מודול הלייזר החלקי הלא צורב ResurFX(TM) ייחשף על ידי לומניס בכנס השנתי של האקדמיה האמריקנית לדרמטולוגיה

מודול הלייזר החלקי הלא צורב ResurFX(TM) ייחשף על ידי לומניס בכנס השנתי של האקדמיה האמריקנית לדרמטולוגיה

מרחיב את השימוש במכשיר תקן האיכות M22 בטווח רחב יותר של הפרעות עור נפוצות כולל צלקות אקנה, צלקות מניתוחים וסימני מתיחה. החברה תארח סימפוזיון השכלה וסמינר על בניית פרקטיקה בכנס, בהפגינה מחויבות לחדשנות ולדאגה למטופלים

יקנעם, ישראל (Marketwire) :

בכנס השנתי ה-71 של האקדמיה האמריקנית לדרמטולוגיה (AAD), המודול ResurFX* יושק למכירות בינלאומיות על ידי לומניס בע"מ, המפתחת והיצרנית הגדולה ביותר בעולם של לייזרים רפואיים מתקדמים ליישומי אסתטיקה, ניתוחים ועיניים. ResurFX הוא מודול זול למכשיר M22™, הפלטפורמה מרובת היישומים ומרובת הטכנולוגיות של החברה. אנרגיית הסיב לייזר 1565nm מסופקת באמצעות סורק CoolScan™ שהוגשה לגביו בקשה לפטנט כדי לבצע סריקה לא רציפה כדי למקסם את המועילות ואת התוצאות הניתנות לשחזור. המודול מרחיב את היכולת של תקן האיכות M22 של לומניס לבצע בנייה מחדש ללא צריבה של העור ולטפל בכמה מבעיות העור האסתטיות הנפוצות ביותר כולל אקנה וצלקות מניתוחים, שינוי צבע העור, קמטים סביב העיניים וסימני מתיחה. למרות שהמודול ResurFX לא קיבל עדיין את אישור ה-FDA, רופאים מחוץ לארה"ב יכולים לראות אותו מוצג יחד עם היצע הלייזרים הרפואיים הרחב של  לומניס לעיצוב הגוף,  הסרת קעקועים, הסרת שיער, שיפור צלקות והצערת העור באמצעות IPL בביתן #2035 במהלך הכנס של AAD, שמתקיים בין 1-5 במרס במיאמי ביץ'.

"המודול החדש ResurFX עבור M22 הוא טכנולוגיית לייזר סיב חלקי לא צורבת אמיתית. הוא משתמש באלגוריתם ייחודי כדי להפעיל מיקרו אלומות של אנרגיית לייזר 1565nmבתבנית לא רציפה כדי להגדיל את הנוחות של המטופל ולמזער נזקים תרמיים לא ספציפיים באמצעות שימוש בטכנולוגיית "הסריקה הקרה" שפיתחה לומניס. עם יותר מ-600 צירופים של פרמטרים, ResurFX נותן לי את הגמישה הרבה ביותר האפשרית לטיפול במגוון רחב של מצבים רפואיים", אמר הרופא ד"ר מיטשל פ. גולדמן, החוקר הראשי של ResurFX, פרופסור קליני מתנדב לדרמטולוגיה, האוניברסיטה של קליפורניה, סן דייגו ומנהל רפואי, Dermatology/Cosmetic Laser Associates of La Jolla, Inc..

"לומניס המציאה, פיתחה ושיכללה טכנולוגיית IPL (פעימות אור בעוצמה גבוהה) מתוך מחשבה גם על הרופאים וגם על המטופלים, ואנו מחויבים להישאר בחזית החדשנות כדי שנוכל לגבש את 45 שנות המורשת שלנו כשותף המועדף במכשירים רפואיים" אמר רוי רמתי, סגן נשיא ומנהל כללי של היחידה העסקית האסטרטגית אסתטיקה בלומניס. "אנחנו עובדים עם רשת רחבה של רופאים מובילים ברחבי העולם כדי לפתח פתרונות מעשיים שיעזרו ללקוחותינו לתת מענה לצרכים האמיתיים של המטופלים שלהם. M22 הוא הפלטפורמה מרובת היישומים ומרובת הטכנולוגיה היחידה המשלבת שלוש טכנולוגיות קנייניות איתנות ומציעה יותר מארבעים התוויות לשימוש בפלטפורמה אחת: פעימות אור בעוצמה גבוהה עם Optimal Pulse Technology, Multi-spot Nd:YAG ועכשיו ResurFX והתוצאה היא תחנת עבודה אסתטית שלמה.

לומניס גם ערכה מגוון של אירועי השכלה שייערכו בביתן שלה במהלך הכנס של AAD.

לומניס בכנס AAD

פעילויות השכלה בביתן #2035

 

 

 

 

 

 

 

יום

 

שעה

 

נושא

 

דובר

שבת, 2 במרס 2013

 

11:00

 

דרכים פשוטות להגדיל את עסקי האסתטיקה שלך

 

IF Marketing

 

13:00

 

רעיונות חדשים להחדרה דרך העור באמצעות UltraPulse®

 

Jill Waibel, M.D.

 

14:00

 

היישום של VaserShape® בפרקטיקה שלך

 

Michael Gold, M.D.

 

15:00

 

 ResurFX - הוספת בנייה מחדש לא צורבת של העור פונקציונלית אמיתית לפלטפורמה מרובת יישומים

 

Arielle N.B. Kauvar, M.D.

 

16:00

 

הרחב את הפרקטיקה שלך באמצעות AcuPulse

 

Girish Munavalli, M.D.

יום ראשון, 3 במרס 2013

 

11:00

 

דרכים פשוטות להגדיל את עסקי האסתטיקה שלך

 

IF Marketing

 

13:00

 

השפעות קליניות ומולקולריות על צלקות בשלות מכוויות אחרי טיפול באמצעות לייזר CO2 חלקי

 

David Ozog, M.D.

 

14:00

 

כיצד לבחור במערכת הלייזר להסרת שיער הנכונה לפרקטיקה שלך

 

Rafael Nunes, M.D.

 

15:00

 

טיפול בעור צבעוני באמצעות AcuPulse™

 

Michael Gold, M.D.

 

16:00

 

איך הסרת שיער בלייזר תורמת לפרקטיקה משגשגת

 

Girish Munavalli, M.D.

יום שני, 4 במרס 2013

 

11:00 am

 

דרכים פשוטות להגדיל את עסקי האסתטיקה שלך

 

IF Marketing

 

2:00 pm

 

ResurFX  של M22 – הדור הבא בבנייה מחדש לא צורבת של העור

 

Mitch Goldman, M.D.

 

2:30 pm

 

ההשפעה של שיפור צלקות על לוחמים פצועים

 

Nathan Uebelhoer, M.D.

 

 

 

 

 

 

 

לומניס גם ארחה סימפוזיון קליני שכותרתו "הגיוון מגדיל את תוצאות המטופלים והפרקטיקה" ב-2 במרס בשעה 19:00 במלון Hilton Bentley South Beach, 101 Ocean Drive, מיאמי ביץ'. התוכן יתמקד באופן שבו פרקטיקות דרמטולוגיות יכולות לעבור שינוי באמצעות UltraPulse® SCAAR FX, ResurFX עם המודול M22, QX Max ו-VaserShape®. המושב כלל מצגות ודיונים בפאנלים עם הרופאים ד"ר מיטש גולדמן, ד"ר מארק טיילור, ד"ר ג'יל ווייבל וד"ר מייקל גולד.

כדי לחגוג 45 שנות שותפות בין החברה וקהילת הרופאים והמכירה של יותר מ-80,000 לייזרים רפואיים, לומניס גם ארחה חגיגות בביתן שלה בשעה האחרונה של תוכנית התערוכה ב-2 וב-3 במרץ.

אודות לומניס

לומניס, חברת הלייזר הרפואי הגדולה בעולם, היא מפתחת, יצרנית ומפיצה גלובלית של מכשירי לייזר ומכשירים לטיפול באמצעות אור המשמשים ליישומים כירורגיים, אסתטיים ולטיפולי עיניים, עם יותר מ-900 עובדים ברחבי העולם. ללומניס יש יותר מ-250 פטנטים רשומים, יותר מ-260 אישורים של ה-FDA (מינהל המזון והתרופות האמריקני), בסיס התקנות קיים של יותר מ-80,000 מערכות ונוכחות ביותר מ-80 מדינות. לומניס עושה מאמצים להציע לשוק מוצרים טכנולוגיים חדשניים מעולים, תוך הקפדה על סטנדרטים של מצוינות, איכות ואמינות, ולספק שירות ברמה הגבוהה ביותר ללקוחותיה. השם של "לומניס" נגזר מלטינית ומשמעו "אור החיים", והוא מדגיש את האור – הבסיס של הטכנולוגיות שלנו, שמשמשות לשיפור איכות החיים.

למידע נוסף על לומניס ועל מוצריה, בקרו באתר www.lumenis.com

CoolScan™, Optimal Pulse Technology, ResurFX, UltraPulse®, SCAAR FX, Lumenis® והלוגו של לומניס הם שמות מסחר או שמות מסחר רשומים של לומניס בע"מ.

VaserShape® הוא שם מסחר רשום של Sound Surgical Technologies, LLC

*המודול ResurFX של M22 זמין בארה"ב בתנאי שיתקבל אישור של ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקני).

למידע נוסף התקשרו עם:

Jeff Jacomowitz
Lazar Partners Ltd.
(212) 867 1762
jjacomowitz@lazarpartners.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRE