ולוסיטי גלובל רוכשת את iWorkGlobal כדי להאיץ את פלטפורמת העבודה מרחוק וההתרחבות הגלובלית

ולוסיטי גלובל רוכשת את iWorkGlobal כדי להאיץ את פלטפורמת העבודה מרחוק וההתרחבות הגלובלית; מקבלת השקעת צמיחה של 100 מיליון דולר מ-FFL Partners

 

הרכישה יוצרת את חברת שירותי המעסיק הגלובלית הכי גדולה ב-185 מדינות בעולם וב-50 מדינות של ארצות הברית

דנוור וסן פרנסיסקו, 6 באפריל 2021, ((News Direct:

Velocity Global, הספקית המובילה של פתרונות התרחבות, הודיעה היום על הרכישה של iWorkGlobal, חברת בת בבעלות מלאה של Gary D. Nelson and Associates, ועל השקעת צמיחה של 100 מיליון דולר מחברת ההשקעות הפרטיות FFL Partners. החברה המשולבת, בשם ולוסיטי גלובל, יוצרת את חברת שירותי המעסיק (Employer of Record, EoR) של עובדים מקומיים וגלובליים הגדולה ביותר בארה"ב ומאיצה את העתיד של העבודה מרחוק עבור חברות מכל העולם.

 

ההשקעה של FFL Partners, חברה שמתמקדת בהשקעות צמיחה בחברות בשוק הביניים, תשמש את ולוסיטי גלובל גם לתמיכה בעוד רכישות אסטרטגיות, פיתוח טכנולוגיות ולהרחיב עוד את הנוכחות של החברה בעולם.

 

"הרכישה האסטרטגית הזאת משלבת גודל עם מומחיות בפלטפורמה אחת עבור חברות שרוצות להעסיק את האנשים הכי מוכשרים במדינה אחרת של ארה"ב או במדינה אחרת בעולם, מהר ותוך ציות לחוק", אמר בן רייט, המייסד והמנכ"ל של ולוסיטי גלובל. "אנחנו מקדמים בברכה את הצוות של iWorkGlobal, הלקוחות שלה, העובדים הנתמכים והשותפים למשפחת ולוסיטי גלובל כשחברות נמצאות בנקודת מפנה עם היציאה ממגיפה שהרחיקה באופן יסודי את העובד ממקום העבודה".

 

"ב-iWorkGlobal ראינו את עצמנו כשותפים אסטרטגיים של הלקוחות שלנו ונקודת המבט הזאת עולה בקנה אחד עם המותג "אנשים תחילה" של ולוסיטי גלובל", אמר ג‘ף פלפס, מייסד משותף ומנכ"ל iWorkGlobal."שילוב החוזקות שלנו מאפשר לנו לספק מומחיות, יכולות ואזורים ג"ג חדשים משלימים ללקוחות ולעובדים הנתמכים שלהם בארה"ב וברחבי העולם".

 

"כשעובדים נעשו יותר מבוזרים, iWorkGlobal מיצבה את עצמה כמובילה בפתרונות להעסקת אנשים כישרוניים", אמר קרייג נלסון, יו"ר מועצת המנהלים של Gary D. Nelson and Associates. "זאת הוכחה לניהול של ג‘ף ולעבודה הקשה והמסירות של הצוות של iWorkGlobal שוולוסיטי גלובל ביקשה את השילוב הזה של מובילות שוק".

 

וידאו: https://youtu.be/HykpAOtgUq8

 

שירותים מורחבים לעובדים מקומיים בארה"ב ובעולם

 

מותגים מסתמכים על המומחיות והתשתית הגלובלית של ולוסיטי גלובל כדי להעסיק עובדים תוך ציות לחוקים בלי העלות או המורכבות של הקמת ישות חוקית זרה משל עצמם או רישומים במדינות. כחברת שירותי מעסיק. ולוסיטי גלובל מנהלת את הציות לחוקים, המשכורות וההטבות במדינה עבור העובדים הנתמכים של הלקוחות שלה.

 

כתוצאה מהעסקה הזאת, ולוסיטי גלובל מרחיבה את ההיצע שלה שכולל עכשיו שירותי EoR בכל 50 המדינות של ארה"ב בנוסף ליכולות ה-EoR המובילות בענף שלה ביותר מ-185 מדינות בעולם. החברה המשולבת גם מציעה ציות של קבלנים עצמאים להערכת כוח עבודה ושירותי סוכן (AoR) כדי לייעל את התשלומים לקבלנים בכל העולם. הפלטפורמה של ולוסיטי גלובל משלבת את הרכיבים האלה עם חוויית לקוח מותאמת אישית, טכנולוגיה הטובה מסוגה וגודל מוגדל כדי שחברות יגדילו את מספר העובדים מרחוק שלהן.

 

ולוסיטי גלובל מדריכה, מייעצת ומשרתת עכשיו יותר מ-700 מותגים ואת 4,000 העובדים הנתמכים שלהם. הלקוחות כוללים הזנקים קטנים ועד לארגונים עסקיים. החברה המשולבת תמכה בצוותים מרוחקים של מאות חברות ציבוריות עם שווי שוק מיצרפי של יותר מ-2 טריליון דולר, וחברות פרטיות עם הון של יותר מ-60 מיליארד דולר.

 

"אנחנו משמשים כשותף אחד כדי שעסק יגדיל את כוח העבודה מרחוק שלו מעובד אחד להרבה צוותים", אמר רייט. "יש לנו נוכחות גלובלית שתגדל לקרוב ל-50 ישויות חוקיות זרות בבעלות מלאה בשווקים הבינ"ל הכי נחשקים עד סוף השנה, ועכשיו בכל 50 המדינות של ארה"ב, כדי לאפשר לחברות להעסיק תוך ציות לחוק אנשים כישרוניים מעולים מרחוק מעבר לגבול המדינה או לגבול הבינ"ל".

 

הגידול בשוק

 

ענפי ה-EoR ו-AoR הגלובליים שמגיעים לבשלות במהירות הם גורמים חשובים ב"עתיד של העבודה" או כלכלת העבודות הזמניות ששווה 4.5 טריליון דולר לפני דוח מ-2020 של Staffing Industry Analysts. ההשקעה של FFL Partners תעזור להבטיח שוולוסיטי גלובל תוכל לא רק למלא את הביקוש אלא גם להרחיב את עמדת הובלה שלה.

 

"כולנו ראינו את אופי העבודה משתנה באופן דרסטי ב-12 החודשים האחרונים, ואנחנו מאוד נרגשים לבצע את ההשקעה הזאת בוולוסיטי גלובל, חלוצה בתחום הזה שמאיצה את העתיד של העבודה", אמר קס שנלר, השותף המנהל של FFL. "ולוסיטי גלובל השיגה שיעור גידול אורגני של 400% בשלוש השנים האחרונות תוך שמירה על משמעת בנתונים הפיננסיים והענקת חוויית לקוח יוצאת דופן. אנחנו בטוחים שהניסיון הרב של FFL בשירותים עסקיים יכול להאיץ את ההתקדמות המצוינת הזאת".

 

החברה המשולבת

 

ולוסיטי גלובל מקבלת בברכה 40 עובדים של iWorkGlobal כחלק מהעסקה, ומגדילה את הצוות שלה ל-300 עובדים בערך בכל העולם. בן רייט מנהל את החברה שהמטה שלה בדנוור עם מטות אזוריים באמסטרדם, בוגוטה וסינגפור. החברה המשולבת מפעילה משרדים אזוריים נוספים בבנגלור, דובאי, לונדון, מכסיקו סיטי, סאו פאולו וטורונטו. העובדים המקומיים של ולוסיטי גלובל ב-16 מדינות תורמים ללקוחות ידע בתרבות ובשווקים וחוויה מותאמת אישית לעובדים הנתמכים.

 

מריה גוייר מצטרפת להנהלה הבכירה של ולוסיטי גלובל כמנהלת חדשנות ראשית, שכפופה לרייט, אחרי שהייתה סגנית נשיא בכירה לאסטרטגיה ב-iWorkGlobal. היא תקדם יוזמות אסטרטגיות ופרקטיקות מיטביות חדשניות בכל הארגון כדי לשרת את בסיס הלקוחות הגלובלי הגדל. גוייר מיישמת יותר מעשרים שנות מומחיות בענף ובאסטרטגיות בפיתוח של כל ההיבטים של מיקור חוץ של תהליכים עסקיים, כולל עבודה חלוצית בתחומים של ספקי שירותים מנוהלים (MSP), מערכות ניהול ספקים (VMS), תשלום משכורות וציות באמצעות יישומי תוכנה כשירות (SaaS) בתוכניות של עובדים לפי דרישה.

 

צפו בהנהלה של ולוסיטי גלובל כאן.

 

אודות ולוסיטי גלובל

 

Velocity Global מאיצה את העתיד של העבודה מעבר לגבולות. הפלטפורמה שלה מאפשרת לעסקים להעסיק צוותים מרחוק ולהתרחב בעולם באמצעות מומחיות גלובלית, טכנולוגיה הטובה מסוגה, וגודל. יותר מ-700 מותגים מסתמכים על מודל שירותי המעסיק והתשתית שלה ב-185 מדינות בעולם ובכל 50 המדינות של ארה"ב כדי להעסיק תוך ציות לחוק אלפי עובדים נתמכים, לגשת לאנשים כישרוניים בכל העולם ולהגדיל הכנסות. ולוסיטי גלובל שצוינה כ"מובילה" בשירותי מעסיק גלובליים על ידי חברת האנליסטים החשובה NelsonHall היא שותפה אסטרטגית של הלקוחות שלה באמצעות שירותים מקיפים נוספים כולל הגירה, ציות של קבלנים עצמאים להערכת כוח עבודה ושירותי סוכן כדי לייעל את התשלומים לקבלנים בכל העולם. המטה של החברה שהוקמה ב-2014 נמצא בדנוור ויש לה מטות אזוריים באמסטרדם, בוגוטה וסינגפור, עם עובדים מקומיים ב-16 מדינות.

 

אודות FFL PARTNERS

 

FFL Partners שהוקמה ב-1997 היא חברת השקעות פרטיות  מסן פרנסיסקו שמנהלת יותר מ-4.5 מיליארד דולר. FFL מבצעת השקעות נושאיות בשירותים עסקיים ושירותי בריאות וחוברת לצוותי הנהלה יוצאי דופן כשמודל הפעולה עתיר המעורבות והרשת הנרחבת של החברה יכולים להאיץ את הצמיחה ולשחרר ערך. הגדלת העסקים שלנו סיפקה יתר מ-75% מהערך ש-FFL יצרה עבור המשקיעים שלה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.fflpartners.com.

 

ראו את ההודעה במקור באתר NewsDirect.com:

https://newsdirect.com/news/velocity-global-acquires-iworkglobal-to-accelerate-remote-work-and-global-expansion-platform-receives-100m-growth-investment-from-ffl-partners-790719936

ליצירת קשר:

 

Velocity Global

John Hall

+1 720-650-4348

johnhall@velocityglobal.com

For FFL Partners

Kelly Holman

+1 (646) 502-3509

KHolman@Stantonprm.com

אתר החברה: https://velocityglobal.com/

 

****ההודעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית News Direct