הובר חותמת על הסכם לרכישת החלק הנותר במיזם המשותף מגניפין

 

הובר חותמת על הסכם לרכישת החלק הנותר במיזם המשותף מגניפין

 

אטלנטה, 5 במאי 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

ב-4 במאי J.M. Huber Corporation ("הובר") חתמה על הסכם סופי עם RHI Magnesita ("RHIM") לרכישת חלק הבעלות של 50% שלה במיזם המשותף 50/50 של החברות, MAGNIFIN Magnesiaprodukte GmbH & Co. KG ("מגניפין"). העסקה הזאת צפויה להיסגר במחצית השנייה של 2021, תלוי באישורים רגולטוריים.

 

הובר רכשה במקור את חלק הבעלות של 50% שלה במגניפין כחלק מהרכישה של הפעילות של Martinswerk מ-Albemarle ב-2016. Martinswerk שנמצאת בברגהיים, גרמניה, הפכה לחלק מהיחידה העסקית האסטרטגית (SBU) תוספים מעכבי בעירה (FRA) של הובר חומרים מהונדסים (HEM), שמייצרת מגוון רחב של מוצרים נטולי הלוגן ליישומים של עיכוב בעירה ודיכוי עשן ותחמוצות אלומיניום.

 

מגניפין שנמצאת בברייטנאו, אוסטריה, מייצרת ומוכרת מוצרי מגנזיום הידרוקסילי (MDH) פרימיום מאז 1991. המגנזיום ההידרוקסיליים המצופים והלא מצופים MAGNIFIN® הם מעכבי בעירה ידידותיים לסביבה ללא הלוגן שמשמשים במגוון רחב של יישומי פולימרים, במיוחד חומרים תרמופלסטיים ואלסטומרים שמצריכים טמפרטורות עיבוד גבוהות שעולות על 300 °C. יישומי עיכוב בעירה טיפוסיים הם כבלי נתונים של LAN (רשת מקומית) ואנרגיה, חיווט וכבלים ברכב, תרמו פלסטיקים מהונדסים (לדוגמה מחברים) ורדידים לבנייה.

 

"השינוי הזה מתאים מאוד באופן אסטרטגי למשימה של HEM להיות הבעלים והמפעילה של חברות כימיקלים ומינרלים מיוחדים שמובילות את השוק", אמר דן קרבצ‘יק, נשיא הובר חומרים מהונדסים.

 

"הצעד קדימה הזה מפגין את המחויבות שלנו כלפי הלקוחות שלנו לתמוך בצמיחה שלהם ואת האסטרטגיה הברורה שלנו להגדיל את עסקי מעכבי הבעירה ללא הלוגן שלנו בכל העולם", מוסיף ויקטור דין, המנהל הכללי של עסקי FRA של HEM.

 

אודות הובר חומרים מהונדסים

 

הובר חומרים מהונדסים (HEM), שהמטה שלה באטלנטה, ג‘ורג‘יה (ארה"ב) היא מובילה גלובלית בייצור של טריהידרט אלומיניום משוקע דק ומגנזיום הידרוקסילי, שניהם מעכבי בעירה ללא הלוגן. ליחידה העסקית שלה FRA יש ארבעה אתרי ייצור בצפון אמריקה ושניים באירופה, שאחד מהם הוא המפעל מגניפין.

 

HEM היא ספקית אמינה של מעכבי בעירה ללא הלוגן ומדכאי עשן כבר 40 שנה כמעט, ומייצרת תיק גדול של טריהידרט אלומיניום מוסיפי ערך Hydral®, Hymod®, Martinal®,  Micral®; מגנזיום הידרוקסילי MAGNIFIN®, Vertex®, Zerogen®; ותרכובות מוליבדט Kemgard® למגוון של שימושי קצה, כולל דפיסה ושיחול משיכה של פוליאסטר מחוזק, תרמו פלסטיקים מהונדסים, גומי סיליקון, חיווט וכבלים, ציפויים ותמיכה לשטיחים. בנוסף, הובר מייצרת תחמוצות אלומיניום קלויות Martoxid®, תחמוצות מיוחדות Compalox® ונשאים וחומרים מעממים Pergopak®.

 

HEM מתמקדת בכימיקלים ומינרלים מיוחדים מהונדסים שמחזקים את הביצועים, המשיכה והעיבוד של מגוון רחב של מוצרים שמשמשים ביישומים תעשייתיים, חקלאיים וצרכניים וגם יש לה תיק של חומרי הזנה וסיוע חקלאיים עתירי ערך ומוצרי סידן פחמתי בדרגה תעשייתית, מזון ו-USP. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.hubermaterials.com.

 

אודות J.M. Huber Corporation

J.M. Huber Corporation, שהמטה שלה באטלנטה, ג‘ורג‘יה (ארה"ב), מפעילה תיק מגוון של חברות: CP Kelco, Huber Engineered Materials, Huber Engineered Woods ו-Huber Resources Corp. עם אתרים ברחבי העולם, העסקים שלנו יוצרים מוצרים שמשמשים במגוון רחב של יישומים כולל  טיפוח אישי, מזון, משקאות, חומרי הזנה וסיוע חקלאיים, חומרי בנייה, מעכבי בעירה ודיכוי עשן, וגם שירותי יערנות מקיימים. הובר שהוקמה ב-1883 היא אחת מהחברות בבעלות משפחתית הגדולות ביותר בארה"ב. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.huber.com.

קשרי מדיה

Lea Volpe
Director, Corporate Communications
J.M. Huber Corporation
678.247.7128 phone
lea.volpe@huber.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire