אינמובי שולטת ב-MMA SMARTIES MENA 2020 עם 15 פרסים כולל המאפשר הטכנולוגי של השנה והטוב ביותר בתחרות

 

אינמובי שולטת ב-MMA SMARTIES MENA 2020 עם 15 פרסים כולל המאפשר הטכנולוגי של השנה והטוב ביותר בתחרות

 

על ידי עבודה צמודה עם הלקוחות, המובילה בענף הסלולר "גורפת" סדרת פרסים עם ארבעה פרסי זהב, חמישה כסף וארבעה ארד

 

דובאי, איחוד האמירויות, 31 במרץ 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

InMobi - אינמובי, ענן השיווק הבלתי תלוי המוביל בעולם, זכה להכרה על ידי MMA SMARTIES MENA 2020, וקיבל 15 פרסים בכמה קטגוריות, שנתנו אישור לקמפיינים משפיעים עם מותגים מובילים של מוצרי צריכה. חבר השופטים של פרסי MMA SMARTIES MENA כלל מובילי מחשבה בשיווק מאזור המזרח התיכון וצפון אפריקה, שהצביעו על הקמפיינים הזוכים של MMA MENA SMARTIES 2020 אחרי תהליך הערכה יסודי של יותר ממאה מועמדים.

 

בנוסף ל-13 הפרסים הרשומים להלן, אינמובי זכתה בשניים מהפרסים הכי נחשקים של האיגוד. זאת השנה השנייה ברציפות, המובילה בענף הסלולר זכתה לתואר המאפשר הטכנולוגי של השנה. ולראשונה, היא קיבלה את פרס הטוב ביותר בתחרות של SMARTIES MENA 2020 על קמפיין לחטיף סניקרס של מארס שעשתה בשיתוף פעולה עם Mediacom UAE ו-Xaxis UAE.

 

"2020 הייתה שנה שלא דומה לשום דבר שמישהו מאיתנו חווה אי פעם קודם לכן, עם אתגרים ייחודיים שגרמו לנו לחדש פתרונות חדשים, לחפור עמוק לתוך העתודות היצירתיות שלנו וליצור קשרים הדוקים יותר עם הלקוחות שלנו", אמר אנדי פאוול, סגן נשיא ומנהל כללי, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה באינמובי. "מאוד מספק לראות ששיתוף הפעולה ההדוק עם סוכנויות שותפות, הרוח החדשנית והיצירתיות שלנו זוכים להכרה של MMA. אנחנו מודים לשופטים ומצדיעים למתחרים מעוררי ההשראה של המותגים, הסוכנויות וספקי הטכנולוגיה האחרים מהאזור".

 

אינמובי קיבלה פרסים גם ב-13 הקטגוריות הבאות:

 

לרשימה מלאה של הזוכים ב-MMA SMARTIES MENA 2020, בקרו בבקשה באתר https://www.mmamena.org/post/mmasmartiesmena2020winners.

 

אודות אינמובי

 

InMobi - אינמובי,יוצרת קשרים אמיתיים בין מותגים וצרכנים על ידי שימוש בפלטפורמות הטכנולוגיות שלה והגישה הבלעדית לבינה עסקית של מכשירים ניידים. ענן השיווק שלה יוצר מסלולים חדשים למותגים כדי להבין, לזהות, ליצור מעורבות ולרכוש צרכנים מחוברים. כחברה טכנולוגית מובילה, אינמובי זכתה להכרה ברשימת CNBC Disruptor 50 לשנת 2018 וגם לשנת 2019 וכאחת החברות הכי חדשניות בעולם של Fast Company לשנת 2018. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר inmobi.com.

 

אנשי קשר

PR Contact:
JR Cordray
pr@inmobi.com

 

מקור:  InMobi

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE