אובלון ת'ראפיוטיקס בע"מ מפצירה בבעלי המניות להצביע מיידית בעד כל ההצעות הקשורות למיזוג עם רישייפ לייפסיינסס בע"מ

 

אובלון ת‘ראפיוטיקס בע"מ מפצירה בבעלי המניות להצביע מיידית בעד כל ההצעות הקשורות למיזוג עם רישייפ לייפסיינסס בע"מ

 

סן דיאגו, קליפורניה, 11 במאי 2021, (ACCESSWIRE) :

Obalon Therapeutics, Inc (NASDAQ:OBLN) מפצירה בבעלי מניותיה להצביע באופן מיידי בעד אישור ההצעות שהוצגו בכתב ההצבעה העומד להצבעה ב-13 במאי, 2021, במהלך כינוס מיוחד של בעלי המניות, כולן עוסקות בהצעה למיזוג עם ReShape Lifesciences Inc., חברה גלובלית המפתחת פתרונות להפחתת משקל ומציעה פורטפוליו של מוצרים ושירותים שהוכחו כיעילים בניהול וטיפול בבעיות השמנת יתר ומחלות מטאבוליות קשורות.

 

"אנו קוראים לכל בעלי המניות שלנו להקדיש מספר דקות ולהצביע בנושא העסקה החשובה הזו באמצעות הטלפון או דואר אלקטרוני", אמר מנכ"ל אובלון, אנדרו ראסדאל. "המיזוג עם ReShape אינו יכול להיות מושלם באם כל אחת מההצעות שיועלו להצבעה בכינוס המיוחד לא יאושרו, ובכלל זה אישור לביצוע פיצול מניה הפוך".

 

מי שהחזיק מניות של אובלון בסיום יום המסחר ב-7 באפריל, 2021, היום הקובע לכינוס המיוחד, רשאי להצביע ולהשתתף בכינוס המיוחד אף אם אינו מחזיק כעת במניות הללו. מועצת המנהלים של אובלון המליצה לבעלי המניות של אובלון להצביע בעד כל אחת מההצעות.

 

כל החומרים הקשורים לכינוס המיוחד של אובלון זמינים ב- www.virtualshareholdermeeting.com/OBLN2021SM

 

הצבעתך חשוב, ללא קשר לכמות המניות שבידך.

 

כיצד להצביע

 

בעלי המניות של אובלון מתבקשים למלא אחר ההוראות בכתב ההצבעה שלהם על מנת להצביע באמצעות הטלפון או באופן מקוון. הם יכולים ליצור קשר טלפוני עם משרד עו"ד MacKenzie Partners במספר ללא-חיוב (800) 322-2885 על מנת לממש את הצבעתם באמצעות הטלפון, או למלא אחר ההוראות בכתב ההצבעה שנשלח אליהם בעבר על מנת להצביע באופן מקוון.

 

אם יש לך שאלות או שהינך זקוק לסיוע בהליך ההצבעה, אנא צור קשר עם משרד עו"ד MacKenzie Partners במספר ללא-חיוב (800) 322-2885 או באמצעות דואר אלקטרוני proxy@mackenziepartners.com לסיוע.

 

אודות אובלון ת‘ראפיוטיקס אינק.

 

Obalon Therapeutics, Inc (NASDAQ:OBLN) הינה חברה שמרכזה בסן דיאגו, הממוקדת בפיתוח ומסחור טכנולוגיות חדשניות להפחתת משקל.

 

מידע חשוב נוסף והיכן לאתר אותו

 

פניה זו מתבצעת בהקשר למיזוג המוצע בין אובלון ת‘ראפיוטיקס, בע"מ ורישייפ לייף סיינסס, בע"מ. אובלון הגישה מסמך רישום באמצעות טופס S-4 (מספר תיק 333-254841) לרשות ניירות ערך האמריקאית (SEC). מסמך הרישום שהוגש באמצעות טופס S-4 הוכרז כתקף ב-13 באפריל, 2021. הגרסאות הסופיות של כתב ההצבעה הסופי/תשקיף הוגשו לרשות ניירות ערך ב-13 באפריל, 2021. מסמכים אלו כוללים מידע חשוב אודות אובלון, רישייפ, המיזוג המוצע ונושאים קשורים. אנו מפצירים בבעלי המניות לקרוא את מסמכי כתב ההצבעה/תשקיף (כולל שינויים או תוספות שבוצעו בהם) ומסמכים אחרים שהוגשו לרשות ניירות ערך במלואם ובאופן זהיר, מכיוון שהם מכילים מידע חשוב שבעלי המניות נדרשים להביא בחשבון בטרם יקבלו החלטה באשר למיזוג והנושאים הקשורים בו. בנוסף לקבלת כתב ההצבעה הסופי/תשקיף וכרטיס ההצבע או הוראות לביצוע ההצבעה באמצעות טופס שישלח בדואר אלקטרוני, בעלי המניות יוכלו גם לקבל את כתב ההצבעה/תשקיף הסופיים, כמו גם מסמכים אחרים שהוגשו לרשות ניירות ערך, המכילים מידע אודות אובלון, ללא חיוב, מאתר רשות ניירות ערך ב-http://www.sec.gov או, ללא חיוב, באמצעות פניה בכתב ל:

 

Obalon Therapeutics, Inc.,

5421 Avenida Encinas, Suite F, Carlsbad, CA 92008,

 Attention: Corporate Secretary.

 

מתן יפוי כח

 

אובלון והדירקטורים, בכירי ההנהלה והעובדים שלה יכולים לקבל יפוי כח מבעלי מניותיה של אובלון בכל הקשור למיזוג המוצע. מידע המתייחס לאינטרסים של הדירקטורים וחברי ההנהלה של אובלן בהקשר למיזוג המוצע מצוי בכתב ההצבעה/תשקיף. מידע נוסף אודות הדירקטורים וחברי ההנהלה של אובלון ניתן למצוא בדו"ח השנתי של אובלון המופיע בטופס 10-K לשנה הפיסקאלית שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2020, שהוגש לרשות ניירות ערך ב-12 במרץ, 2021. ניתן להשיג בכתובות שהובאו לעיל.

 

לפרטים נוספים:

 

Thomas Stankovich
Chief Financial Officer
ReShape Lifesciences Inc.
949-276-6042
tstankovich@ReShapeLifesci.com

 

מקור: ReShape Lifesciences Inc.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE