קבוצת קורטק מחזקת את תיק הקניין הרוחני שלה

 

קבוצת קורטק מחזקת את תיק הקניין הרוחני שלה

 

 

אן ארבור, מישיגן, 31 במרץ 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

The Coretec Group, Inc. (OTCQB: CRTG) ("החברה") שמחה להודיע שהיא הגישה בקשה לפטנט זמני שמזהה ומגדיר יכולות חדשות של הסיליקון הנגזר מ-CHS של קורטק בתוך טכנולוגיה של סוללות עם אנודת סיליקון מהדור הבא.

 

"הפטנט הזמני הזה כולל ארבעה שימושים נפרדים של אנודות סיליקון בהם ה-CHS של קורטק מתאים באופן ייחודי", אמר מייקל קרפט, מנכ"ל קורטק. "זאת בקשת הפטנט השלישית שקורטק מגישה בשנתיים האחרונות והיא מרחיבה עוד את תיק הקניין הרוחני שלנו כשאנו ממשיכים לעבוד עם השותפים והלקוחות שלנו".

 

"היה מעט מחקר יחסית בשינויים של המשטחים של אנודות סיליקון. בבקשה לפטנט שלנו, זיהינו כמה אופנים לשנות מהותית את המצב הזה, אחד מהם הוא שיטה כללית לשפר את יציבות המחזור ואובדן הקיבול בכל הסוגים של אנודות סיליקון", אמר קרפט.

 

עד היום, לסוללות ליתיום- יון שמיוצרות עם אנודות גרפיט היו יכולות מוגבלות מבחינת קיבולת טעינה, זמני טעינה וחיי מחזור. ההוספה של סיליקון באנודות נחקרה על ידי התעשייה כדי לטפל במאפייני הביצועים, אבל זה נעשה עם הצלחה מוגבלת בגלל בעיות של התרחבות שגורמת לנזק בתאי הסוללה, שכבות SEI לא יציבות וקושי להכניס אנודות סיליקון לתהליכי הייצור הקיימים.

 

הפטנט מטפל בכל אלה עם תביעות ספציפיות לגבי אנודות סיליקון ניטריד, אנודות סיליקון מאולחות ואנודות מרוכבות סיליקון פחמן.

 

אודות קבוצת קורטק

 

The Coretec Group, Inc. מפתחת תיק של מוצרים מבוססי סיליקון בוורטיקלים שמתמקדים באנרגיה, כולל רכב חשמלי וסוללות לצרכנים, תאורת מצב מוצק (לדים) ומוליכים למחצה, וגם תצוגות תת מימדיות של כמויות ואלקטרוניקה ניתנת להדפסה. קורטק משרתת את שוקי הטכנולוגיה הגלובליים באנרגיה, אלקטרוניקה, מוליכים למחצה, שמש, בריאות, סביבה ואבטחה.

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com. תעקבו אחרי קבוצת קורטק: Twitter, LinkedIn.

 

מידע צופה פני עתיד:

 

האמירות בהודעה לעיתונות זאת שמתייחסות לציפיות של קבוצת קורטק בנוגע להשפעה העתידית על התוצאות של החברה מפעילות הן מידע צופה פני עתיד, ועשויים להיות מעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות, שחלק מהם מעבר לשליטתנו. סיכונים ואי ודאויות אלה מתוארים בפירוט רב יותר בדוחות שאנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך. היות שהמידע בהודעה לעיתונות זאת עשוי להכיל אמירות שמעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות והוא כפוף לשינויים בכל עת, התוצאות בפועל של החברה עשויות להיות שונות באופן מהותי מהתוצאות הצפויות. אנחנו לא מתחייבים לגלות כל תיקונים לאחר מכן למידע צופה פני עתיד. ההודעה הזאת לא מהווה הצעה למכור או שכנוע להצעות לקנות ניירות ערך כלשהם של גוף כלשהו.

 

אנשי קשר

 

 אנשי קשר תאגידיים:
The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
lmccarthy@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

 

אנשי קשר למדיה:
The Coretec Group, Inc.
Allison Gabrys
agabrys@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

 

מקור: The Coretec Group, Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE