זיהוי הפנים לווידאו חי SAFR המוביל בענף משולב עם Geutebrück VMS

 

זיהוי הפנים לווידאו חי SAFR המוביל בענף משולב עם Geutebrück VMS

 

כולל זיהוי בזמן אמת, אוטומטי עם נטאי נמוך של עובדים שהסכימו להצטרף ואנשים חשודים

 

Gbruck-SAFR

 

 

התוצאה של ההתאמה והתמונה לייחוס של האדם שזוהה מוצגות לאימות מיידי

 

סיאטל, 12 באפריל 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

SAFR from RealNetworks, Inc. (NASDAQ: RNWK) הודיעה היום שמערכת זיהוי הפנים שלה לווידאו חי SAFR משולבת עכשיו עם ה-VMS (מערכת ניהול וידאו) G-Core של Geutebrück. SAFR עבור Geutebrück היא שכבת בינה מלאכותית שפועלת מעל G-Core VMS ומספקת ניתוח וידאו מתקדם שחוסך זמן ומגביר את היעילות של פעולות מעקב. השילוב הטוב מסוגו כולל שכבות על בווידאו חי שמציגות פרטי אירוע, הרשמה שוטפת של אנשים שמופיעים ב-Geutebrück VMS ישירות לתוך מסד נתוני הזהויות של SAFR, והתראות והודעות לפי הזמנה שמודיעות לאנשי הביטחון על אירועי SAFR ישירות בתוך ה-VMS.

 

כשמותקנות מצלמות רבות כל כך, אנשי הביטחון לא יכולים להשגיח עליהן באופן יעיל. SAFR מתאימה פנים שמופיעים בהזנות וידאו חיות מול תמונות מרשימת מעקב ביעילות רבה יותר (99.87%), ועם פחות נטאי, מאשר בני אדם. זה מאפשר לאנשי הביטחון לתת עדיפות להזנות שדורשות בדיקה תוך שהם מקבלים את המידע החשוב שהם צריכים כדי להגיב לאנשים חשודים מהר יותר. SAFR גם מזהה אנשים עם מסיכות עם דיוק מצוין (98.85%). התמונה הרשומה או לייחוס מוצגת לצד הפנים שזוהו בווידיאו של VMS. למפעילים יש גישה מיידית לתמונת הפנים של האדם הרשום כדי לאשר אירועי התאמה.

 

"השגחה ידנית יקרה ולא יעילה. בינה מלאכותית יכולה לבצע זיהוי אוטומטי בזמן אמת של חשודים ולזהות עבריינים קודמים ברגע שהם חוזרים ולפני שהם גורמים תקריות חדשות", אמר בראד דונלדסון, סגן נשיא, ראיית מחשב ו-GM, SAFR. "ארכיטקטורת ה-API ותוספים החזקה שלנו מאפשרת שילובים מובילים בענף כמו זה שהושג עם Geutebrück".

 

השילוב ההדוק מאפשר למפעילים לרשום אוטומטית פנים במסד הנתונים של SAFR פשוט על ידי סימון מסגרת סביב פנים ב-Geutebrück G-Core VMS. המפעילים יכולים להשתמש בשכבות העל של המידע של SAFR בתוך הזנות הווידאו של ה-VMS, וכך אפשר בקלות ובמהירות להפריד אנשים לא מוכרים ואיומים פוטנציאליים מאנשים מורשים. מנהלי המערכת יכולים להגדיר בקלות איזה מידע זיהוי פנים נלכד ונרשם ב-VMS. בנוסף, יש למפעילים אפשרות לחפש התראות בהזנות הווידאו של SAFR לפי שם של אדם, שם של רשימת מעקב או סוג זיהוי (איום, אין חשש, חשש, זר).

 

"כספקית ברמה העליונה של פתרונות תוכנת אבטחת וידיאו בסביבות קריטיות, אנחנו שמחים להציע את הטכנולוגיה המעולה לזיהוי פנים של SAFR כחלק מפתרון מקיף. השילוב החלק של הניתוח המופעל על ידי בינה מלאכותית של SAFR יחד עם תוכנת ניהול הווידאו החזקה של Geutebrück הופך משימות תפעוליות יומיומיות לחוויה נטולת מאמץ עם האמינות הגבוהה ביותר", אמר נורברט הרצר, מנהל המוצר, Geutebrück.

 

אודות SAFR

 

SAFR from RealNetworks (https://safr.com) היא פלטפורמת ראיית מחשב עתירת ביצועים. עם זיהוי פנים מהיר, מדויק ובלי נטאי ותכונות בינה מלאכותית מבוססות פנים ואנשים אחרות, SAFR משתמשת בכוח של הבינה המלאכותית כדי לחזק את הביטחון והנוחות עבור הלקוחות שלנו ברחבי העולם. SAFR, שמתמחה בגישה מאובטחת ללא מגע, מעקב וידאו בזמן אמת ואישור זהויות דיגיטליות, ממוטבת לפעול למעשה בכל מצלמה או מכשיר עם מצלמה. התקינו כפתרון עצמאי, משולבת עם מערכות ניהול וידאו מובילות או ישירות במכשיר שלכם שפועל בקצה כדי לקבל יותר מודעות למצב ותובנות לשיפור היעילות המבצעית. המטה של SAFR נמצא בסיאטל, וושינגטון, ארה"ב, עם משרדים ברחבי העולם.

 

אודות Geutebrück

 

Geutebrück היא ספקית בינ"ל של תוכנת אבטחת וידיאו עתירת ביצועים קניינית והחומרה המתאימה. החברה בגודל בינוני בניהול הבעלים עם מטה בווינדהגן ליד בון, גרמניה, הוקמה ב-1970 ויש לה לקוחות מפורסמים ביותר מ-70 מדינות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.geutebrueck.com.

 

© 2021 RealNetworks ו-SAFR הם שמות מסחר רשומים של RealNetworks, Inc., כל שאר שמות המסחר, שמות של חברות ומוצרים אמיתיים המוזכרים בזאת הם הרכוש של בעליהם בהתאמה.

 

למידע נוסף:

North America
Véronique Froment or Doug Hansel
HighRez for SAFR        
Office: +1 603-537-9248
Cell: + 1 603-548-1429

תמונת יח"צ מצורפת בקישור הבא:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/ae2a68d4-35ad-42c9-af7c-5f68c569426d

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE