מתקן חדש של Nikkiso Cryo Inc. מגדיל את הייצור של משאבות קריוגניות

 

מתקן חדש של Nikkiso Cryo Inc. מגדיל את הייצור של משאבות קריוגניות

 

 

לאס וגאס, 13 באפריל 2021 (GLOBE NEWSWIRE):

 

Nikkiso Cryo Inc. (NCI), לאס וגאס, נבאדה, חברה בקבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso (הקבוצה), חלק של Nikkiso Co., Ltd (יפן) מודיעה על המתקן החדש שלה שמגביר את היעילות והקיבולת של ייצור המשאבות הקריוגניות שלה.

 

המתקן החדש והגדול יותר של NCI היה הכרחי בגלל צמיחה וביקוש מתמשכים למוצרי ושירותי המשאבות הקריוגניות שהיא מספקת לשוק הגט"ן הגלובלי (בעיקר למסופי יצוא ויבוא של גט"ן).

 

אתר המשרדים ששטחו 15,000 רגל רבוע סמוך לאתר ניסויי הייצור העיקרי שלה, שכולל כמה שיפורים משמעותיים ביעילות התפעולית, בטיחות והגדלת יכולות הייצור. ביניהם מערכת לפידים במפלס הקרקע שמאפשרת יותר יעילות וקיבולת ייצור. עגורן עילי חשמלי סוג 1 רמה 1 הותקן במשטח הניסויים. הוא מפחית את העלויות, מגדיל את התפוקה בכך שהוא מאפשר לפעולות מרובות להתרחש באותו זמן, משפר את הבטיחות בכך שהוא מאפשר הרמה והתקנה לניסוי של כמה משאבות ויש לו אישור לאזורים המדורגים כמסוכנים.

 

"זה השלב הבא המרגש עבור החברה שלנו ויתרון גדול ללקוחות שלנו. NCI תוכל עכשיו להגביר את הייצור ולהפחית את זמן הסבב", לדברי דאריל לאמי, נשיא Nikkiso Cryo Inc..

 

השיפורים האלה גם מקנים יתרון ללקוחות שעדים מרחוק לניסויים במפעל. התכונה הזאת נותנת ערך רב וחוסכת זמן ללקוחות מהעולם, מועיל במיוחד כיש חששות לנסוע בגלל קוביד-19.

 

אודות NIKKISO CRYO

 

Nikkiso Cryo, Inc. היא ספקית מובילה של משאבות קריוגניות עם מנוע חשמלי שקוע שמשמשות בתעשיית הגז הנוזלי. התכנונים החדשניים של NCI הביאו ליישום הראשון של משאבות בלחץ גבוה לשימוש במיכליות גיזוז מחדש של גט"ן, המשאבות הקריוגניות הראשונות והיחידות שמותקנות ב-GBS של גט"ן, משאבות ספיקה חזקה קומפקטיות עבור כלי השיט הצף להפקה הגדול ביותר בעולם שעכשיו בבנייה וגם משאבות קומפקטיות מהירות יותר שמשמשות ליישומים שונים של גט"ן, גפ"מ ושימושים אחרים.

 

למידע נוסף בקרו באתר: www.nikkisoceig.com

 

קשרי מדיה:

Anna Quigley
+1.951.383.3314
aquigley@cryoind.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE