זום מודיעה על Zoom Apps Fund של 100 מיליון דולר

 

זום מודיעה על Zoom Apps Fund של 100 מיליון דולר

 

קרן הון סיכון חדשה תמריץ חדשנות בסביבה של Zoom Apps

 

 

סן חוזה, קליפורניה, 19 באפריל 2021, (GLOBE NEWSWIRE):

 

Zoom Video Communications, Inc. (NASDAQ: ZM) הודיעה היום על Zoom Apps Fund, קרן הון סיכון חדשה של 100 מיליון דולר שנוצרה כדי להמריץ את ההתפתחות של הסביבה של זום שכוללת את Zoom Apps, שילובים, פלטפורמת מפתחים וחומרה. החברות שבתיק יקבלו השקעות ראשוניות בין $250,000 ו-2.5 מיליון דולר כדי לבנות פתרונות שיהיו ליבתיים באופן שבו הלקוחות של זום נפגשים, מתקשרים ועובדים ביחד. Zoom Apps, שהוכרזו ב-Zoomtopia 2020, הם יישומים מובילים שיביאו פרודוקטיביות וחוויות מרתקות ישירות לתוך הפלטפורמה של זום.

 

עשרות Zoom Apps נמצאים עכשיו בפיתוח והם רכיב חשוב בבניית העתיד של תקשורת הווידאו. Zoom Apps Fund תשקיע בשותפים מפתחים עם מוצרים ישימים ואחיזת שוק מוקדמת שיספקו חוויות רבות ערך ומרתקות ללקוחות שלנו.

 

"הקמתי את זום ב-2011, כמעט לפני עשר שנים. בלי התמיכה של משקיעים מוקדמים, זום לא הייתה מה שהיא היום", אמר אריק ס. יואן, המייסד והמנכ"ל של זום. "מה שלמדתי בשנה האחרונה הוא שעלינו לדאוג שהמפגשים ימשיכו להיות פרודוקטיביים ומהנים. אני מקווה ש-Zoom Apps Fund תעזור ללקוחות שלנו להיפגש שמחים יותר ולעבוד ביחד באופן אפילו יותר חלק, ובה בעת תעזור ליזמים לבנות עסקים חדשים עם התפתחות הפלטפורמה שלנו".

 

למידע נוסף על Zoom Apps Fund, בקרו בבקשה באתר zoom.com/fund ותקראו את הפוסט האחרון בבלוג שלנו.

 

אודות זום

 

זום Zoom  היא בשבילכם. אנחנו עוזרים לכם לבטא רעיונות, להתחבר עם אחרים, ולבנות לקראת עתיד שמוגבל רק על ידי הדמיון שלכם. פלטפורמת התקשורת החלקה שלנו היא היחידה שהתחילה עם וידאו בבסיס שלה, וקבענו את אמות המידה לחדשנות מאז. זאת הסיבה שאנו בחירה אינטואיטיבית, מדרגית ומאובטחת עבור אנשים, עסקים קטנים וארגונים גדולים כאחד. זום שהוקמה ב-2011 נסחרת בבורסה (NASDAQ:ZM) והמטה שלה בסן חוזה, קליפורניה. בקרו באתר zoom.com ותעקבו אחרי @zoom.

 

זום קשרי עיתונות:

Colleen Rodriguez
Global PR Lead
press@zoom.us 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire