דראפט-קינגס רוכשת את בלו ריבן, חברת קופות מצטברות ומישחוק גלובלית מובילה שנמצאת בתל אביב

 

דראפט-קינגס רוכשת את בלו ריבן, חברת קופות מצטברות ומישחוק גלובלית מובילה שנמצאת בתל אביב

 

 

בוסטון, 5 באפריל 2021, (GLOBE NEWSWIRE):

DraftKings Inc. (Nasdaq: DKNG) הודיעה היום שהיא רכשה את בלו ריבן סופטוויר בע"מ, Blue Ribbon Software - חברת קופות מצטברות ומישחוק גלובלית מובילה שנמצאת בתל אביב ("בלו ריבן") ומספקת כלי מישחוק בזמן אמת אדישים לפלטפורמה שמאפשרים קידומים עם יכולת התאמה אישית מלאה של קופות מצטברות. דראפט-קינגס תוכל עכשיו לשפר את חוויית הלקוח על ידי שילוב פונקציית הקופה המצטברת הייחודית של בלו ריבן, כולל קידומים ופרסים מותאמים אישית שנתפרים במיוחד ללקוח הפרטני או הקופות המצטברות שמשלמות בהיצע המוצרים השונים של דראפט-קינגס.

 

"השילוב של הטכנולוגיה הקניינית המוכחת של בלו ריבן תאפשר לדראפט-קינגס ליצור תמריצים דינמיים למשתמשים שלנו כשהם עוסקים במוצרים שלנו", אמר פול ליברמן, מייסד משותף של דראפט-קינגס ונשיא, טכנולוגיה ומוצר גלובליים. "הצוות בבלו ריבן מביא מומחיות טכנית ומישחוק וניסיון בתעשייה הרחבה ללדראפט-קינגס, ואנחנו נרגשים להשתמש בטכנולוגיה הזאת כדי לבדל עוד את היצע המוצרים שלנו ולהעסיק לקוחות בדרכים חדשות".

 

בלו ריבן הוקמה ב-2017 על ידי המנכ"ל אמיר אסקרוב ומנהל השיווק הראשי דן פישר, ותיקים בתעשיית ההימורים עם עשרות שנות ניסיון בעבודה בשווקים מאוסדרים. אסקרוב ופישר, יחד עם עידן פרידמן כמנהל טכנולוגיות, הובילו בבלו ריבן את הפיתוח של טכנולוגיית קופות מצטברות שאפשר ליישם בכל ורטיקל, משחק או תוכן. הלקוחות יכולים ליהנות מחוויה חלקה כשהם משחקים על הקופה המצטברת, שמציעה שכבה חדשה של התרגשות וציפייה בזמן המשחק.

 

"יצרנו את בלו ריבן כדי לתת לחברות את היכולת לבדל את עצמן בתעשיות ההתערבויות וההימורים בספורט המאוד תחרותיות עם פלטפורמת שיווק ייחודית וחדשנית", אמר אסקרוב. "ההצטרפות לדראפט-קינגס תאפשר לנו להמשיך לבנות את הפלטפורמה שלנו כדי לשפר את חוויית המשחק ולחזק את הצוות שלנו שיושב בתל אביב".

 

דראפט-קינגס מתכוונת לשלב באופן מלא את ההנהלה ובסיס העובדים הקיימים של בלו ריבן, שנמצאים בתל אביב, לתוך כוח העבודה הגלובלי שלה. בנוסף, דראפט-קינגס מתכוונת לגייס עוד עובדים במשרד שלה בתל אביב.

 

דראפט-קינגס פעילה עם הימורי ספורט בסלולר ו/או קמעונאיים ב-14 מדינות של ארה"ב, יותר מכל מפעיל אחר, ולאחרונה היא הודיעה על הרכישה של VSiN, חברת שידור ותוכן רב פלטפורמית שמספקת חדשות, ניתוחים ונתונים אמינים של הימורי ספורט למהמרי ספורט בארה"ב.


אודות דראפט-קינגס

 

DraftKings Inc. היא חברת בידור והימורי ספורט דיגיטליים שנוצרה כדי להזין את הרוח התחרותית של אוהדי ספורט עם מוצרים מגוונים בפנטזיות יומיות, הימורים מאוסדרים ומדיה דיגיטלית. דראפט-קינגס, שהמטה של בבוסטון והיא הוקמה ב-2012 על ידי ג‘ייסון רובינס, מאט קליש ופול ליברמן, היא מפעילת הימורי הספורט המשולבת אנכית היחידה בארה"ב. דראפט-קינגס היא ספקית רב ערוצית של טכנולוגיות התערבויות והימורי ספורט, שמפעילות בידור ספורט והימורים עבור יותר מ-50 מפעילים ב-17 מדינות בעולם. Sportsbook של דראפט-קינגס פעיל עם הימורי ספורט בסלולר ו/או קמעונאיים בארצות הברית בכפוף לאסדרה בקולורדו, אילינוי, אינדיאנה, איווה, מישיגן, מיסיסיפי, ניו המפשייר, ניו ג‘רזי, ניו יורק, אורגון, פנסילבניה, טנסי, וירג‘יניה ווירג‘יניה המערבית. מוצרי פנטזיות הספורט היומיות של דראפט-קינגס זמינים ב-8 מדינות בעולם עם 15 קטגוריות ספורט נפרדות. דרפטקינגז היא הבעלים של Vegas Sports Information Network, Inc. (VSiN), חברת שידור ותוכן רב פלטפורמית. דראפט-קינגס היא שותפת הפנטזיות היומיות הרשמית של NFL, MLB, NASCAR ו-PGA TOUR וגם מפעילת הימורים מורשית של NBA ו-MLB ומפעילת התערבויות רשמית של PGA TOUR.

 

Forward-Looking Statements

Certain statements made in this release are “forward looking statements” within the meaning of the “safe harbor” provisions of the United States Private Securities Litigation Reform Act of 1995, as amended. When used in this press release, the words “estimates,” “projected,” “expects,” “anticipates,” “forecasts,” “plans,” “intends,” “believes,” “seeks,” “may,” “will,” “should,” “future,” “propose” and variations of these words or similar expressions (or the negative versions of such words or expressions) are intended to identify forward-looking statements. These forward-looking statements are not guarantees of future performance, conditions or results, and involve a number of known and unknown risks, uncertainties, assumptions and other important factors, many of which are outside DraftKings’ control, that could cause actual results or outcomes to differ materially from those discussed in the forward-looking statements. For a discussion of additional risks and uncertainties, which could cause actual results to differ from those contained in the forward-looking statements, see DraftKings’ Securities and Exchange Commission filings. DraftKings does not undertake any obligation to update or revise any forward-looking statements, whether as a result of new information, future events or otherwise, except as required by law.

קשרי מדיה:

media@draftkings.com
@DraftKingsNews

קשרי משקיעים:

investors@draftkings.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE