התערוכה של תעשיית משחקי הווידאו חוזרת באופן וירטואלי ב-2021

 

E3 2021: המשחק מתחיל.

 

התערוכה של תעשיית משחקי הווידאו חוזרת באופן וירטואלי ב-2021 עם השותפים שאישרו השתתפות:

Nintendo, Xbox, Capcom, Konami, Ubisoft, Take-Two Interactive, Warner Bros. Games, Koch Media

 

לוס אנג‘לס, 6 באפריל 2021, (GLOBE NEWSWIRE):

"המשחק מתחיל" עבור E3, כשאיגוד תוכנת הבידור (ESA) חושף רשמית תוכניות ל-E3 2021 שהומצאה מחדש, כולה וירטואלית, שתרתק חובבי משחקי וידאו בכל מקום. עם התחייבויות מוקדמות של Nintendo, Xbox, Capcom, Konami, Ubisoft, Take-Two Interactive, Warner Bros. Games, Koch Media ורבים שעוד יגיעו, E3 2021 תתקיים מ-12 ביוני עד 15 ביוני.

 

מפתחים יציגו לראווה את החדשות העדכניות והמשחקים האחרונים שלהם ישירות לחובבים ברחבי העולם. ESA יפעל עם שותפי מדיה בכל העולם כדי לעזור להגביר את התוכן הזה  ולאפשר גישה אליו לכולם בחינם.

 

"כבר יותר משני עשורים, E3 היא המקום הראשון בחשיבותו להצגת המיטב שתעשיית משחקי הווידאו יכולה להציע, תוך איחוד העולם על ידי משחקים", אמר סטנלי פייר-לואי, נשיא ומנכ"ל ESA. "אנו מפתחים השנה את E3 לאירוע יותר כלילתי, אבל עדיין רוצים להלהיב את החובבים עם גילויים חשובים והזדמנויות למשתייכים לחוגים הפנימיים שהופכים את האירוע הזה לבמה המרכזית ההכרחית למשחקי וידאו".

 

נשמר המעמד הוותיק של E3 כיעד מרכזי ליצירת קשרים בתעשייה -- שבו נקשרים קשרים ושותפויות חדשים בין מוציאים לאור של משחקי מחשב, מפתחים והמדיה -- אבל הפורמט הדיגיטלי של E3 משמעו שיותר אנשים מאי פעם יכולים להשתתף.

 

ESA מצפה לשוב ולהיפגש כדי לציין את E3 2022 באופן אישי. בינתיים, נתראה באינטרנט ביוני השנה!

 

אפשר למצוא את ה-EPK של E3 2021 כאן: https://e3expo.com/press-kit-21x

 

אודות E3

 

E3 היא האירוע הראשון במעלה של משחקי מחשב ווידאו ומוצרים קשורים. הבעלים והמפעיל של התערוכה הוא ה-ESA, האיגוד המסחרי האמריקני שייעודו לשרת את צורכי העסקים ויחסי הציבור של החברות שמפתחות ומוציאות לאור משחקים אינטראקטיביים עבור קונסולות של משחקי וידאו, מכשירים נישאים, מחשבים אישיים והאינטרנט. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.e3expo.com או תעקבו אחרי E3: Facebook @E3Expo או Twitter @E3.

 

אודות ESA

 

איגוד תוכנת הבידור (ESA) משמש כקול והתומך של תעשיית משחקי הווידאו האמריקנית. החברים בו הם הממציאים, היוצרים, המוציאים לאור והמנהלים העסקיים שממציאים מחדש את הבידור ומשנים את האופן שבו אנו מתקשרים, לומדים, מתחברים ומשחקים. ESA פועל כדי להרחיב ולהגן על השוק הדינמי של משחקי מחשב באמצעות יוזמות חדשניות ומרתקות שמציגות את ההשפעה החיובית של משחקי מחשב על אנשים, תרבות והכלכלה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר של ESA או תעקבו אחרי ESA: Twitter @theESA.

 

קשרי עיתונות:

Kat Jones, Motiv PR, kjones@motivpr.com

Johner Riehl, Wonacott PR, jriehl@wonacottpr.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE