הענן האישי של סינכרונוס נבחר על ידי טלקומסיגמה לשילוב באוניברסיטאות באינדונזיה

 

הענן האישי של סינכרונוס נבחר על ידי טלקומסיגמה לשילוב באוניברסיטאות באינדונזיה

 

השותפות תביא את הענן האישי לשוק של יותר מ-25 אוניברסיטאות ושמונה מיליון סטודנטים בשלוש השנים הבאות

 

ברידג‘ווטר, ניו ג‘רסי, 22 באפריל 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Synchronoss Technologies, Inc. (NASDAQ: SNCR), מובילה וחדשנית גלובלית של פתרונות ענן, העברת מסרים ודיגיטל, הודיעה היום על השותפות שלה עם Telkomsigma, זרוע המחשוב של קבוצת טלקום אינדונזיה, כדי לספק את הפתרון Synchronoss Personal Cloud® לאוניברסיטאות באינדונזיה. הענן הקהילתי של טלקום יוצע לסטודנטים ב-25 אוניברסיטאות ככלי לאחסון, שיתוף והעברה באופן מאובטח של מסמכים אקדמיים עם המורים, קבוצות הלימודים והעמיתים שלהם.

 

פתרון המדבקה הלבנה Synchronoss Personal Cloud יפעל מעל FLOU, פלטפורמת העננים המרובים של טלקומסיגמה. תלמידי שנה א‘ באוניברסיטאות נבחרות יוכלו להצטרף לפתרון הענן החדש החל מספטמבר, ואלפי סטודנטים נוספים יתווספו בשלוש השנים הבאות. בתום תהליך ההצטרפות התלת שנתי, 450,000 סטודנטים צפויים לקבל גישה לפתרון הענן האישי החדש המופעל על ידי סינכרונוס. לסטודנטים תהיה גם אפשרות להמשיך להשתמש בגרסה בתשלום של אותו פתרון אחרי סיום הלימודים, שתיתן להם אפשרות לגשת, לאחסן ולשתף את הקבצים האקדמיים, התמונות, הסרטונים ותוכן אישי אחר שלהם זמן רב אחרי שיעזבו את המוסדות החינוכיים שלהם.

 

"אנחנו נרגשים לשתף פעולה עם סינכרונוס כדי להציע לאוניברסיטאות באינדונזיה פתרון של ענן אישי שעונה על הצרכים של הסטודנטים והסגל", אמר מ. חסן סלמן, סגן נשיא בכיר של טלקומסיגמה. "בין אם הם נוכחים בשיעורים באופן אישי או מנצלים את הלמידה מרחוק, הסטודנטים יוצרים ומשתפים כמויות גדולות של נתונים עם העמיתים והמורים שלהם, והם חייבים להיות בטוחים שהתוכן שלהם מוגן וגם זמין כשצריכים אותו. הענן הקהילתי של טלקומסיגמה והיכולת שלו לשמור שהקבצים אלה יהיו גם נגישים וגם מאובטחים יספק שירות רב ערך לסטודנטים כיום וגם בעתיד אחרי שיסיימו את הלימודים שלהם".

 

בנוסף למתן גישה למשתמשים באוניברסיטאות לתוכן שלהם מכל מקום ובכל עת ואת היכולת לשתף בקלות את התוכן הזה עם אחרים, יכולות הגיבוי האוטומטי של הענן הקהילתי של טלקומסיגמה גם מגינות על הסטודנטים מאובדן נתונים בגלל כשלי חומרה. ושלא  כמו פתרונות ענן אחרים בשוק, הענן האישי המופעל על ידי סינכרונוס מאפשר שמירה של נתוני הסטודנטים בתוך המדינה, דרישה קריטית של טלקומסיגמה כדי לציית לחוק האינדונזי.

 

אנתוני סוצ‘י, נשיא ומנהל כללי של אסיה פסיפיק, אמר שהערך של שיתוף הפעולה עם טלקומסיגמה מגיע מעבר להספקת ענן אישי נגיש בקלות שהאוניברסיטה מספקת למיליוני סטודנטים. "מוסדות אקדמיים רוצים יותר ויותר לספק פתרונות של ענן אישי לסטודנטים והסגל שלהם כי הגודל של התוכן הדיגיטלי שנוצר ומשותף גדל באופן דרמטי. כפי שטלקומסיגמה מצאה, הפתרון Synchronoss Personal Cloud מסוגל באופן מלא לענות על הצרכים של המגזר האקדמי שהם לפעמים ייחודיים - בין אם הדרישות האלה הן גמישות להוסיף במהירות שירותים חדשים או היכולת לציית לתקנות פרטיות נתונים מקומיות. אנחנו נרגשים לראות איך השותפות שלנו עם טלקומסיגמה פותחת את הדלת לשיתופי פעולה נוספים עם ארגונים חינוכיים אחרים".

 

 

פתרונות הענן האישי של סינכרונוס אומצו על ידי מפעילי סלולר וחברות אחרות, כולל ספקי ביטוח, בכל העולם כדי לספק רמה גבוהה של ערך ללקוחות שלהם ולהפיק הכנסות חדשות. למידע נוסף על פתרונות הענן של סינכרונוס, בקרו בבקשה באתר synchronoss.com/solutions/cloud.

 

אודות סינכרונוס

 

Synchronoss סינכרונוס משנה את האופן שבו חברות יוצרות הכנסות חדשות, מפחיתות עלויות ומשמחות את המנויים שלהן עם פתרונות ענן, העברת מסרים ודיגיטל, שתומכים במאות מיליוני מנויים ברחבי העולם. הטכנולוגיות החדשות המאובטחות, מדרגיות ופורצות דרך של סינכרונוס, השותפויות האמינות והאנשים המוכשרים משנים את האופן שבו לקוחות TMT מגדילים את העסקים שלהם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.synchronoss.com.

 

 

ליצירת קשר

 

קשרי מדיה:

Anais Merlin, CCgroup (International)
+44 07932 526514 -- synchronoss@ccgrouppr.com

Diane Rose, CCgroup (North America)
+1 727.238.7567 -- diane@ccgrouppr.com

 

קשרי משקיעים:

Todd Kehrli/Joo-Hun Kim, MKR Investor Relations, Inc.
investor@synchronoss.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire