לקוח של ליברטקס מקבל חוויה מיוחדת במינה

לקוח של ליברטקס מקבל חוויה מיוחדת במינה

סוחר באינטרנט מקבל בהפתעה אאודי RSQ8 בהתאמה אישית באדיבות ליברטקס

 

לונדון, בריטניה, 7 באפריל 2021, (ACCESSWIRE) :

ב-25 במרץ, חובב מסחר באינטרנט אחד קיבל מתנה לא צפויה מליברטקס Libertex  בצורת מכונית בהתאמה אישית מיוחדת במינה שנמסרה במגרש הביתי של מועדון הכדורגל טוטנהאם הוטספר.

 

אאודי RSQ8 בהתאמה אישית של יאנימייז נמסרה ללקוח בר מזל של ליברטקס

בן 36 מלונדון זכה בפרס הראשון במבצע האחרון של ליברטקס: אאודי RSQ8 חדשה לגמרי שהותאמה אישית על ידי הצוות של יאנימייז. ה-RSQ8 הרגילה היא כבר רכב פרימיום מהמעלה הכי גבוהה, אבל הודות ליאני והצוות שלו, אף מכונית לא מרעיפה סטייל כמו המכונית הזאת.

כוכבים גדולים ממועדון הכדורגל טוטנהאם הוטספר התקשרו ליאנימייז כדי לארגן את עבודת ההתאמה של האאודי RSQ8, והרכב המשופר נמסר ללקוח של ליברטקס בסטייל של איי-ליסט במגרש הביתי של המועדון, אצטדיון טוטנהאם הוטספר, על ידי יאני עצמו.

"אפשר לסכם את כל הפילוסופיה שלנו בהצהרת המשימה הפשוטה הזאת: Trade for More", אמר מנהל השיווק הראשי של ליברטקס מריוס צ‘איליס. "מסחר הוא לא טבלאות או הזזת מספרים בגיליון אלקטרוני. הוא הזדמנות אמיתית לאפשר לאנשים לנסות להשיג את התוספת הקטנה הזאת שהם רוצים בחיים. הקמנו את הפלטפורמה הזאת כדי להפוך את המסחר בנכסים לקל ונגיש לכולם, וזאת הדרך המושלמת עבורנו להראות מה אפשרי בשימוש בטכנולוגיה שלנו".

מנהל השותפויות של טוטנהאם הוטספר רוס דיקסון אמר: "ליברטקס היא שותפה נהדרת ונהדר להיות חלק ממשהו כל כך מלהיב. האפשרות לקבל את פניו של הזוכה בבית שלנו כדי לאסוף את הפרס שלו הייתה באמת אירוע מרשים! אני בטוח שנוכל לעשות עוד אירועים כאלה בקרוב".

השחקנים של ספרס עצמם היו נרגשים לראות איך הפרס יתקבל. בברכה האישית המוקלטת נאמר: "אנחנו מקווה שתיהנה ממנה! תזכור, Trade for More, וקדימה ספרס!

הציפיות של יאנימייז וליברטקס הוצדקו כשהלקוח בר המזל הופתע מאוד למראה המכונית כשנמסרה לו. לא הייתה לו שום סיבה לצפות למכונית. זאת הייתה הפתעה מוחלטת עבורו, רק גמול על היותו לקוח נאמן.

כדי לצפות בסרטון קשור, תלחצו בבקשה כאן

ליברטקס: Trade for More

Libertex היא פלטפורמת מסחר מהירה וידידותית למשתמש שמאפשרת למשתמשים לסחור בשוק ההון24/7 באינטרנט או דרך טלפון חכם. הברוקרית מציעה יותר מ-250 מכשירים פיננסיים, כולל מניות, מטבעות, מדדים, נפט וגז, מתכות יקרות ועוד. עם יותר מעשרים שנות ניסיון בשוקי ההון ובמסחר מקוון, ליברטקס זכתה ביותר מ-40 פרסים בינ"ל, כולל שני ציונים לשבח עבור פלטפורמת המסחר הטובה ביותר מ-Forex Report וכתב העת European CEO ב-2020.

ליברטקס נמצאת כבר זמן רב בחזית הטכנולוגיה של המסחר, אבל עם הצגתה של היוזמה החדשה שלה Trade For More, החברה ערוכה להעלות את ההצלחה בגישה לשוק לרמה הבאה. בנוסף לעוד אירועים מיוחדים, ליברטקס משתפת את האהבה שלה למשחק היפה עם כל הלקוחות שלה דרך פרסי כדורגל וגישת VIP לטוטנהאם הוטספר ו-Valencia CF, שותפת הכדורגל הרשמית שלה.

לונדון היא היעד האחרון של ליברטקס כשהחברה מתכוונת להקים מטה חדש בבירת בריטניה בעתיד הקרוב. כדי להתעדכן בעוד מידע, בקרו באתר www.Libertex.com.

למידע נוסף:

Libertex Group
Vashiotis Business Center, Neapoli 3107, Cyprus
media@libertex.com
https://libertex.com

Twitter
Instagram
Facebook
YouTube
TikTok

מקור: Libertex Group

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE