הצרכנים קובעים: מג'יקג'ק חברת ה-VoIP הטובה ביותר

מג'יקג'ק זוכה בפרס בחירת הצרכנים בצפון אמריקה של

 Frost & Sullivan לשנת 2013 כספקית שירותי VoIP הטובה ביותר באופן כללי

 

ווסט פאלם ביץ', פלורידה, ונתניה, ישראל, GLOBE NEWSWIRE - נוי תקשורת) 16 בינואר 2013:

 

מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ(Nasdaq:CALL) , המומחים לקול והמובילה בתקשורת ענן שהמציאה את הקול על גבי פרוטוקול אינטרנט (VOIP)  ב-1994 ומכרה יותר מעשרה מיליון מכשירי magicJack®, זכתה לאחרונה בפרס בחירת הצרכנים בצפון אמריקה של Frost & Sullivan לשנת 2013 כספקית שירותי VoIP הטובה ביותר באופן כללי. לא ייאמן, אבל החברה דורגה במקום הראשון בכל חמש הקטגוריות: איכות כוללת, קלות שימוש, נוהלי חיוב, ערך ומחירים. בסולם דירוג של שבע נקודות, מג'יקג'ק מקבלת ציונים גבוהים, ביניהם:

* מחיר: 6.7/7

* ערך: 6.6/7

* קלות שימוש: 6.3/7

 

בנוסף להכרזה על מג'יקג'ק כשירות ה-VoIP עם הדירוג הגבוה ביותר בענף, סקר העדפות התקשורת של הצרכנים שערכה Frost & Sullivan מגלה שמבחינת מספר לקוחות VoIP בארצות הברית, מג'יקג'ק מדורגת רביעית, כשלפניה רק חברות הענק Comcast, AT&T ו-Time Warner Cable. השירות של החברה הרבה יותר פופולארי בקרב צרכנים שהכנסתם פחות מ-$35,000, וגם פופולארית ברמות הכנסה משפחתית של 100,000$ עד 200,000$.

 

"אנו עוקבים אחרי ההתפתחות של שירותים המסופקים דרך האינטרנט זה זמן מה", ציין מייק ג'וד, מנהל התוכנית ב-Frost & Sullivan. "מג'יקג'ק מוכיחה ששירותים אלה נכנסים עכשיו למגמה השלטת. העובדה שמג'יקג'ק דורגה כל כך גבוה באיכות ובערך מצביעה על כך שהיא בבירור מספקת שירות שלקוחותיה אוהבים, ויותר חשוב, רוצים".

 

"ברצוני להודות להנהלה שלנו ולעובדים המסורים על ההתמדה, העבודה הקשה, החדשנות והיצירתיות שלהם, שמאפשרים למג'יקג'ק לקבל את הפרס היוקרתי הזה", אמר ג'רלד ונטו, המנכ"ל החדש של מג'יקג'ק. magicJack PLUS ו-magicJack APP הפופולאריים שלנו לא רק מספקים את הערך והמחיר הטובים ביותר, אלא גם את איכות הקול הטובה ביותר, הצעה בלתי ניתנת לעצירה ללקוחות. אנו נמשיך במסורת הזאת של מצוינות עם מוצרי magicJack החדשים שיגיעו בהמשך השנה ועם מוצרים פורצי דרך עתידיים אחרים. עובדי החברה שנמצאים בעסק יותר מעשרים שנה יכולים לראות בפרס הזה את פרס מפעל החיים הכי חשוב שלהם. איזו התחלה נהדרת כמנכ"ל החדש".

 

למידע נוסף על הפרס של מג'יקג'ק, פנו להכרזת הפרסים של Frost & Sullivan או בקרו באתר בכתובת http://www.frost.com

 

אודות Frost & Sullivan

 

Frost & Sullivan, חברת שותפות הצמיחה, עובדת יחד עם לקוחות כדי למנף חדשנות עם חזון שמטפלת באתגרים הגלובליים והזדמנויות הצמיחה הקשורות שיעשו או יהרסו את המשתתפים בשוק כיום.

 

"שותפות הצמיחה" שלנו תומכת בלקוחות על ידי טיפול באותן הזדמנויות ושילוב שני רכיבי מפתח שמקדמים חדשנות עם חזון:

 

* הצעת הערך המוכללת מספקת תמיכה ללקוחותינו דרך כל השלבים של מסעם לחדשנות עם חזון, כולל: מחקר, ניתוח, אסטרטגיה, חזון, חדשנות ויישום.

 

* תשתית השותפות ייחודית לחלוטין ובונה את הבסיס שמאפשר חדשנות עם חזון. זה כולל מחקר 360 מעלות, כיסוי מקיף של הענף ופרקטיקות קריירה מיטביות, וגם את הנוכחות שלנו, 40 משרדים.

 

כבר יותר מחמישים שנה אנו מפתחים אסטרטגיות צמיחה לגלובל 1000, עסקים מתפתחים, המגזר הציבורי וקהילת המשקיעים. האם הארגון שלכם מוכן לגל ההתכנסות העז הבא בענף, טכנולוגיות משבשות, העוצמה הגדלה של התחרות, מגמות על, פרקטיקות מיטביות פורצות דרך, שינויים בדינמיקה של הלקוחות  וכלכלות מתעוררות?

 

 

צרו איתנו קשר:התחילו את הדיון

 

הצטרפו אלינו: הצטרפו לקהילה שלנו

 

היו מנויים: ניוזלטר על "הדבר הגדול הבא"

 

הירשמו: קבלו גישה לחדשנות עם חזון

אודות מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ

היעד של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL), הממציאה של VOIP כולל טלפון התוכנה, ו-magicJack, הוא להפוך לספקית הבינלאומית המובילה של קול גלובלי על גבי פלטפורמות רבות ולהציע בנוחיות ללקוחות הקצה שלה מוצרים ושירותים אחרים בעלי ערך. החברה מכרה יותר משמונה מיליון יחידות של magicJack עטור הפרסים והנוח לשימוש מאז שהמכשיר הושק ב-2008, ולרשותה עומדים 30 פטנטים, חלקם מהזמן שהחברה המציאה את VOIP. החברה מאמינה שהיא ה-CLEC (חברת תקשורת מקומית תחרותית) בעלת טווח ההגעה הגדול ביותר בארצות הברית מבחינת אזורי החיוג הזמינים ואישור במספר מדינות, ולרשת יש מעט זמן השבתה או בכלל לא.

 

הלוגו של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ נמצא בכתובת http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=10116

 

 
קשרי מדיה
קארי הרננדז, INK Public Relations בשם מג'יקג'ק
512-382-8982
magicjack@ink-pr.com
 
מירייה אספינוזה
210-247-3870
פקס210-348-1003
mireya.espinoza@frost.com 
 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE