הפתרון Synchronoss Personal Cloud נבחר לשילוב בתוך מוצרי ההגנה על מכשירים צרכניים של Allstate Protection Plans

 

הפתרון Synchronoss Personal Cloud נבחר לשילוב בתוך מוצרי ההגנה על מכשירים צרכניים של Allstate Protection Plans

 

היכולת להגן גם על המכשיר וגם על התוכן מגדילה את הנאמנות של הלקוחות ומחזקת את הקשר עם הלקוחות

 

 

ברידג‘ווטר, ניו ג‘רסי, 30 במרץ 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Synchronoss Technologies, Inc. (NASDAQ: SNCR), מובילה וחדשנית גלובלית בפתרונות ענן, העברת מסרים ודיגיטל, הודיעה היום  ש-Allstate Protection Plans בחרה את הפתרון Synchronoss Personal Cloud לשילוב בתוך מוצרים נבחרים של תוכניות הגנה על מכשירים. ההוספה של ענן אישי תיתן ללקוחות בכל העולם יכולת לגבות ולנהל את הנכסים הדיגיטליים רבי הערך שלהם - אנשי קשר, תמונות, סרטונים, מוסיקה, מסמכים, הודעות ועוד - מכל מכשיר אנדרואיד או iOS מוגן.

 

ג‘ף מילר, נשיא ומנכ"ל סינכרונוס, אמר שהוא שמח ששני הארגונים יעבדו ביחד. "מכשירים ניידים משמשים כמאגרים של הנתונים הכי אישיים שלנו ומסמכים חשובים, והיכולת לגבות ולאבטח באופן בטוח וקל את התוכן הזה נעשית יותר ויותר חשובה ללקוחות", אמר. "אנחנו מצפים לשיתוף הפעולה עם Allstate Protection Plans כדי לעזור לה לנצל את כל מה שהפתרון Synchronoss Personal Cloud יכול להציע, כולל גמישות להוסיף במהירות שירותי ערך מוסף אחרים".

 

בנוסף לגיבוי אוטומטי של תוכן לפי ההעדפות של המנוי, הענן האישי המופעל על ידי סינכרונוס נותן ללקוחות של תוכניות הגנה על מכשירים דרכים לארגן את התוכן שלהם ולפעול בו, כולל:

 

Allstate Protection Plans נרכשות על ידי לקוחות ממגוון רחב של ערוצים, כולל קמעונאים גדולים, מפעילים גלובליים וישירות מהחברה.

 

קרל וויילי, נשיא ומנכ"ל  Allstate Protections Plans אמר שהוספת ענן אישי לחבילות ההגנה על מכשירים שלה נותן לחברה את היכולת להגן על כל הקשר עם הלקוח -- מהמכשיר עד התוכן -- ותעזור להגדיל את שביעות הרצון של הלקוח ותבנה נאמנות למותג. כאחת החברות המובילות בהגנה על טלפונים ניידים, מחשבים ניידים, טבלטים ומכשירי אלקטרוניקה צרכניים אחרים, אנחנו מבינים את התפקיד הקריטי שיש למכשירים האלה בחיי היומיום שלנו. הוספת היכולות עתירות הפונקציות של Synchronoss Personal Cloud למוצרים נבחרים של הגנה אישית משמעה שאנחנו יכולים עכשיו להגן על כל הסביבה הניידת של הלקוח. היכולת המשופרת הזאת משמעה קשר יותר מקיף עם הלקוחות שלנו", אמר.

 

פתרונות הענן האישי של סינכרונוס אומצו על ידי מפעילי סלולר וחברות אחרות ברחבי העולם כדי לספק רמה גבוהה של ערך ללקוחות שלהם ולהפיק הכנסות חדשות. למידע נוסף על פתרונות הענן האישי של סינכרונוס, בקרו בבקשה באתר synchronoss.com/solutions/cloud.


אודות סינכרונוס

 

Synchronoss סינכרונוס משנה את האופן שבו חברות יוצרות הכנסות חדשות, מפחיתות עלויות ומשמחות את המנויים שלהן עם פתרונות ענן, העברת מסרים ודיגיטל, שתומכים במאות מיליוני מנויים ברחבי העולם. הטכנולוגיות החדשות המאובטחות, מדרגיות ופורצות דרך של סינכרונוס, השותפויות האמינות והאנשים המוכשרים משנים את האופן שבו לקוחות TMT מגדילים את העסקים שלהם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.synchronoss.com.

 

אודות Allstate Protection Plans

 

Allstate Protection Plans, שמקבלת שירות על ידי SquareTrade, חברה של אולסטייט, היא ספקית מאוד מוערכת של תוכניות הגנה שמיליוני לקוחות בוטחים בה בזכות השירות המהיר והיעיל שלה. Allstate Protection Plans זמינה למכשירים ניידים, אלקטרוניקה, מכשירי חשמל, ריהוט ומוצרי צריכה אחרים אצל קמעונאים ומוכרים גדולים בעולם.

 

קשרי מדיה:

 

For Synchronoss:

Diane Rose, CCgroup, T: +1 727.238.7567 E: synchronoss@ccgrouppr.com
For Allstate Protection Plans:

 Ian Twinn, Tandem Marketing Communications, T: +1 917. 306. 7270

E: iantwinn@tandemcomms.com

קשרי משקיעים:

For Synchronoss:

Todd Kehrli/Joo-Hun Kim, MKR Investor Relations, Inc., E: investor@synchronoss.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE