אלוואו מקבלת הכרה בדוח ריבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 בניהול מעורבות עובדים

 

אלוואו מקבלת הכרה בדוח ריבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 בניהול מעורבות עובדים

 

 

פרנקלין, טנסי, 6 במאי 2021, (BUSINESS WIRE):

 

Elevēo הודיעה היום שחברת המחקר והייעוץ הגלובלית אלוואו כללה את אלוואו בריבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 בניהול מעורבות עובדים[1].

 

"אלוואו קיבלה הכרה בדוח ריבוע הקסם של גרטנר הזה בניהול מעורבות עובדים זאת הפעם השמינית*", אומר בארי וויליאמס, סגן נשיא למוצרים ושיווק באלוואו. הוא סבור שאלוואו ייחודית מבין הספקים של פתרונות ניהול מעורבות עובדים (WEM) שכלולים בריבוע הקסם של השנה הזאת.

 

"אנחנו בבעלות פרטית והגדלנו את בסיס הלקוחות וחבילת המוצרים שלנו באופן אורגני -- לחלוטין ללא היתרון של מיזוג או רכישה. אנחנו מאמינים שההכרה הזאת היא עדות למאמץ והמסירות של צוותי המוצרים והפיתוח שלנו, שדוחפים אותנו כל הזמן להיות בין הספקים המובילים בתחום ה-WEM".

 

בין המודולים החשובים שאלוואו הוסיפה לפתרון ה-WEM המדרגי שלה ב-2020 אפשר למצוא את סרגל הכלים בשולחן העבודה של נציג השירות שעוצר ומחדש אוטומטית את ההקלטה כדי להגן על PCI או נתונים רגישים אחרים, והחיזוי והתזמון עם מיומנויות רבות/ ערוצים רבים.

 

אומר וויליאמס: "אני חושב שהנוכחות שלנו שוב בריבוע הקסם הזה של גרטנר מפגינה את היכולת שלנו באופן עקבי לזהות את האתגרים המתפתחים שניצבים בפני מרכזי שירות ולהתמודד איתם. אנחנו מצפים להמשיך להעלות את הרמה של המפגשים עבור הלקוחות שלנו ב-2021 ומעבר לה".

 

* הדוח הזה נקרא "ריבוע הקסם של אופטימיזציה של עובדים במרכז מעורבות עם לקוחות" עד 2015. אלוואו, שנקראה קודם לכן "זום" נכללה בשנים 2015, 2018, 2019 ו-2020 של דוח ריבוע הקסם הזה של גרטנר. היא נכללה בשם "זום טלפוטי" בשנים 2013 ו-2014 ובשם "Teleopti – Zoom International" בשנת 2012.

 

[1] Gartner, “Magic Quadrant for Workforce Engagement Management”, Kim Dans, Mark Dauigoy, Jim Robinson, Jim Davies, Published 26 April 2021.

התנערות מאחריות

גרטנר אינה תומכת באף יצרן, מוצר או שירות שמוצגים בפרסומי המחקר שלה, ולא מייעצת למשתמשים בטכנולוגיות לבחור רק באותם היצרנים עם הציונים או המאפיינים האחרים הכי גבוהים. פרסומי המחקר של גרטנר כוללים את הדעות של ארגון המחקר של גרטנר ואין לפרש אותם כאמירות של עובדות. גרטנר מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, בנוגע למחקר הזה, כולל כל אחריות ליכולת להיסחר או להתאמה למטרה מסוימת.

אודות אלוואו

 

אלוואו Elevēo מספקת פתרונות יעילים ופשוטים לבעיות מורכבות של מרכזי שירות. כלי ה-WFM ו-WFO שלנו מתוכננים ספציפית כדי להעלות את הרמה של הפעולות והתהליכים של מרכזי שירות מסחריים והם בנויים תוך שימוש במסגרות מודרניות וטכנולוגיות ענן מקוריות שמשנות גודל ונעות עם העסק שלכם. Elevēo ® הוא סימן רשום של ZOOM International.

 

בקרו www.eleveo.com

 

אנשי קשר

 

Nicole Price
Director of Product Commercialization and Strategy
nicole.price@eleveo.com

 

מקור: Elevēo

 

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire