בומברדייה מציינת את אבן הדרך של המסירה ה-50 של המטוס Global 7500

 

בומברדייה מציינת את אבן הדרך של המסירה ה-50 של המטוס Global 7500

 

מונטריאול, 29 במרץ 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

בומברדייה הודיעה היום שהיא מסרה את מטוס ה-Global 7500 ה-50 שלה. אבן הדרך במסירות הושגה כשהייצור של מטוס הדגל של התעשייה ממשיך להגיע לבשלות, וכשהביצועים של המטוסים שבשירות ממשיכים לספק רמות גבוהות מאוד של אמינות.

 

המסירה ה-50 של מטוס המנהלים Global 7500 באה אחרי שנת 2020 מוצלחת, שבה בומברדייה מסרה 35 מהמטוסים האלה, כולל שיא של 16 מסירות ברבעון הרביעי. בומברדייה ממשיכה לקבל התעניינות רבה במטוס המנהלים Global 7500 ופעילות ההזמנות איתנה בכל העולם.

 

"המטוס Global 7500 הוא ללא מתחרים בשוק", אמר אריק מרטל, נשיא ומנהל כללי של בומברדייה. "הוא מספק שילוב ללא משתווים של מהירות, טווח, נוחות ואמינות, שהופך אותו למטוס הדגל של התעשייה וגם לגורם חשוב באסטרטגיית הצמיחה שלנו. כשאנו מציינים את אבן הדרך הזאת במסירות, ברצוני להעניק הכרה ולהודות לעובדים המוכשרים הרבים שתמכו בפיתוח וההשקה של המטוס הזה, וגם לאלה שעובדים עכשיו בתוכנית ותומכים בלקוחות שלנו בשטח. האיכות מהמעלה הראשונה של העבודה והטכנולוגיה שנמצאת בכל מטוס ממשיכה לגרום לביקוש חזק בשוק והכרה בכל התעשייה".

 

מאז כניסתו לשירות בסוף 2018, מטוס המנהלים Global 7500 הפגין שיעור אמינות שיגור מצוין של 99.7% בשירות והוכח כמטוס עם הביצועים הכי טובים בתעשייה על ידי השלמת שיאי מהירות חשובים שונים וטיסות מאתגרות, כולל צמד הערים הכי ארוך בטיסה של מטוס עסקים שנבנה לשם כך, חיבור בין סידני ודטרויט ללא עצירה. בשנת השירות הראשונה שלו, המטוס קיבל ציונים לשבח רבים כולל הפרס הגדול של Aviation Week לשנת 2019, פרס מטוס המנהלים של השנה הכי טוב מהמיטב של רוב ריפורט לשנת 2019, פרס רד ארו לעיצוב המוצר לשנת 2018.

 

הודות לתכנון עם חזון וביצועים מעולים, המטוס Global 7500 הוא מטוס הדגל של התעשייה, שמגדיר מחדש את החוויה של מטוס מנהלים. עם ארבעה אזורי מגורים נפרדים בתוספת אזור מנוחה ייעודי לצוות, הוא ייחודי בקרב מטוסי המנהלים בנרחבות, נוחיות, גמישות רבה בעיצוב בהתאמה אישית ובחידושים הרשומים כפטנט בתא הנוסעים.

 

הכנף המתקדמת של המטוס Global 7500 נהגתה כדי למטב את המהירות, הטווח והשליטה, ומבטיחה טיסה חלקה באופן יוצא דופן. התכנון בחזית הקידמה של כנף המטוס מאפשר יכולת של גישה תלולה וביצועי שדה קצר, תוך הגדרה מחדש של נוחות הטיסה והשלומות במטוסי מנהלים. עם יכולת הטווח הארוך המרשימה שלא עברו אותה של 7,700 מייל ימי (14, 260 ק"מ) במהירות של 0.85 מאך, הוא יכול להטיס שמונה נוסעים ללא עצירה מניו יורק להונג קונג, ומסינגפור לסן פרנסיסקו.*

 

בין כל הדברים הייחודיים שלו, המטוס Global 7500 הוא גם מטוס המנהלים הראשון שיש לו הצהרת מוצר סביבתית (EPD), שמספקת מידע מפורט על טביעת הרגל הסביבתית במחזור החיים של המטוס. המטוס Global 7500 הוא מטוס המנהלים הראשון שנהגה מתוך הגישה הזאת ומשקף את המחויבות של בומברדייה לאסטרטגיית הקיימות הסביבתית הכוללת שלה.

 

אודות בומברדייה

בומברדייה היא מובילה גלובלית בתעופה, שיוצרת מטוסים חדשניים ומשני מצב. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

המטה של בומברדייה נמצא במונטריאול, קנדה ויש לה נוכחות ביותר מ-12 מדינות כולל אתרי הייצור/ תכנון שלה ורשת התמיכה בלקוחות שלה. החברה תומכת בצי כלל עולמי של בערך 4,900 מטוסים שבשירות אצל מגוון רחב של חברות רב לאומיות, ספקי טיסות שכר ובעלות חלקית, ממשלות ואנשים פרטיים.

חדשות ומידע זמינים באתר bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @bombardierjets.

הערה לעורכים:

לקבלת הודעות לעיתונות מטעמנו, בקרו בקטגוריית RSS Feed .

Bombardier, Global and Global 7500 are either unregistered or registered trademarks of Bombardier Inc. or its subsidiaries.

*בתנאי הפעלה מסויימים

 

לפרטים נוספים:

Marie-Andrée Charron
Bombardier
marie-andree.charron@aero.bombardier.com
+1-514-855-5001 ext. 26493

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE