טייגרגרף ממשיכה להניע את המומנטום של שוק ניתוח גרפים ובינה מלאכותית

 

טייגרגרף ממשיכה להניע את המומנטום של שוק ניתוח גרפים ובינה מלאכותית וחושפת את ענן טייגרגרף על פלטפורמת הענן של גוגל ואת קהילת המפתחים העולמית המורחבת

 

מובילת הגרפים חושפת גם מחברים עבור Snowflake ו-Tableau, מכריזה על זוכי האקתון ומשתפת הפצה מוקדמת של הספר ניתוח המופעל באמצעות גרפים בכנס גרפים +פסגת  הבינה המלאכותית 2021

 

רדווד סיטי, קליפורניה, 21 באפריל 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

TigerGraph, הספקית של פלטפורמת ניתוח הגרפים המובילה, הודיעה היום כי החברה ממשיכה להאיץ את קבלת היישום והשימוש בניתוח הגרפים על ענן עם תמיכה נרחבת יותר, לכל ספקי הענן. ענן טייגרגרף נגיש באמצעות Amazon AWS, Microsoft Azure, ועכשיו, GCP.

 

החברה גם הודיעה על מחברים עבור Snowflake ו-Tableau, כלומר, המשתמשים יכולים להשיג גישה לניתוח קשרים ישירות מממשק מסד הנתונים של Snowflake ו-Tableau; תובנות יקרות ערך לגבי נתונים הם רק במרחק של לחיצות ספורות בלבד. טייגרגרף יצאה עם ההודעות ושיתפה בפרטים בנוגע לקהילת המפתחים העולמית המתרחבת ועוד, בכנס גרפים + בינה מלאכותית 2021, Graph + AI Summit 2021 - הכנס הפתוח היחידי בתעשייה המוקדש לניתוחים מואצים, לבינה מלאכותית וללמידת מכונה באמצעות אלגוריתמים של גרפים.

 

"הגדלת הבינה המלאכותית תיצור ערך עסקי של 3 טריליון דולרים בשנת 2021 , כאשר הגרף מוכר כיכולת בסיסית בארגונים של היום", אמר ד"ר יו שו, מייסד ומנכ"ל טייגרגרף. "עסקים התקשו להפיק תועלת מבינה מלאכותית מכיוון שהיא דורשת מודעות הקשרית והבנה של הנתונים דרך ישויות מרובות. הטכנולוגיות של גרף יכולות לתת מענה לשאלות העסקיות הקריטיות הללו תוך דקות, כשלמערכות ניהול נתונים אחרות זה נמשך שבועות. החזון שלנו מעבר לאירוח גרפים + בינה מלאכותית הוא לאחד את המערכת האקולוגית, ואנחנו רואים יותר מהמשתתפים הללו השנה. העובדה היא שיש גידול של 200% בנרשמים לכנס גרפים + בינה מלאכותית – רק שישה חודשים לאחר הכנס הראשון העולמי של גרפים + בינה מלאכותית – מדברת בעד עצמה על התיאבון ההולך וגובר לגרפים בין החברות המביטות קדימה".

 

פונקציונליות מורחבת של מוצר

 

טייגרגרף הרחיבה את הפונקציונליות של המוצר שלה בעזרת תמיכה חדשה של ענן טייגרגרף עבור עומסי עבודה של פלטפורמת הענן של גוגל. רק חודשיים לאחר ההודעה על סבב גיוס שלישי בגובה 105 מיליון דולרים, סבב הגיוס הגדול ביותר עד כה במסגרת שוק מסדי הנתונים של הגרפים וניתוחים, ענן טייגרגרף הוא כעת database-as-a-service של גרפים היחיד שמופץ וזמין בכל שלוש פלטפורמות הענן הראשיות – AWS, Azure, ו-GCP.

 

ארכיטקטורת הגרפים המקורית שהופצה ע"י טייגרגרף סייעה לארגונים לדרג במהירות ולנתח היבטים שונים של נתונים לעצב מודלים חדשים ולעורר תובנות חדשות. משתמשי ענן טייגרגרף יכולים:

 

 

בזמן שעומסי עבודה שקשורים לעסקאות ואנליטיים עוברים לענן, טייגרגרף נבחרה להיות מסד הנתונים לגרפים על מנת להתחבר, לנתח וללמוד תובנות חדשות מנתונים. ההשקה של המחברים החדשים של החברה עבור Snowflake ו-Tableau (Salesforce) גרמה לאינטגרציה של טייגרגרף עם שירותי נתונים עולים ויורדים ע"י חברות להיות קלה יותר. יכולות המחבר כוללות:

 

 

קהילת מפתחים עולמית מורחבת

 

בנוסף להרחבת יכולות המוצר שלה, טייגרגרף מקשיבה לקהילת המפתחים שלה באמצעות השקת תמיכה ושירותים חדשים. קהילת המפתחים של טייגרגרף היא רשת עולמית למפתחים המטפחת סביבה שיתופית, תומכת, כשבמרכזה המפתח. מפתחים מוזמנים להצטרף למערכת האקולוגית הווירטואלית הממוקמת באתר של טייגרגרף (community.tigergraph.com) בו הם יכולים לשתף מידע, לשאול שאלות ולשתף פעולה עם מפתחים אחרים בכל הרמות. בזמן שחברות טכנולוגיה אחרות נשענות על המשתמשים שלהם שישתפו במידע לגבי תקלות בקהילות שלהם, טייגרגרף מעורבת באופן פעיל עם צוות המוצר שלה כדי לענות על שאלות באופן אינטראקטיבי. מאמץ מתמשך זה מובל ע"י מנהל קשרי מפתחים ואיש קשר לצוות המוצר של טייגרגרף, ג‘ון הרקה.

 

טייגרגרף מאפשרת למפתחים שלה לעבוד בסביבת עבודה שמדמה עבודה בצוות במקום להתמודד לבד עם תקלות ללא משאבים. מפתחים יכולים לשתף בקורסים שהם יצרו, כניסות להאקתון, על בלוגים שהם כותבים ולשאול שאלות כלליות לגבי השימוש בטייגרגרף. הרקה מריץ סשן יומי על פלטפורמת ההפצה הדיגיטלית Discord כאשר המפתחים שואלים שאלות ספונטניות, דנים בפתרונות חכמים או פשוט מנהלים צ‘ט. למעשה, חברות ומוצרים אחרים שיכפלו את קהילת Discord  של טייגרגרף עקב הצלחתה במשיכה ובשמירה על קהילת מפתחים חיה ואקטיבית.

 

במידה ותרצו לטבול בפעילויות המערכת האקולוגית החדשות ביותר של טייגרגרף, הצטרפו לצוות קשרי מפתחים בקהילת Discord  (מפתח) של טייגרגרף בימי ראשון ב-08:15 בבוקר (CST – בישראל: 16:15) כדי להקשיב או להיות אקטיבי במאמצים העכשוויים של מקור פתוח, כולל:

 

 

השתתפות באירוע של קהילת המפתחים המורחבת

 

החוזקה של קהילת טייגרגרף היא התצוגה המלאה בכנס גרפים + בינה מלאכותית 2021, אשר כללה למעלה מ-40 סשנים, סדנאות לייב ודוברים מהחברות JPMorgan Chase, NewDay, פינטרסט, יגואר לאנד רובר ועוד. הכנס הווירטואלי, שמתקיים באפריל 21-23, מציג עקרונות מרכזיים, נואמים, חקר מקרים של לקוחות מוחשיים, כמו גם סדנאות מעשיות עבור מומחי נתונים, ניתוחים ובינה מלאכותית.

 

מרתון התכנות באפליקציית הרשת של כנס גרפים + בינה מלאכותית של טייגרגרף משך אליו 200 מפתחים מלמעלה מ-30 מדינות. משתמשים השתמשו באחת מהערכות למתחילים של ענן 20+ של טייגרגרף כדי לעצב פתרונות חדשניים לאפליקציות רשת בנוסף לענן הטייגרגרף. טייגרגרף חברה לשותפים מובילים בתעשייה Streamlit (פתרונות ממשקי מסדי נתונים UI עבור מדעני נתונים), Graphistry (מוצר להחזיית גרפים) ו-Galvanize (חברה להדרכת למידה). הזוכות, שתיהן נשים, תצגנה את הפרויקטים שלהן בכנס גרפים + בינה מלאכותית: לינגסיו ג‘יאנג וקי צ‘ן יצרו את הדרך הקצרה ביותר ואת המרכזיות של גרף בהתבסס על "Airport Dataset: למידה על גרפים וניתוח רשת לשדות תעופה מסביב לעולם". המפתחים המשתתפים במרתון התכנות באפליקציית הרשת של טייגרגרף נשארו מעורבים פעילים עם קהילת המפתחים של טייגרגרף גם לאחר שהוכרזו תוצאות התחרות.

 

ספר חדש "ניתוח מבוסס ע"י גרפים ולמידת מכונה עם טייגרגרף"

 

טייגרגרף גם מכריזה על מהדורה מוקדמת של גרסת הספר של או‘ריילי: "ניתוח מבוסס ע"י גרפים ולמידת מכונה עם טייגרגרף" - Graph-Powered Analytics and Machine Learning with TigerGraph

 

מדריך מעשי זה מציג מדעני נתונים, מהנדסי נתונים, ארכיטקטים ואנליסטים עסקיים בנוגע לאיך ניתן להתחיל עם מסד נתונים גרפי תוך שימוש בטייגרגרף.

 

הגרסה במהדורה המוקדמת כוללת פרקים רבים עם תרגילים מעשיים שילמדו את הקוראים איך לשלב למידת מכונה עם גרפים. הקוראים יכולים להריץ את התרגילים על ענן הטייגרגרף בחלק החינמי כמו גם כלים חינמיים אחרים. הקוראים גם יקבלו פרקים נוספים במהלך 2021.

 

לגישה לגרסת הספר במהדורה מוקדמת, בקרו ב: https://info.tigergraph.com/oreilly-book

 

למידע נוסף על הכנס גרפים + בינה מלאכותית ולמטרות וליעדים, בקרו ב: https://www.tigergraph.com/graphaisummit/#day1

 

לרישום ולהבטחת המקום שלכם: https://www.tigergraph.com/graphaisummit/

 

קישורים מועילים

 

אודות טייגרגרף

 

טייגרגרף TigerGraph היא פלטפורמה לניתוחים מתקדמים ולמידת מכונה על נתונים מחוברים. הטכנולוגיה המוכחת של טייגרגרף, המבוססת על מסד הנתונים הגרפי המקורי המבוזר הראשון והיחיד בתעשייה, תומכת ביישומים מתקדמים של ניתוחים ולמידת מכונה כמו זיהוי הונאות, איסור הלבנת הון, זיהוי ישויות, לקוח 360, המלצות, גרף ידע, אבטחת סייבר, שרשרת אספקה, האינטרנט של הדברים וניתוח רשתות. המטה של החברה נמצא ברדווד סיטי, קליפורניה. תתחילו חינם עם tigergraph.com/cloud.

 

קשרי מדיה

Cathy Wright
Offleash PR for TigerGraph
cathy@offleashpr.com 
650-678-1905

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE