JW Player רוכשת את VUALTO כדי לחזק את פלטפורמת הווידאו המקיפה שלה להצלחה בכלכלת הווידאו הדיגיטלי

 

JW Player רוכשת את VUALTO כדי לחזק את פלטפורמת הווידאו המקיפה שלה להצלחה בכלכלת הווידאו הדיגיטלי

 

המיזוג משלב שירותי וידאו משלימים כדי להעצים גופי שידור מבוססים ומתפתחים עם אי תלות ושליטה, כי וידאו דיגיטלי הופך לחובה בכל הארגונים

 

ניו יורק ופליימות‘, בריטניה ואמסטרדם, הולנד, 6 במאי 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

JW Player, פלטפורמת תוכנת הווידאו ותובנות נתונים המובילה, הודיעה היום שהיא רוכשת את VUALTO, ספקית מובילה של פתרונות הזרמת וידיאו בשידור חי ולפי דרישה וניהול זכויות דיגיטליות (DRM). הרכישה מעמיקה את היצע המוצרים שכבר חזק של JW Player לגופי שידור גלובליים ומאיץ עוד את החזון שלה להעצים לקוחות עם אי תלות ושליטה בכלכלת הווידאו הדיגיטלית של היום על ידי הצעה של טכנולוגיית וידאו קלה לשימוש ומדרגית.

 

הרכישה הזאת מגיעה כשהצריכה של וידאו דיגיטלי ממשיכה את החדירה שלה למיינסטרים. וידאו מהווה עכשיו יותר מ-80% מכל התעבורה באינטרנט, ולפי נתונים של JW Player, אנשים צורכים יותר משעתיים של וידאו בכל יום, גידול של 40% מתחילת 2020. כתוצאה מכך, אסטרטגיית וידאו דיגיטלי הפכה לחובה לא רק אצל גופי שידור וחברות מדיה, אלא גם אצל ארגונים מכל הסוגים, כולל לקוחות של JW Player בכושר (Centr app), מסחר אלקטרוני (Tag Heuer), ספורט (Miami Heat) ולמידה מרחוק (GoNoodle), בין היתר. לנכנסים החדשים האלה יש מגוון של צרכים והם צריכים פלטפורמת וידאו מדרגית וגמישה שמאפשרת להם להתחבר ולתקשר עם הקהלים שלהם במסך שהם מעדיפים. בגלל הדינמיקה הזאת, השוק הפוטנציאלי יגדל מ-14 מיליארד דולר כיום ל-50 מיליארד דולר עד 2027, שיעור צמיחה שנתי מורכב של 20%.

 

"בשנתיים האחרונות, הווידאו הדיגיטלי נמצא בכל מקום. אנחנו חיים עכשיו בכלכלת הווידאו הדיגיטלי, וכחברה של פלטפורמה שמעצימה את הלקוחות שלנו עם אי תלות ושליטה, JW Player ממוקמת באופן ייחודי כדי להצליח בסביבה הזאת", אמר דייב אוטן, מנכ"ל ומייסד משותף של JW Player. "שיתוף הפעולה עם VUALTO מחזק עוד את המעמד שלנו. מחסנית הטכנולוגיות ברמה עולמית שלה מרחיבה את הפלטפורמה שלנו להכללת שירותי הזרמה חיה והגנה על תוכן ברמה של שידור, שקריטיים ללקוחות של היום. אנחנו מאוד נרגשים לגבי השותפות הזאת ומצפים לחדש ביחד עם הצוות המאוד מוכשר של VUALTO".

 

הפלטפורמה של JW Player משלבת הספקת וידאו מאוד מדרגית עם תובנות נתונים מ-2.7 מיליארד מכשירים חודשיים ייחודיים כדי לעזור ללקוחות שלה להשיג את היעדים העסקיים שלהם עם וידאו. VUALTO משלימה את ההיצע של JW Player עם שירותי הזרמת וידיאו בשידור חי ו-DRM מתקדמים מובילים בשוק לגופי שידור. התוצאה המשולבת היא פלטפורמה אחת להספקת וידאו בשידור חי ולפי דרישה באיכות גבוהה בפלטפורמות סלולר, אינטרנט ו-OTT; הספקת תוכן מאובטחת; תובנות ייחודיות, מודיעין ותכונות הפקת כסף כדי לעזור ללקוחות להגדיל את ההכנסות שלהם.

 

קמילה יאנג, מנכ"לית ומייסדת משותפת, VUALTO, אמרה: "זאת הזדמנות צמיחה עצומה עבורנו כעסק, וגם לצוות שלנו. השותפות המוצלחת שלנו עם JW Player בשנה האחרונה נתנה לצוותים שלנו הזדמנות להגיע לשוק בהצלחה בנסיבות של העולם האמיתי. היא כבר הביאה להתפתחות של התאמה תרבותית טבעית בין הצוותים שלנו, שנותנת לנו ביטחון רב שביחד נצליח בענק. כשאנו מתחילים את הפרק החדש הזה, המחויבות שלנו ללקוחות גופי השידור הקיימים שלנו ולשירות ה-DRM שלנו נשארת, ונמשיך לספק את אותה רמה גבוהה של תמיכה ושירות שהלקוחות שלנו הורגלו לצפות מ-VUALTO".

 

VUALTO תרחיב את בסיס הלקוחות של JW Player עם לקוחות בולטים בשוק האירופי ובמקומות אחרים, כולל ITV, ערוץ הטלוויזיה המסחרי הכי פופולרי בבריטניה, גוף השידור הציבורי הלאומי הצרפתי France TV והפרלמנט האירופי. גופי השידור האלה מצטרפים ליותר מ-12,000 חברות מדיה שכבר משתמשות בפלטפורמה של JW Player, כולל גופי שידור כמו פוקס, BBC, CBNC, יורוספורט ו-VICE.

 

אודות JW Player

 

JW Player היא פלטפורמת תוכנת הווידאו ותובנות נתונים המובילה שנותנת ללקוחות אי תלות ושליטה בכלכלת הווידאו הדיגיטלי של היום. הפלטפורמה הטכנולוגית של JW Player שהתחילה ב-2008 כנגן וידאו בקוד פתוח עם פופולריות עצומה, מפעילה עכשיו וידאו דיגיטלי עבור מאות אלפי עסקים, כולל מחצית מ-50 האתרים המובילים של comScore בארה"ב, גופי שידור מובילים באירופה, המזרח התיכון ואפריקה, אסיה פסיפיק ואמריקה הלטינית. בכל חודש מיליארד צופים, או שליש מכל האנשים באינטרנט, צורכים וידאו בטכנולוגיה של JW Player ב-2.7 מיליארד מכשירים, ויוצרים גרף נתוני צריכה ונתונים הקשריים ללא משתווים וחזק שעוזר ללקוחות להגדיל קהלים וליצור עוד וידאו מווידאו דיגיטלי. המטה של החברה נמצא בניו יורק, עם משרדים בלונדון ואיינדהובן. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר http://www.jwplayer.com.

 

אודות VUALTO

 

VUALTO הם מומחים בהספקת ותיאום וידאו OTT מבוסס ענן, שמפתחים פתרונות הזרמה בקנה מידה כלל עולמי. עם שלושה מוצרים, הכלי לתיאום וידאו VUALTO CONTROL HUB (VCH), כלי הגזירה וסינדיקציה של וידאו בשידור חי ו-VOD CLIP2VU וניהול הזכויות הדיגיטליות VUDRM, VUALTO מספקת פתרון הספקת וידאו ניתן להתאמה, מדרגי וחכם, שלוקח את התוכן שלכם מהמצלמה ועד למשתמשים הנבחרים שלכם, במכשירים רבים. VUALTO שפועלת בכל העולם מפתחת פתרונות וידאו עבור ענפים רבים, כולל: גופי שידור, ספורט, ממשלות, מדיה ובידור, ספקי שירותי OTT וחברות תקשורת ומפעילים. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.VUALTO.com.

 

ליצירת קשר: videosuccess@VUALTO.com

JW Player Media Contact:
Fatimah Nouilati
Scratch Marketing + Media for JW Player
fatimah@scratchmm.com

VUALTO Media Contact:
Amber Chawner
Whiteoaks International - PR for VUALTO
amberc@whiteoaks.co.uk

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire