הוכרזו בני הנוער פותרי הבעיות מהעולם שזכו באתגר אליפות העולם בחדשנות של NFTE בחסות Mary Kay Inc.

הוכרזו בני הנוער פותרי הבעיות מהעולם שזכו באתגר אליפות העולם בחדשנות של NFTE בחסות Mary Kay Inc.

 

אתגר אליפות העולם בחדשנות של NFTE, חוויה חינוכית יזמית גלובלית מזמינה אנשים צעירים לפתור את האתגרים הכי גדולים שניצבים בפני העולם שלנו ולעזור לקדם את יעדי הפיתוח בר הקיימא של האו"ם

 

 

דאלאס, 31 במרץ 2021, (BUSINESS WIRE):

 

Mary Kay Inc., חברה תומכת מובילה בהעצמה ויזמות של נשים, הודיעה היום על הזוכים בשלושת המקומות הראשונים באתגר אליפות העולם בחדשנות (WSI) שלה בשותפות עם הרשת ללימוד יזמות (NFTE). בשנת השותפות הראשונה שלה עם NFTE, Mary Kay נתנה חסות לאליפות העולם בחדשנות של NFTE לשנת 2020, חוויה חינוכית גלובלית שמזמינה אנשים צעירים בני 13-24 לתעל את החשיבה הביקורתית וכישורי פתירת הבעיות שלהם כדי למצוא פתרונות לאתגרים הכי גדולים שניצבים בפני העולם כיום ולעזור לקדם את יעדי הפיתוח בר הקיימא (SDGs) של האו"ם תוך עידוד הלך מחשבה יזמי.

 

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20210331005187/en/

 

אתגר אליפות העולם בחדשנות של Mary Kay עודד אנשים צעירים מרחבי העולם להגיש פתרונות חדשניים כדי לתת מענה ליעד הפיתוח בר הקיימא 12: צריכה וייצור אחראים. בכל העולם, מעריכים ש-80 אחוז מהאריגים שנזרקים מגיעים למטמנות. הנתון הזה מקנה לתעשיית הביגוד והטקסטיל את המקום השני ברשימת התעשיות הכי מזהמות, שנייה רק לתעשייה הפטרוכימית. באתגר הזה, התלמידים התבקשו לתכנן מוצר, שירות או יוזמה שייצרו "כלכלה מחזורית" שמעודדת שימוש חוזר או שינוי ייעוד של מדים ו/או בגדים משומשים אחרים, מפחיתה פסולת שמגיעה למטמנות ומקטינה פליטת גזי חממה מבדים נרקבים.

 

שלושת הזוכים באתגר של Mary Kay הם:

 

"תלמידים כיום גדלים בעולם שבו קיימות היא חלק מהשיח היומי הגלובלי והם מעורבים באופן פעיל ביצירת שינוי", אמרה דבורה גיבינס, מנהלת תפעול ראשית של Mary Kay Inc.. "Mary Kay גאה להיות שותפה של NFTE, ארגון שעוזר לא רק להצית את הלך המחשבה היזמי בצעירים, אלא גם מעודד אותם לחשוב באופן ביקורתי כדי להתמודד עם בעיות גלובליות מאתגרות. לחברות גלובליות כמו Mary Kay יש אחריות לטפח חדשנות יזמית שיכולה לעזור לעשות את העולם למקום טוב יותר".

 

NFTE הוא ארגון חינוכי ללא כוונת רווח שמתמקד בהבאת הכוח של יזמות לצעירים בקהילות מעוטות הכנסה. אתגר אליפות העולם בחדשנות (WSI) מזמין אתגרים בחסות חברות כדי לתת מענה ליעדי הפיתוח בר הקיימא של האו"ם. עם היקף הגעה של 100,000 תלמידים בכל העולם, ב-2020 NFTE קיבל קרוב ל-4,000 תלמידים משתתפים מכל רקע שהגישו רעיונות באתגר אליפות העולם בחדשנות וקרוב ל-350 תלמידים השתתפו באתגר שבחסות Mary Kay.

 

"אליפות העולם בחדשנות מעודדת אנשים צעירים להשתמש בהלך המחשבה היזמי שלהם כדי לתת מענה לאתגרים גלובליים", אמר ג‘.ד. לרוק, נשיא ומנהל כללי של NFTE. "כל שנה אנחנו ממשיכים לקבל השראה מהרעיונות החדשניים שהדור הבא של יזמים הוגים. אנחנו אסירי תודה ל-Mary Kay Inc. על הצבת האתגר הגלובלי מעורר המחשבה הזה שעודד תלמידים לחשוב על הכלכלה המחזורית של בגדים ואריגים באופן חדש לגמרי".

 

בנוסף על אליפות העולם בחדשנות, Mary Kay הייתה אחת מנותני החסות הראשיים של השיח על היעדים הגלובליים של האו"ם של NFTE לשנת 2020, אירוע שנתי של מובילי מחשבה שכולל נוער, תעשייה, ארגונים ללא כוונת רווח ונדבנות כדי לקדם דו-שיח על פתרונות של יזמות חברתית. הנושא של הפאנל, שנערך בשבוע היזמות הגלובלי, היה "ליצור מעורבות של יזמים כדי לחדש ולנקוט בפעולה באמצעות טכנולוגיה ככלי לתועלת חברתית". חברי הפאנל דנו בדרכים חדשניות להשתמש בטכנולוגיה כדי להגיח מהאתגרים שהעלתה המגיפה כמו אבטלה, מיתון כלכלי ואי שקט חברתי גובר ולבנות חברה יותר צודקת וכלילתית בעולם שאחרי הקורונה. את  השיח על היעדים הגלובליים של האו"ם לשנת 2020 הגישו Citi Foundation, Ernst & Young LLP (EY) ו-Mary Kay Inc., עם תמיכה נוספת של Bank of the West BNP Paribas.

 

למידע נוסף על אליפות העולם בחדשנות וכל האתגרים, בקרו בבקשה באתר https://innovation.nfte.com.

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-60 שנים עם שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. החלום הזה פרח לחברה של מיליארדי דולרים עם מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. Mary Kay מוקדשת להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח לעור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים בחזית הקידמה. Mary Kay מחויבת להעצים נשים ואת המשפחות שלהן על ידי שותפויות עם ארגונים מרחבי העולם, להתמקד בתמיכה במחקרי סרטן, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחד בכל פעם.

 

אודות NFTE

 

הרשת ללימוד יזמות (NFTE) היא ארגון ללא כוונת רווח גלובלי שמספק חינוך ליזמות באיכות גבוהה לתלמידים בחטיבת הביניים ובתיכון מקהילות עם תת משאבים, וגם תוכניות לסטודנטים באוניברסיטה ולמבוגרים. NFTE מגיעה ליותר מ-70,000 תלמידים בכל שנה ב-25 מדינות של ארה"ב ומציעה תוכניות ב-12 מדינות נוספות. חינכנו יותר ממיליון תלמידים באמצעות תוכניות בתוך בית הספר, מחוץ לבית הספר, באוניברסיטה ובמחנות קיץ, שמוצעות בהשתתפות פיזית ובאינטרנט. למידע נוסף על איך אנו מקדמים קפיטליזם כלילתי ובונים את הדור הבא של יזמים מגוונים, בקרו בבקשה באתר www.nfte.com.

 

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210331005187/en/

 

אנשי קשר

 

Mary Kay Inc. Corporate Communications
Marykay.com/newsroom
(+1) 972.687.5332 or media@mkcorp.com

 

מקור:  Mary Kay Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE