירים שמספק השירות UltraThreat Feeds של ניוסטאר מעצימים משתמשים לזהות אינדיקטורים של סכנה או פעילות זדונית כמעט בזמן אמת ולפעול בהתאם כדי להגביל או אפילו למנוע התקפות", הוסיף קצ‘מרק.

 

הדוח של פונמון מבוסס על תשובות לסקר מ-1,025 אנשים שעוסקים באבטחת מחשבים (70% מהם היו בדרגת מנהלים ומעלה) בארה"ב ובבריטניה והארגונים שלהם משתמשים בנתוני איומים בתוכניות או תשתיות אבטחת הסייבר שלהם. הענף הכי מיוצג היה שירותים פיננסיים (18% מהמשיבים), ואחריו תעשייה וייצור (12%), קמעונאות (11%), המגזר הציבורי (11%) ובריאות ותרופות (9%). קצת יותר ממחצית מהמשתתפים היו מארגונים עם יותר מ-5,000 עובדים בכל עולם. הסקר בוצע בנובמבר 2020.

 

כדי לגשת לדוח המלא, לכו אל: https://www.home.neustar/resources/whitepapers/state-of-threat-feed-effectiveness.

 

למידע נוסף על UltraThreat Feeds של ניוסטאר, בקרו בבקשה באתר https://www.home.neustar/security-intelligence/ultrathreat-feeds.

 

למידע נוסף על החבילה המלאה של פתרונות אבטחה של ניוסטאר, בקרו בבקשה באתר https://www.home.neustar/security-solutions.

 

אודות ניוסטאר

ניוסטאר Neustar היא חברת שירותי מידע וטכנולוגיות ומובילה בקביעת זהויות המספקת את הנתונים והטכנולוגיות שמאפשרים חיבורים מהימנים בין חברות ואנשים ברגעים שהכי חשובים.  ניוסטאר מציעה פתרונות מובילים בענף בשיווק, סיכונים, תקשורת, אבטחה ורישום שמחברים באופן אחראי נתונים לאנשים, מכשירים ומקומות, ומאומתים על הזמן באמצעות מיליארדי עסקאות. ניוסטאר משרתת יותר מ-8,000 לקוחות בכל העולם, כולל 60 מה-Fortune 100. מידע נוסף על איך החברה שלכם יכולה להרוויח מהעוצמה של חיבורים מהימנים תמצאו כאן: www.home.neustar

אנשי קשר

ניוסטאר קשרי מדיה

Jenny Morris
Hotwire for Neustar
+44 (0)7393465529
neustaruk@hotwireglobal.com

מקור:  Neustar

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE