המכון לחדשנות טכנולוגית ממנה מומחים בעלי שם עולמי למועצת היועצים במרכז למחקר של רובוטיקה אוטונומית

 

המכון לחדשנות טכנולוגית ממנה מומחים בעלי שם עולמי למועצת היועצים במרכז למחקר של רובוטיקה אוטונומית

 

אבו דאבי, איחוד האמירויות, 7 באפריל 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

המכון לחדשנות טכנולוגית (TII), העמוד של מחקר שימושי במועצה למחקר טכנולוגי מתקדם (ATRC) החדשה שהוקמה באבו דאבי, הודיע היום על המינוי של מומחים בינ"ל מובילים למועצת היועצים של המרכז למחקר של רובוטיקה אוטונומית (ARRC).

 

המינויים באים אחרי סדרה של הודעות מהירות במכון לחדשנות טכנולוגית מאז הישיבה הראשונה של מועצת המנהלים של המועצה למחקר טכנולוגי מתקדם באוגוסט 2020.

 

המרכז למחקר של רובוטיקה אוטונומית הוא אחד מהמרכזים המתמחים הראשונים במכון לחדשנות טכנולוגית. החברים במועצת היועצים החדשה הם מומחים מפורסמים בתחומים שונים של אוטונומיה חכמה, מערכות ורובוטיקה אוטונומיות, רובוטיקה ותפיסה, בין היתר. החוקרים של המרכז עוסקים בחקירת ההתפתחויות האחרונות ברובוטיקה שיעזרו לבנות חברה היברידית שתכלול מערכות ביולוגיות ומלאכותיות. מועצת היועצים הנכבדה תנחה את הפעילות של פיתוח טכנולוגיות פורצות דרך שיש להן השפעה כלל עולמית.

 

מועצת היועצים כוללת את פרופ‘ איאן פ. אקילידיז, פרופסור הקתדרה על שם קן ביירז, מנהל המעבדה לרשתות אלחוטיות רחבות פס וראש קבוצת התקשורת בבית הספר להנדסת חשמל ומחשבים במכון הטכנולוגי של ג‘ורג‘יה בארצות הברית; פרופ‘ לוקה בניני, ראש המעגלים והמערכות הדיגיטליים במחלקה לטכנולוגיית המידע והנדסת חשמל במכון הטכנולוגי הפדרלי השוויצרי (ETH) ציריך ופרופסור לאלקטרוניקה באוניברסיטה של בולוניה באיטליה; פרופ‘ מרקו ברטוניה, פרופסור באוניברסיטה של מודנו ורג‘ו אמיליה באיטליה, שם הוא מנהל את המעבדה של מערכות זמן אמת עתירות ביצועים; פרופ‘ א. א. אייבן, פרופסור לבינה מלאכותית ומערכות קולקטיביות ב-Vrije Universiteit Amsterdam בהולנד ופרופסור אורח באוניברסיטה של יורק בבריטניה; פרופ‘ ג‘וזפה לואנו, מרצה בכיר לרובוטיקה ותפיסה באוניברסיטת ניו יורק בארצות הברית; פרופ‘ מרטין ססקה, המייסד של קבוצת המערכות הרב רובוטיות במחלקה לקיברנטיקה של האוניברסיטה הטכנית הצ‘כית בפראג.

 

בהתייחסה למינויים החדשים, ד"ר נג‘ווה ארג‘, חוקרת ראשית בפועל במרכז למחקר של רובוטיקה אוטונומית אמרה: "חברי המועצה יקדמו שיתוף פעולה מדעי שיאפשר חקירה ומחקר מדעיים ניתנים לאימות, קפדניים, שיטתיים ואמפיריים בטכנולוגיות מתקדמות, שישימו את אבו דאבי ואיחוד האמירויות בכלל במקום מוביל לעצב את היכולות העתידיות ברובוטיקה אוטונומית בכל המימדים - אוויר, יבשה, מים, מתחת למים ואפילו בחלל".

 

אודות המכון לחדשנות טכנולוגית (TII):

 

המכון לחדשנות טכנולוגית (TII) הוא העמוד הייעודי של "מחקר שימושי" במועצה למחקר טכנולוגי מתקדם (ATRC). TII הוא מרכז מחקר ופיתוח גלובלי חלוצי שמתמקד במחקר שימושי ויכולות טכנולוגיות של העידן החדש. למכון יש שבעה מרכזי מחקר ייעודיים ראשונים בקוונטום, רובוטיקה אוטונומית, קריפטוגרפיה, חומרים מתקדמים, אבטחה דיגיטלית, אנרגיה מכוונת ומערכות מאובטחות. על ידי עבודה עם אנשים מוכשרים יוצאי דופן, אוניברסיטאות, מכוני מחקר ושותפים מהתעשייה מכל העולם, המכון מחבר קהילה אינטלקטואלית ותורם לבנייה של סביבת מו"פ שמחזקת את המעמד של אבו דאבי ואיחוד האמירויות כמרכז גלובלי של חדשנות.

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.tii.ae.

 

אודות המרכז למחקר של רובוטיקה אוטונומית (ARRC):

 

המרכז למחקר של רובוטיקה אוטונומית (ARRC) -- במכון לחדשנות טכנולוגית (TII) -- מוקדש לפיתוחים פורצי דרך ברובוטיקה ואוטונומיה. עם מומחיות טכנית מעמיקה ברובוטיקה, ראיית מחשב וטכנולוגיות בהשראה ביולוגית, המרכז ביסס עמדת הובלה בתחום.

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://autonomousrobotics.tii.ae/.

 

התחברו איתנו במדיה החברתית:

 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/tiiuae/

Twitter: https://twitter.com/TIIuae

Instagram: https://www.instagram.com/tiiuae/

 

*Source: AETOSWire

 

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52406268/en

 

אנשי קשר

 

Haitham Haddadin
Haitham.Haddadin@tii.ae

 

מקור:  Technology Innovation Institute

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE